Snažilky november 2013

Ahoj, kočky, všimla som si, že sú tu vytvorené skupinky snažiliek. My sa ideme snažiť od novembra. Mohli by sme sa trošku inak povzbudiť ako to robia ľudia okolo. ( Jéj a Vám to ešte nevyšlo, no škoda) - takéto komentáre milujem. Ja som v auguste bola na laparoskopke - zas mimo- už druhý krát, to boli neplánované tehu, ale teraz sme si povedali, že by sme sa mohli posnažiť, aby synátor mal spoločnosť. Vopred držím všetkým snažilkám palčeky 🙂
asimama
26. dec 2013
woman secret som mala :-|
@elfi1
elfi1
26. dec 2013
@asimama skus rapid alebo rovno kup digi clear blue a malo by to byt iste.ten by nemal duchov ukazovat.ak je tam hcg, tak to zachyti
asimama
26. dec 2013
@elfi1 robila som rapiclear..negativny.. :-| ale na ms sa necitim..uvidim zajtra..potom to uz bude iste..aj bez testov.. 🙂
elfi1
27. dec 2013
@asimama nemoze to byt nejaky vykyv z choroby,stresov.... ?I ked niekemu velmi pomaly stupa hcg a testy neskoro ukazu
asimama
27. dec 2013
@elfi1 zasa nic-ranajsi test negativny a po ms ani chyry..asi sa zacne tesit.. 😃 no uvdime este dnes .. 🙂 inak bola som nachladnuta ale to sme boli cela rodina prskali ostosest.. ale aj tak mi nikdy neprisla neskor,ako 23 den :/..ale podbrusko mam natlakovane..aj tak..ked som bola tehotna s malym..hned mi test ukazal,ze som :-| ..aj roztahovanie maternice som citila brutal..ale priznaky ako bolestive prsia,alebo ze by mi byvalo zle..to som nemala..mala som klrasne tehotenstvo..az na ten porod :-S
elfi1
27. dec 2013
@asimama tak citak,ked nepride ms,tak sa objdnaj k dr.,aby ta pozrela,pripadne vezme krv a uvidis. Taketo cakanie je adi najhorsie.
asimama
27. dec 2013
@elfi1 😃 😃 😃 presne to... 😃 to cakanie..ale az po vikende.. 🙂
elfi1
28. dec 2013
@asimama nieco nove? Ms nedorazila?
asimama
28. dec 2013
@elfi1 ahoj 😃 stale nic 😃 a to viem,ze uz nedojde 😃 len ma hnevaju tie testy ]-(
asimama
28. dec 2013
@elfi1 dnesny dusik..aspon ja ho tam dako vidim 😃
asimama
28. dec 2013
elfi1
28. dec 2013
ja som len cez mobil,Doma kuknem cez pc.daco by tam mohlo byt.ale urcite sa objednaj v pondelok k dr.nech vies na com si
elfi1
29. dec 2013
@asimama no teraz pozeram na ten negativ a tam vidim nejaku druhu ciarku. Ak tam naozaj je,tak zajtra by mala byt uz vidiet.
elfi1
1. jan 2014
@asimama co nove?
asimama
2. jan 2014
@elfi1 ahoj po 5 dnoch dosla MS..nerozumiem tomu,lebo nikdy mi takto odkedy mam MS neprisla..o to viac sklamana,ze som bola presvedcena.. 😞
lubka1983
2. jan 2014
@asimama ahoj.nic v zlom,ale ked uz hladate duchov tak aspon negativ si oddpustite...potom to takto dopadne.sklamane...
elfi1
2. jan 2014
@asimama verim,ze si sklamana.zrejme sa ti troska posunul cyklus z nejakeho dovodu.ale aspon budes aj do buducna vediwt ze ta ms moze aj neskor dojst.tak len prajem,aby bol novy rok stastnejsi,najlepsie hned na zaciatku.drzim palce
asimama
2. jan 2014
@elfi1 dakujem moja..hadam to uz vynde.. 😉
asimama
2. jan 2014
@lubka1983 beriem tvoj nazor..ale svoje pocinanie necham na seba..na negative je to lepsie vidiet 😉
zuzi0911
2. jan 2014
@asimama ahoj ako ms? Ja som takyo dopadla tento mesiac..meskanie test dal sa ja som to videla bez ohladu polohy a uhla a ms dprazila sice iba yltrojdnova nechapem..ak chces kuk test je v diskusii 6 dni mi meska ms a test negativny 😉...
asimama
2. jan 2014
@zuzi0911 ahoj akurat teraz som to docitala..MS som mala normalnu..praveze to..ze nemeskava :-| tomu nechapem :-| no nic..zajtra idem na trhanie zubu..jajajaaaaaj 😞
zuzi0911
2. jan 2014
@asimama
@asimama ouu drzim palce aj v trhani aj aby to tentokrat vyslo
asimama
2. jan 2014
@zuzi0911 dakujem..neskusala si si robit druhy test?
rybkaa
9. jan 2014
@23petka a @nair ahojte baby,tak sa k vam predsa len vraciam....po potvrdenom srdiecku nakoniec doslo k MA 😞 bola som na cistenie,teraz mame chvilku pauzu a potom znova skusime 🙂
A vam sa ako dari? Podarilo sa a nasli ste si uz ciarocky? Alebo ste sa presunuli do inej snazilkovskej temy? Velmi drzim palce 🙂
nair
10. jan 2014
@rybkaa Ahoj. To je mi velmi luto, tesila som sa z Vas. Kazdopadne, ked sa to stalo, asi to tak malo byt. Netreba vesat hlavu, ide sa dalej. Ja som dnes 1.DC, takze 4 mesiace nam nepriniesli nic nove. Akurat zvazujem, kolko neuspesnych mesiacov este vydrzime, kym sa opat vyberiem k dr. na dalsie vysetrenia. A ako pripadne muza presvedcim na spermiogram 🙂 Inak sa zdrzujem hlavne v oktobrovych a vo vianocnych snazilkach, tam mi este ziadna neusla k tehu babam.
23petka
10. jan 2014
@rybkaa ahoj, to mi je veľmi ľúto 😞 ja som si našla teraz 1.1. prvýkrát //, odvtedy som urobila ešte 4 testy a všetky //, bola som už u lekára, robil mi len klasické vyšetrenie a povedal, že vidí tam, že som tehotná, ale nie je ešte vidno nič, ešte je skoro...mám prísť v piatok na UZV, povedal, že už by mohlo byť niečo vidieť..povedal mi, že krv netreba brať, keď mi to aj toľko testov ukázalo...ale strašne ma vykolajil...v robote zdvíham ťažké, robím s hnusnými chemikáliami, strašne ma bolia kríže a býva mi zle a on mi nechce dať PN-ku, takže to budem asi riešiť, že si zoberem kartu k druhému, lebo nechcem, aby som potratila alebo sa mi narodilo postihnuté bábätko..minulý rok sme mali v robote 6 tehotných a žiadna tam nerobila a on mi ide tvrdiť, že žiadny lekár ma nevypíše...čo povieš na to???
rybkaa
10. jan 2014
@nair mudro vravis,hlavu hore a ideme dalej 🙂 oddychnuta po sviatkoch,pojde to,neboj 🙂
@23petka jej,no tosa tesim,ze ti to vyslo 😃 V kazdom pripade ale zmen dokiho,naco zbytocne riskovat,ked mas taku narocnu pracu,iny to iste pochopi a da ta na PN.
mishuu
12. jan 2014
Ahojte kočky, dlhšie som sa neozvala, sviatkovali sme a tak 🙂 no a včera som si urobila test, nakoľko podľa poslednej ms (7.12.) som čakala teraz ms 6.1. alebo 7.1. lenže sa mi asi posunula ovulka a bola až 30.12. - cítila som bolesti... 7.1. som si robila test a nič na ňom nebolo, včera som si urobila test lebo mi ms buď týždeň mešká alebo som mala dostať včera-dnes podľa ovulky posunutej a takto to dopadlo...
ms zatiaľ stále nemám a zajtra si urobím zase test a uvidíme či zosilnie 😉

@rybkaa veľmi mi je ľúto čo sa ti stalo, držím ti veľmi palce a prajem skoré znovuotehotnenie a až do krásneho pôrodu 🙂
23petka
12. jan 2014
@rybkaa idem si v utorok zobrat tu kartu a dat ju druhemu dr.,som zvedava co mi povie a ci uz bude nieco vidiet?
rybkaa
12. jan 2014
@mishuu dakujem 🙂 slubne vyzeraju tie tvoje testiky 🙂
@23petka mozno sete nebude,mne v piatom tyzdni este len prazdny vacok bolo vidno...tyzden po vynechani MS nebolo vidno vobec nic,len vysoku maternicu. Tak drzim palce 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli