Snažilky november 2013

otomanko12
14. okt 2013

Ahoj, kočky, všimla som si, že sú tu vytvorené skupinky snažiliek. My sa ideme snažiť od novembra. Mohli by sme sa trošku inak povzbudiť ako to robia ľudia okolo. ( Jéj a Vám to ešte nevyšlo, no škoda) - takéto komentáre milujem. Ja som v auguste bola na laparoskopke - zas mimo- už druhý krát, to boli neplánované tehu, ale teraz sme si povedali, že by sme sa mohli posnažiť, aby synátor mal spoločnosť. Vopred držím všetkým snažilkám palčeky 🙂

23petka
12. jan 2014

@rybkaa Ďakujem...už som strašne zvedavá....nepamätám si, tebe robil gynekológ krvné testy na zistenie tehotenstva???

rybkaa
12. jan 2014

@23petka nie, povedala mi dr. ze ak ma pozit.testy, tak krv netreba, urobila mi len sono a mala som zvysenu maternicu a tiez sme videli mini bodocku, potom mi kazala prist o 10 dni, vtedy sme videli gestacny vak ale prazdny a o dalsie dva tyzdne sme mali srdiecko a potom uz nic...bolo to krásne vidiet, fakt 🙂 Len to cakanie je strasne...keby to tak slo rychlejsie alebo si si to vedela kuknut aj doma, ze je vsetko ok 🙂 Ale kazdy lekar ma iny postup

23petka
13. jan 2014

@rybkaa mne povedal uplne to iste,aj za tu krv aj za tu zvysenu maternicu a aj to,ze mam prist az tak za 10 dni...ale ked mi nevyhovel v tej pn-ke...tak nenecham ohrozit svoje tehotenstvo alebo teda babatko...

rybkaa
13. jan 2014

@23petka samozrejme, nie je o čom, bábo je prvoradé, radšej meň lekára, aj keď postup mal dobrý, ale to odobrenie PN sa ani mne napozdáva...

23petka
13. jan 2014

@rybkaa dnes som mala cestu kde mam dr.,tak som uz zobrala kartu a hned si vybavila vysetrenie aj u toho noveho,idem na buduci tyzden v utorok,tak uz sa neviem dockat...to budem podla tehotenskej kalkulacky 6tt+6d,tak to uz by mohlo byt aj nieco vidiet,nie?

rybkaa
14. jan 2014

@23petka to už by mohlo byť vidno aspoň vačok a plodík, srdiečko ešte asi nie. Tak držím palce 🙂

23petka
14. jan 2014

@rybkaa dakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre