Snažilky november 2013

Ahoj, kočky, všimla som si, že sú tu vytvorené skupinky snažiliek. My sa ideme snažiť od novembra. Mohli by sme sa trošku inak povzbudiť ako to robia ľudia okolo. ( Jéj a Vám to ešte nevyšlo, no škoda) - takéto komentáre milujem. Ja som v auguste bola na laparoskopke - zas mimo- už druhý krát, to boli neplánované tehu, ale teraz sme si povedali, že by sme sa mohli posnažiť, aby synátor mal spoločnosť. Vopred držím všetkým snažilkám palčeky 🙂
borkavan
6. dec 2013
@mishuu aj si tu BT niekam na internet zapisujes? Lebo mi tu poradili nejaké stranky a neviem s nimi narabať. 😞
akože ja si to chcem skúsiť merať, aby som si vedela odhadnúť ovulku, lebo mám nepravidelný cyklus. ale až po novom roku. Teraz na to kašlem. mám kopec iných starostí.
Ale ti poviem, príznaky mám jak teho... ale nie som. však mi začína mrcha. inak sa cítim tak nahovno ako pri prvom tehu. len prsia ma nebolia a vtedy ma boleli. Preto som si istá, že nie som.
nair
6. dec 2013
@borkavan Ahoj, ak máš smartphone, stiahni si doňho aplikáciu menštruačný kalendár. Je ich viacej, iba si treba vybrať takú, ktorá Ti bude najlepšie vyhovovať.. Tam si môžeš okrem BT značiť aj veľa iných symptómov a máš to všetko prehľadne a pokope 🙂
jarus8
6. dec 2013
Dnes 28 DC ale test negativny, tak cakam ci pride mrcha...
23petka
6. dec 2013
@kika691 aj som ho chcela dat aj mojmu aj sebe,no co uz,mozme im ich dat na novy rok 🙂
23petka
6. dec 2013
@borkavan no presne to by sme potrebovali pocut a nie nemysli na to.inak lahko sa im to hovori,ked to oni neprezivaju,nie?
borkavan
6. dec 2013
@23petka inak ja dnes zas len spotička cervena, ale už to bola aj jasna krv. Takže možno je tu ešte nádej 2 %, heheh
kika691
6. dec 2013
Ja stale vravim,ze pokial to nezaziju ludia okolo na vlastnej kozi tak nas nepochopia. A najviac zasnem nad takymi co mi vravia nerob pre to nic,nemysli na to,nekontroluj sa atd... No vravia to IBA tie co deti uz maju.
mishuu
7. dec 2013
@borkavan čavte baby tak ja dnes hlásim 1DC :-p takže najbližšia ovulka presne okolo štedrého dňa 😉 hádam teda bude... ale asi už kašlem teda na meranie, všetko vyzerá, že funguje tak kašlem na to, lebo veľa na to myslím a potom sa nedarí evidentne... ja si BT zapisujem na fertilityfriend.com to sú tie grafy čo som pridala na predošlej strane...vieš si tam zapisovať aj príznaky, sledovať krčok, hlien, všetko možné aj testy, samo ti to vypočíta podľa teplôt ovulku či bola či nebola a tak...
mishuu
7. dec 2013
@kika691 Kika, ale majú pravdu, ja som si to uvedomila tiež až vtedy keď som otehotnela a otehotnela som keď som sa prestala merať, sledovať, úplne som sa na to prestala zameriavať a práve vtedy to vyšlo 😉 ale ja viem, že je to strašne ťažké nemyslieť na to, veď to prežívam teraz už druhýkrát...veľmi chcem, sledujem sa meriam teplotu a dnes došla mrcha, tak zase s tým končím a neriešim...hádam sa aj podarí naozaj na to nemyslieť 😉
helulik
7. dec 2013
@kika691 ja dieta este nemam... 🙂 a nechavam to na prirodu...nemeram, nezapisujem...ked to bude mat prist, tak to pride... 🙂 tomu ver...vsetci okolo mna otehotneli nie nahodou, ale proste tak, ze chceli...preto,ked som prisla na modreho kona, tak som bola prekvapena co vsetko treba urobit preto, aby som otehotnela... 😃 ale aj tak to neriesim...podla mna su to iba zbytocne stresy... 🙂
mishuu
7. dec 2013
@helulik tiež si myslím, že vlastne preto netreba urobiť vôbec nič...teda len jednu vec...ťuťu muťu sem tam nie je na škodu 😃 😃 😃 to je ako napríklad prehnané užívanie atb a podobne, skôr som za prírodnú liečbu a s týmto je to podobné, treba to nechať na prírodno, prípadne nejaké čajíky, bylinky, vitamíny, zdravá strava, ale správať sa ako zvyčajne, nesledovať nemerať...som príkladom toho, že nie vždy sa to dá, ja som taký analytický tip takže si rada zapisujem, triedim, a tak 😃 preto ma to baví, ale vidím, že to prílišné sústredenie je skôr na škodu, takže zase s tým končím a uvidíme, bude ako bude... 🙂
helulik
7. dec 2013
@mishuu ja jedine co som si pozrela pred tym, nez sme sa zacinali "snazit", tak bolo, ze kedy by to bolo najvhodnejsie... 🙂 dozvedela som sa, ze pocas ovul.dni a kedze mne sa to neda presne vypocitat, tak som sa vykaslala aj na to.. 🙂 a bude ako bude... 🙂 ale merat, zapisovat a brat neviem co...to nie je pre mna... 🙂 je pravda, ze cakam ci pride ms, alebo nie...ale,ked pride...pousmejem sa a pojdeme dalej skusat... 🙂 ved raz to urcite pride, a zrovna vtedy, ked to budem najmenej cakat... 🙂
elfi1
7. dec 2013
kocky tak ja som teraz zmatena. mala som doma posledny test a dnes je 28DC, tak som skusila este spravit test. a bud som slepa a vidim, co tam nie je, alebo si zo mna manzel s tym akupunkturistom vystrelili a dohodli sa, ze mi nic nepovedia...
mishuu
7. dec 2013
@elfi1 ty si tehotnááááááááá takýto som mala pri dcérke 😉 vyzerá, že budeme môcť gratulovať x-) x-) x-) x-) x-)
elfi1
7. dec 2013
@mishuu - este nevyskakujem od radosti. pockam do pondelka. aj tak uz nemam testy 😃 . a v pondelok si pojdem dokupit zasobu a uvidime. teda pokial nedorazi este MS.
priznam sa, ze ako najprv nic neukazoval a len ta jedna / bola vyrazna, tak som ho hned smarila do kosa. az ked som isla druhy raz do kupelky, tak som ho vytiahla, presvedcit sa ze nic a toto som tam nasla. predtym som tiez tak chodila vytahovat a okrem tej 1 / bol vzdy snehobiely
daniaz
7. dec 2013
@elfi1 moj bol 28 DC taky isty, neviem ci nie este slabsi a som tehu,.Teraz som 34 DC a ciarocka zosilnela, drzim palce 🙂
borkavan
7. dec 2013
@elfi1 nooo vyzerá to nádejne, držím palce.
borkavan
7. dec 2013
@mishuu jaaaj bože to ta stranka je pre mňa španielska dedina. ja som tam nalogovaná ale mne ukazuje len toto. vôbec sa mi dá zobrať ten graf, alebo neviem, kde sa to zobrazuje. vieš mi nejako poradiť? že kde si ho dám?
http://www.fertilityfriend.com/ttc/
helulik
7. dec 2013
@elfi1 aj mas nejake priznaky, alebo len tak si si spravila test, lebo ti meskala... 🙂 ale aj tak gratulujeeem... 🙂
mishuu
7. dec 2013
@borkavan nad tým kalendárikom klikni na chart graph a uvidíš graf 😉
mishuu
7. dec 2013
@elfi1 jasné, ja som tiež bola opatrná, ja som mala takúto čiaročku, resp. o niečo slabšiu asi 10DPO týždeň pred tým ako som mala dostať ms tak som týždeň tŕpla, každý deň testovala či silnie a v piatok nasledujúceho týždňa som s obavou chodila na wc či nedostanem ms, ale nedostala som a čiarka silnela krásne každý druhý deň 😉
borkavan
7. dec 2013
@all inak ja to mám divné. Už tretí deň mám len výtok a začínajú ma bolieť ma prsia a som unavená aj z dvoch schodov. Hm....
Príznaky ako neskoro a slabé, ak by som bola tehu, nie? Dnes mám 29 DC.
No len dúfam, že to neni mimomaternicové, alebo niečo také, vole. Lebo dnes bol ten slabý výtok až dvakrát za deň, dovčera len raz.
Ako dlho môže byť hnedý vytok... namiesto kramov ak žena otehotnie? Tri dni už neni vela???
elfi1
7. dec 2013
@helulik nemam a ani mi zatial v podstate nemeska.ja mamtaky cyklus ze 27 az 37.
Ale fakt este moc neverim. A neviem ci mi trocha nezacina spinenie. Co by sice na zaciatku pri uhniezdovani mohlo byt,ale neviem,neviem.
Dav vam vediet za par dni🙂
helulik
7. dec 2013
@elfi1 jaj aha... 🙂 lebo ja tiez rozmyslam, ze si spravim v najblizsich dnoch testik... 🙂 i,ked neviem ci mi meska, alebo opat nedostanem ako je to u mna zvykom, kedze mam nepravidelnu ms... 🙂 tak drzim palce
kika691
8. dec 2013
@helulik ja som sa prvy mesiac sledovala až privela ale uz to neriesim co bude bude.....ved aj adopcie existuju....🙂
helulik
8. dec 2013
@kika691 ale tak zase no...netreba hned mysliet na adopcie... 🙂 ved dnes su uz vselijake metody a sposoby... 🙂
kika691
8. dec 2013
@helulik ja viem ja sa len tak ukludnujem....my sa nesnazime az tak dlho aby som mala dôvod na stres
jarus8
8. dec 2013
Tak mne mrcha meska- 3 krat v zivote. Ale na teste je taky slabucky duch, ze ho vidi len mm =-)
miriam24
8. dec 2013
Caute tak u nas sa Vianocne prekvapko nekona .. som 4DC .. ale neva .. idem sa sustredit na nakupovanie vianocnych darcekov, kolaciky, stromcek .. testovanie a sledovanie ide tento mesiac bokom .. chcem si siatky pekne v klude uzit s rodinkou 🙂
miriam24
8. dec 2013
@jarus8 .. skus testnut aj zajtra alebo pozajtra .. podla mna slabucky duch je celkom dobre znamenie a este ked ti aj mrcha meska .. 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli