Snažilky november 2013

Ahoj, kočky, všimla som si, že sú tu vytvorené skupinky snažiliek. My sa ideme snažiť od novembra. Mohli by sme sa trošku inak povzbudiť ako to robia ľudia okolo. ( Jéj a Vám to ešte nevyšlo, no škoda) - takéto komentáre milujem. Ja som v auguste bola na laparoskopke - zas mimo- už druhý krát, to boli neplánované tehu, ale teraz sme si povedali, že by sme sa mohli posnažiť, aby synátor mal spoločnosť. Vopred držím všetkým snažilkám palčeky 🙂
miriam24
4. dec 2013
no kym nepríde mrcha tak je stále sanca ... moju sestru na zaciatku vobec neboleli prsia a to ich pred MS vzdy mala velmi citlive .. zato teraz ich ma citlive az az .. je cca v 12 tt .. podla mna je to velmi individualne a koli tomu ze statisticky ma citlive prsia vacsina tehotnych neznamena ze to tak musi byt vzdy 😉
23petka
4. dec 2013
Ahojte,tak po 5 dnovom meskani sa mi ms dostavila s riadnymi bolestami...ani jeden mesiac mi to nemeskalo tolko a teraz ked cakam ze budem tehotna mi to rapluje,takze sa mozem presunut do decembra...som sklamana,lebo sme to tento mesiac skusali hocijak 😞
kika691
5. dec 2013
@23petka Napodobne.Dnes mi dorazila nepriatelkaMS.Beries aj nejake vitaminy?
missska87
5. dec 2013
Ahojte....tak ja sa presúvam snažilkovať ďalej.....dnes ráno som to dostala, takže na moje veľké sklamanie....som z toho smutná...,mala som vnútorný pocít, že to naozaj vyšlo. Ktovie, asi keď mi skončia urobím si aj tak test, či náhodou, lebo veď už sa stalo aj také, že ženy mali normálne menzes a predsa boli tehotné. Ach jaj 😞
borkavan
5. dec 2013
@kika691
@missska87
@23petka tak baby, ja dnes výtok 😞 hrabe mi z toho, teda ráno. Teraz som už kludnejšia. Takže sa presúvam do decembra. No dúfam, že na budúci cyklus už to vyjde.
Hrabe mi to statočne.
Ale výhoda je, že zajtra mám 28 DC a začne mi mrcha, a toto je už druhý cyklus na 28 dní, takže si budem môcť presnejšie vyrátať ovulku. Čo ma teší a dúfam, že sa nám už zadarí.
helulik
5. dec 2013
@missska87
@kika691
@borkavan baby... 🙂 nevesajte hlavy... 🙂 ja tiez cakam...kedze mavam nepravidelnu ms tak ani neviem ci mi meska alebo nie... 🙂 mala by prist teraz niekedy.. 😃 ja len dufam,ze nepride...a potom kupujem teeeest... 🙂 lalala...hlavne sa usmievajte a citte sa v pohode... 🙂 nestresujte...a narozdiel odo mna, moj manzel ma utvrdzuje v tom, ze vo vnutri je kikuska... 🙂 a hladi brusko a tak... 🙂 tak bodaj by... 🙂 a,ked nie...tak sa budeme snazit dalej... 🙂
borkavan
5. dec 2013
@missska87
@kika691
@23petka baby aké vitamíny beriete? ja iba iron folic ale asi si začnem aj alchimelku piť a ešte si niečo kupim, ale neviem čo. žeby to, čo brala ta M. Kalisová? ale už som zabudla ako sa to vola
elfi1
5. dec 2013
Ja sa tiez presuvam do decembroveho snazenia. Ms sicenedorazila, ale dnes som bola na akupunkture,co chodievam a ten pan je spicka co sa pulzovej diagnostiky tyka a ten by mi hned povedal ci som alebo nie.ale dnes sme riesili len ze sa mi ms blizi a napichol mi take body,ktore vramci tej ms vypustia z energetickych drah nejake nezrovnalisti,co tam sarapatia.takze keby som bola tehu,tak neriesime ms :-|
elfi1
5. dec 2013
@borkavan ja beriem len zelezo s kys.listovou.
Ale velmi dobra je napr. Bylinka maca - je fajn na take povzbudenie pohl.organov pred otehotnenim.v tehotenstve potom uz nebrat.
borkavan
5. dec 2013
@elfi1 to si mám pýtať macu v čajovom obchode? budú vedieť čo je to? alebo kde to kupim?
missska87
5. dec 2013
ja neberiem zatial nič, teda vlastne užívam Magne B6 ale to už dávnejšie....ale teraz si asi už pôjdem kúpiť ten Femibion 800 tuším to niektoré baby písali, že je to dobré... Taká som smutná....verila som, cítila, že to vyjde...asi som už veľmi namotaná na bábo a tie príznaky boli len v mojej hlave.... |-| nevadí ideme po menzese na to znova a už sa nebudem tak pozorovať....ja nechápem pri prvom tehotenstve som takéto veci vôbec neriešila....teraz to asi už tak veľmi chcem že to preháňam.... Aj malý synček mi povedal včera že na Vianoce by chcel sestričku...také milé od neho...
elfi1
5. dec 2013
@borkavan ja ked som robila v bio obchode,tak tam sme to mali ako prasok a tusim aj kapsule.bud cez internet objednaj,alebo v lekarni sa spytaj. Skus si najprv na nete popozerat info o tom. Aj materska kasicka je dobra na uzivanie pred tehotenstvom
elfi1
5. dec 2013
@missska87 moj syn veruse surodenca nechce.ale prospeje mu nebyt sam.raz to oceni- dufam🙂
missska87
5. dec 2013
Elfi1 Ja mám totiž dvojičky a také mi to prišlo od toho jedného milé, že chce ešte sestričku...lebo veď má bratčeka, takže neni sám...ale on mi to tak pekne povedal až som z toho zostala tak milo prekvapená.
No nevadí, tak zatiaľ sestrička ešte nebude...ale hádam o mesiac sa to už podarí...držím aj Vám všetkým snažilkám aby nám to už podarilo..
😃
missska87
5. dec 2013
@elfi1 určite to ocení a bude rád, keď sa bude mať s kým hrať....alebo aj v dospelosti, ja mám ešte 2 sestry a som rada, že ich mám. Ja som tiež preto vždy snívala, že budem mať aspoň 3 deti. a prvý krát sa podarili dvojičky a preto ma to čaká už len raz / myslím to tehotenstvo/ aby boli traja...Mne sa páči keď vidím mladý párik a okolo nich behajú detičky...samozrejme nemyslím teraz tie mnohopočetné rómske rodiny...lebo tam je to už o niečom inom ako o láske k deťom. Nechem sa tým ale nikoho dotknúť.
jarus8
5. dec 2013
@elfi1 ani môj syn nikoho nechce, mám chodiť do práce a zarábať peniažky, aby si ich potom mohol dávať do pokladničky a kúpiť si rádio, tak a mám čo som chcela =-) , hlavne že sa snažím celú výchovu posúvať úplne iným smerom, mám doma materialitsu :-N
23petka
5. dec 2013
@kika691 takze sa mozme presunut do decembra...beriem mesiac acidofolan-kyselina listova,zelezo a vitamin B12,ale rozmyslam aj nad tym alchemilkovym cajom.ty beries nejake?
23petka
5. dec 2013
@borkavan ja beriem acidofolan mesiac..
aluska11
5. dec 2013
Práve pozerám že zas budem mať ms cez vianoce...🙂 už neviem kolke za sebou...romantika pod stromčekom sa posúva 😃
nipastelka
5. dec 2013
ahojte no tak tu som spravne 🙂 aj my sme zacali v novembri 🙂 teraz mam par dni pred MS a mam strasne bolesti v podbrusku..test som robila no vysiel negat, tak uz len cakam a cakam a dufam ze MS nepride 🙂 ale ked tak citam vidim ze to nebude az take jednoduche. ja beriem len kyselinu listovú. u doktora som bola minuly mesiac a povedal ze vraj je vsetko v poriadku, myslite ze klasickou vaginalnou sondou vie zistit napr. nepriechodnost vajecnikov alebo ine komplikacie? mala som totiz v maternici myom a aj cysty na vajecniku sem tam sa vyskytli no neviem...Kedy a ako ste sa dozvedeli o tom napr. ze mate nepriechodne vajecniky, ake su priznaky?? dakujeem
elfi1
5. dec 2013
@jarus8 moj zas nechcel ani do prace aby somchodila.od leta som 5 mes.pracovala v tom bio obchode na 4 hodky.no to bol cirkus,ze nesmiem tam chodit a pod. A ked som ta, skoncila,tak v skolke hned informoval ucitelky,ze mamina uz je zas doma,aby mohla byt len s nim a jemu sa venovat. Takze trocha sa obavam ziarlivosti voci mimcu.bude to narocne,aby som sa aj jemu plne venovala a nepocitoval to ako ujmu.
kika691
5. dec 2013
@23petka ja len ten inofolic.Neviem co viac brat.Ale ako tak rozdyslam od noveho roka. to necham na nahodu. Ak mi ovsem gynekologicka nieco nenasadi. Vela robi nasa hlava a myslienka v nej ako co najskor mat babo.
mishuu
5. dec 2013
ahojte kočky, tak som aj ja zvedavá či dostanem či nie...uvidíme...robíte si tu niektorá grafy, niečo som matne zahliadla...toto je môj aktuálny a pripojím Vám aj môj keď som otehotnela pred 2 rokmi, pre inšpiráciu 😉 nech je už nedeľa 😉
23petka
5. dec 2013
@kika691 myslim,ze netreba brat viac vitaminov to staci...mysel?ano robi dost?vela ludi mi radi,ze aby som tolko na to nemyslela,ale nedokazem to...ale dufam,ze teraz by sa to mohlo podarit,ked budem od 13.12. doma v klude, bez stresu a navyse ked tak milujem vianoce a vsrtko okolo toho..drzim ti palce
kika691
5. dec 2013
@23petka ja som uz chcela dat vojmu chlapovi na vianoce pozitivny test,no nevyslo. Ale snad raz mu ho len dam.
miriam24
5. dec 2013
hlasim 1 DC ... neva .. na Vianoce zamiesime druhe .. tak ako aj prveee .. historia sa musi opakovat 😎
borkavan
5. dec 2013
@23petka mne tiež kolegyne hovoria, že vela na to myslím. a tiež viem, že myseľ je mocná čarodejka. Ale nikto mi nepovie metodu ako sa skludniť a nechať to plavať. Doslova Let it be
jarus8
6. dec 2013
Ja mám už rok cyklus 30 dní, ale ten posledný bol 28/, takže dnes alebo v nedeľu uvidíme. 😉 Držím si palce =-)
mishuu
6. dec 2013
@borkavan ja som bola posadnutá keď sme sa prvýkrát snažili, všetko som si sledovala, merala, rátala, jedla, pila...no des, teraz sa už sama na sebe smejem 😎 ale vtedy som veľmi túžila byť tehotná, po 4 mesiacoch nezdaru som si porevala riadne keď prišla mrcha, bolo to po našej svadbe, dúfala som, že počas svadobnej noci otehotniem, ovulka mi tak super vyšla a nič...vtedy som si povedala dosť a všetky teplomery, testy som odložila a nič som už nesledovala, vykašlala som sa na to, sústredila som sa na prácu , pozerala svadobné dvd a fotky a otehotnela som hneď po tej mrche! Takže neviem či je to skutočne v hlave, z určitej časti iste áno, ale treba myslieť pozitívne a neupínať sa na to. Ja si teraz meriam BT a sledujem plodné dni, ale nejak sa neupínam na tehotenstvo, vravím si, ak nebude tak OK ešte asi máme čas, malá má 15 mesiacov, nie je sa kam ponáhľať. Viem, že je to iné keď bábo ešte nemáš, takže si tým len musíš prejsť, neboj, ono to príde!!! 🙂 🙂 🙂
mishuu
6. dec 2013
@miriam24 držím palce, to by ste mali krásny darček 🙂 ak sa história opakuje tak ja by som na Vianoce už mala mať pozitívny test, resp. už pred nimi, tak čakám...dnes som 28DC (bežne som na 28-29DC dostala mrchu, ale teraz to ešte nemám také ustálené po pôrode) tak uvidíme čo bude...inak ma pichá akoby pri ľavom vaječníku, sem tam zabolia kríže aj bruško...ale to mávam aj pred ms takže hop alebo trop 😉 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli