Snažilky november 2013

otomanko12
14. okt 2013

Ahoj, kočky, všimla som si, že sú tu vytvorené skupinky snažiliek. My sa ideme snažiť od novembra. Mohli by sme sa trošku inak povzbudiť ako to robia ľudia okolo. ( Jéj a Vám to ešte nevyšlo, no škoda) - takéto komentáre milujem. Ja som v auguste bola na laparoskopke - zas mimo- už druhý krát, to boli neplánované tehu, ale teraz sme si povedali, že by sme sa mohli posnažiť, aby synátor mal spoločnosť. Vopred držím všetkým snažilkám palčeky 🙂

hatapkagb
2. dec 2013

@borkavan myslim ze teraz asi vsetky by sme chceli 2 ciarky pod stromcekom 😉

kika691
2. dec 2013

@23petka tak drzim silno palce.Ja si skor myslim,ze to bublinkovanie v bruchu bola len nejaka funkcnost mojich vajecnikov.Tehotna nebudem kedze som bola min.tyzden na preventivke,a velmi ma nepotesili.Buduci mesiac pocas ovu.ma caka folikulometria/ci ako sa to pise/.Ostava len verit.

mishuu
2. dec 2013

baby všetkým Nám držím palce 😉 inak my sme Vianoce 2011 mali veru pod stromčekom radostné 😉 rodičom sme dali v krabičke pozitívny testík a všetci sme sa strašne tešili 🙂 asi by som odpadla, keby to pri druhom bábätku teraz zase tak vyšlo a zase by sme im dali test, by sme sa rehotali všetci na tom 😀 ale obávam sa, že práve preto, že som si to takto vypredstavovala, tak sa to nestane 😝 😅

borkavan
2. dec 2013

@mishuu ved uvidíš, ešte je tu jeden cyklus.

jarus8
2. dec 2013

@borkavan len klud, vsetko bude neboj. Ja som sa nikdy nesledovala, len vsetkym to bolo divne, ze 3 roky a stale nic. Nakoniec bola chybicka u mm. Jedneho dna som sa zbadala, ze mrcha mala prist pred 2 tyzdnami, nemala som ziadne priznaky. Urobila som si test, hned vysiel pozitivne, ale este som sa 2 tyzdne pozorovala a az tak isla k lekarovi, to som uz bola v 8tt. A to mm povedali, ze je neplodny, takze preto mi to bolo divne. To, ze teraz nic necitis, nic neznamena. Ja citim vsetko a prave ty mozes mat test pozitivny a ja nie. 🙂

borkavan
2. dec 2013

@jarus8 ježiš a to si sa ako vyrovnávala s tou info, že teda manžel je neplodný? Aj ked sa ukazalo, že nie je nakoniec. No čo poznám kočky, tak ich manželom sa upravil ten spermiciogram k lepšiemu. tak to možno aj bola vaša situácia.
No už som kludna. Však uvidím. To iba cez deň som mala taký smútok. A
A je pravda, že k príznakom mám ešte daleko. Však menzes mám dostať až na buduci pondelok-utorok.

asimama
3. dec 2013

🙂 ahojte snazilkujuce novembrovky 🙂 aj my sa snazime od novembra..ale bohuzial MS dosiel..pred troma rokmi nam to pekne vyslo,ze sme dali pod stromcek kazdemu osobne zabaleny cumlik 😀 tentoraz nam to asi nevynde.. 😖 ale nevadi..bude k novemu roku 😀

jarus8
3. dec 2013

@borkavan nijako, ja som učiteľka, takže detí mám dosť v škole, bolo mi to jedno,nevadilo mi to. Mali sme psa, tak som mu povedala, že mi to nevadí, kúpime si domček a budeme mať psíkov, lenže je pravda, že jemu to vadilo a to dosť. Nakoniec mu odporučili vitamíny, že by mu to mohlo zabrať a rozhýbať ich, on mal spermie, len sa nehýbali, takže určite by nikde nedoplávali. Nakoniec kúpil vitamíny, doma položil na poličku, že zajtra začína. Ja som mu večer povedala, že zajtra príde na návštevu sestra, takže nič nebude pár dní, tak sme to stihli ešte túto noc a zostala som tehotná. Takže nám stačilo kúpiť vitamíny a položiť na policu. 🙂

miriam24
3. dec 2013

inak psychyka robi vela .. moj muzo si myslel ze ma tiez problemy .. siel na vysetrenie a v ten mesiac ked mu prisli vysledky, ze sice su mrsky pomalsie ako by mali ale sanca tam je, som ostala tehu 🙂 .. proste sa skludnil ze tatom moze byt .. a aj sa nim stal ;)

maribell
3. dec 2013

ahojte aj my sa s manzelom snazime ale snazime sa uz od od konca oktobra ..a nic teraz by mi mala prist aj menstruacia tak cakame ale meriam si bazalnu teplotu a zda sa mi veru ze niesom lebo akosi je nizko co si myslite vy? asi mam pravdu vsak?

lussy461
3. dec 2013

@borkavan ved predsa priznaky nemusis mat ziadne! Treba pozitivne mysliet! A ved sa snazite lrn druhy mesiac, to je nic! Drzim palcd aby si bola tehu!

asimama
3. dec 2013

@maribell a aky mas cyklus?ja som citila ovulaciu..ale zrovna vtedy nam to nevyslo zo sexom..viem,ze vajicko sa moze oplodnit 24-48 hod po ovulacii 😒 ale tak budeme snazit tento mesiac..uz si to nenecham ujst 😉

maribell
3. dec 2013

@asimama moj cyklus? to je taka mensia anarchia... cize ako kedy ..vsak posud sama z obrazku 😖 ... ale v teme bazalna teplota mi jedna kocka poradila ze z mojho grafu vycitala ze by ovu mala este len prist tak neviem ..dnes vynimocne som neodmerala pretoze som rano zistila ze moj teplomer z pod podusky zmizol 😀 takze odmerat po jeho hladani by uz nemalo zmysel ..odmeriam zajtra.. a ked mala ta kocena pravdu ze estelen bude tak zahajujeme oplodnovaci tyzden 😀

23petka
3. dec 2013

@borkavan neboj,to pride,aj my sa snazime vyse dva mesiace...aj ja som to chcela ako vianocny darcek pre obidvoch..no uvidime..este to mozes stihnut do Vianoc.a inak niektore zeny ani nemaju ziadne priznaky.aj ja upokojujem samu seba,ze raz to musi prist.

23petka
3. dec 2013

@kika691 tak to ti drzim silno palecky,nech to vsetko dobre dopadne

borkavan
3. dec 2013

@jarus8 😀 to je dobré. A aké vitamíny? lebo ten môj ide na spermiogram a ma podozrenie na spermie bez pohybu 😀

borkavan
3. dec 2013

@jarus8 inak ja som tiež učiteľka ale na strednej. Tam veru si to nemôžem povedať, že mám deciek dosť... lebo to je otras... škoda rečí.
Ale som si povedala, že kebyže nemám vlastné deti, tak pôjdem učiť na ZŠ. lebo aj na to mám vzdelanie

aluska11
3. dec 2013

@jarus8 tvoj príbeh s mm neplodnostou je ako náš... 🙂 pako dr mu povedal že nebude mať deti a to som už bola tehu len som ešte nevedela...takže verím na zázraky...teraz zas skúšame neplodnosť pri druhom 😀

jarus8
3. dec 2013

@borkavan ja som vtedy bola učiteľka na SŠ, teraz som na ZŠ a chcem ujsť na SŠ 😅

borkavan
3. dec 2013

@jarus8 to vážne? čo si sa zbláznila 😀 Však na SS je to hroznééééé.
Ja bych asi šla učiť do škôlky. Ale na to treba dalšiu vyšku a to sa mi už nechcee.
Lebo teraz si dorábam anglinu a už nevladzem.

borkavan
3. dec 2013

@aluska11 si zlatá, že skúšate neplodnosť pri druhom 😀

borkavan
3. dec 2013

@maribell len taký podotaz, kde si zohnala takýto prehladný MS kalendárik?

jarus8
3. dec 2013

@borkavan na SŠ je väčšia sranda, na ZŠ je to iné, len slovné druhy, vetné členy a to stále dookola. Na SŠ sú študenti schopní vyjadriť názor, niečo riešiť, je tam väčšia aktivita a to ma baví...
Tak dúfam, že sa tam raz uvidím. Lebo toto naše dieťa, ktoré ani nemalo byť, sa totiž narodilo v BA, kde malo problém s dýchaním, takže sme sa po roku presťahovali do BJ, teraz nemá problém. Len my sme museli odísť z práce, predať byt a začať úplne od nuly. Aj to prináša mať dieťa.Ale hlavne, že je zdravý, lebo tam už mal nábeh na astmu a to mal rok. 🙄

borkavan
3. dec 2013

@jarus8 tak držím palce aj s počatím aj s tou robotu na SŠ. Ja ked si dorobím anglinu chcem ísť učiť na gympel. Lebo tam decka vedia vyjadriť svoj názor a hlavne chcú.
Tu na SOŠ im podaktorým vyrábam 4. Ale je pravda, že niekedy sa ta hodina veľmi vydarí.

suslicka
3. dec 2013

Ahojte baby naozaj zaujimave príbehy popíšem vamaj ten moj, my sa s manželom snažime už 5 mesiacov a stale nic ☹ , totižto tým ze som mala tento rok statnice atd... stresy tak sme zacali naplno až v juni a hned prislo aj vynechanie menz.ale tehu to nebolo, nakoniec verdikt gynekol. PCO a nasledovala injekcia, mesiac bolo dobre a potom znovu nic, tak som v novembri bola na inj.opät a uz mi nasadil aj Clostyl ten som uz vybrala v tomto obdobi by mali byt moje plod.dni, takze s manzelom ideme na to a uvidime, teda dufame a od zajtra zacinam s Duphastonom, ak by nie tak buduci mesiac uz bude naplno ak teda tie mrchy priduu, lebo ak by sa mi nepodarilo otehotniet teraz nerada by som tym procesom prechadzala opät ak bude menštr.strajkovat, aj ked viem ze poniektore holky to maju este horsie a tazsie. Vsetkym drzim prsty a zelam co najviac tehot.darcekov pod stromcekom 🙂 😉 😀

maribell
3. dec 2013

@borkavan to som si nasla na internete hocijaky vzor a v malovani (skicar) ci to tam znacim 🙂

asimama
3. dec 2013

@maribell uff...to mas teda tazke 😒 ja mam vacsinou pravidelny 26 dnovy cyklus..neskusala si si dat ovulacny kalendar do vyhladavania?ja som si v podstate neuvedomovala,ze to co ma boli je zrovna ovulacia..vzdy som si myslela,ze ma ofuklo..az pokial sme sa nezacali snazit a ja som vlastne zistila,ze je to ovulka 😀

missska87
4. dec 2013

Ahojte snažilky, len som Vám chcela povedať, že my sme sa s manželom snažili poctivo od polky októbra aj celý november.... a mám taký pocit, že to vyšlo....neviem...robila som si aj tehu testy ale zatial vyšli negatívne...naposledy som mala 10 novembra a teraz 5. 12. mám dostať, tak dúfam, že nedostanem a potom utekám kúpiť ďalší test a dufam, že ten už bude pozitívny....manžel sa mi už smeje...lebo sa testujem už 2 týždne, on neverí, že sa nám podarilo...ale ja verím...strašne ma bolia prsia aj vaječníky a to už dlhšie...aj my býva tak blbo od žalúdka...jaaaj kiež by to vyšlo. Nechcem s tým byť posadnutá ale mám taký vnútorný pocit, že to teraz vyšlo...uvidíme. dám Vám potom vedieť....držte palčeky 🙂

borkavan
4. dec 2013

@missska87 jeeejko, tak to je super. Tiež by som si myslela, že to vyšlo, keby ma boleli prsia. 🙂 To máš zaručené. Mne sa iba zväčšili prsia a to dosť. Ale asi to nevyšlo. Lebo ma nebolia a kludne môžem aj behať a nič. Ked som bola prvý krat tehu, tak ma tak boleli, že som nemohla ani len dole schodami chodiť.

elfi1
4. dec 2013

@missska87 ja som tiez mala poslednu ms 10.11., ale cakam az cez vikend.ja mam cyklus ako kedy. Tento rok som mala najkratsi 27 a najdlhsi 42 - ten bol najdlhsi za cely moj zivot zatial 😀.
Testy zatial negativne. Tak cakam a cakam🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre