Snažilky november 2013

otomanko12
14. okt 2013

Ahoj, kočky, všimla som si, že sú tu vytvorené skupinky snažiliek. My sa ideme snažiť od novembra. Mohli by sme sa trošku inak povzbudiť ako to robia ľudia okolo. ( Jéj a Vám to ešte nevyšlo, no škoda) - takéto komentáre milujem. Ja som v auguste bola na laparoskopke - zas mimo- už druhý krát, to boli neplánované tehu, ale teraz sme si povedali, že by sme sa mohli posnažiť, aby synátor mal spoločnosť. Vopred držím všetkým snažilkám palčeky 🙂

missska87
30. okt 2013

Fíha nejako sa nám to tu rozbieha....nuž jeseň a zima sú asi plodné mesiace...dúfam, že nás bude ešte oveľa viac.
Aj my už s manželom veselo snažilkujeme....tak uvidíme.

maribell
30. okt 2013

ahojte aj my sme sa s manzelom zacali akurat teraz snazit tak som sa pridala rovno do novembra 😀 ... uvidime ako dlho nam to bude trvat lebo pri prvom sa to podarilo hned prvy mesiac 😎 ...

aluska11
30. okt 2013

@otomanko12 to je super...gratulka 🙂 som rada že aspoň ostatným sa zadari...takže táto miestnosť naberá správny smer

zuzik1927
30. okt 2013

ahojte baby...kedze dnes prisla ms, tak sa pripajam aj ja k vam, teraz uz nech rychlo odide a ideme na to dalej 😉

otomanko12
autor
30. okt 2013

@neila Ďakujem, len sa strašne bojím, či naozaj bude všetko O.K. Zajtra si ešte skúsim urobiť jeden testík. A potom hor sa k lekárovi. Dúfam, že s dvoma // sa pridáte viaceré. 😀

debnarova
30. okt 2013

my s manzelom sa snazime dlhe roky a kazdy nas v kuse riesi,ze stale nic a mna to strasne depta.uz som bola taka zufala,ze od minuleho tyzdna sme zacali chodit do Heliou v Martine.mali sme prvu konzultaciu,odber krvi a spermiogram.o dva tyzdne mame dojst ohladom vysledkou,tak sa aj trosku bojim.drzte palce

otomanko12
autor
30. okt 2013

@aluska11 ďakujem, dúfam, že sa čoskoro pridáš. 😀 Len sa bojím vyšetrenia u lekára, v pondelok. Dúfam, že sa zas nepopracem do nemocnice. 😖 Tak mi prosím drž palečky, až sa vrátim domov s úsmevom.

otomanko12
autor
30. okt 2013

@debnarova Neboj, všetko bude dobré. My sme sa s mužom tiež snažili po synovi /má 8 rokov/ a zadarilo sa nám až po 4 rokoch a to hneď MMT a potom zas snaha a zas po 4 rokoch - teraz v auguste a zas MMT. A teraz som 2 mesiace po laparoskopke, a nesnažili sme sa vôbec, lebo sme to mali zakázané a raz sme si nedali pozor a márne čakám na ms - dve // namiesto nej. Len dúfam,že tentokrát to bude O.K. a o pár mesiacov nás bude o jedného viac 😀 . Takže neboj sa, držím ti palečky....

aluska11
30. okt 2013

@otomanko12 veľmi držím palce každej tehulke a aj tebe 🙂 uvidíš že bude všetko OK...na sone ešte asi veľa vidieť nebude, ale z krvi to bude jasné 🙂 teším sa na foto fazuľky až ju už bude vidno...a či sa pridám?sama neviem, je to vo mne také zmiešané momentálne...čo má byť to bude 🙂

debnarova
30. okt 2013

@otomanko12 aj ja drzim palce a verim ze vsetko bude fajn a dufam,ze aj ja sa niekedy dockam

otomanko12
autor
30. okt 2013

@aluska11 tak to dúfam, aj ja, ale zas aj pri mmt som mala vysoké hcg, dokonca sa doktor čudoval, že pri takej hodnote je to mmt. Tak ja sa môžem spoliehať len na sono. 😎

katulik1108
31. okt 2013

Ahojte,my sa s priatelom snazime uz od jula ☹ ono ked to clovek najviac chce tak to nejde.k tomu stres v praci a hotovo.ja zatial uzivam kyselinu listovu- acidum folicum.uvidime co to spravi mozno sa konecne podari a nas drobec bude mat surodenca.vsetkym snazilkam drzim palce a hlavne to nevzdavajte.raz sa aj na nas snazilky usmeje stastie 🙂

zuzik1927
31. okt 2013

@katulik1108 aj my sa snažíme cca od jula a nic, tiež beriem kyselinu listovu, včera přišla ms, tak keď odide skusame ďalej 😉

hatapkagb
31. okt 2013

@debnarova Ahoj.Velmi dobre viem ako sa citis,kazdy to okolo riesi,kasli na nich,neboj bude dobre,musite najprv pockat na vysledky,drzim silno palce.Mna na sk 3lekari zrusili neplodna a bodka ani poriadne ma nevysetrili nic.Tak som to skusila tu kde teraz zijeme v Sev.Irsku totiz ja somnemala ovulaciu spermiogram vyborny.nasadili liecbu a po 10mes som otehotnela,sme uz premyslali nad adopciou.Dcerka sa nam narodila po 7rokoch cakania.Teraz sa snazime zase preslo 5rokov a neotehotnela som zase som nemala ovulku tak uz len cakame ci sa podari.Hore hlavu moja nevzdavaj to.

debnarova
31. okt 2013

@hatapkagb snazim sa to nevzdavat,ale ked vidim kamosky ake su stastne a najhorsie baby,ktore si to vobec nezasluzia a ani dieta nechcu,tak to ma hlavne nici.aj moj doktor mi hned povedal,ze bude problem otehotniet a poslal ma na umele a nechal tak.vobec sa nesnazil riesit to a to nemame nejake vazne problemy.uvidime teraz na vysledkoch.ja si myslim,ze tam ide hlavne o psychyku a stres....dakujem za podporu a tiez som uz rozmyslala nad adopciou 🙂

hatapkagb
31. okt 2013

@debnarova tak je to nefer kolke zeny su tehu a nechcu dieta alebo idu na potrat co by dali zienky ktore nemozu ale sa trapia s nejakou zdrav.chorobou.co uz narobime nic.Daj vediet ako dopadli vysledky.drzim palce

debnarova
31. okt 2013

@hatapkagb jasne dam 🙂

katulik1108
31. okt 2013

@zuzik1927 Presne tak treba stale skusat 🙂 uzivas aj nieco ine okrem tej kyseliny listovej?

zuzik1927
31. okt 2013

no zatial este nic ine neuzivam a aj tu kyselinu listovu zatial len 3 den, ty co uzivas?

rybkaa
1. nov 2013

Ahojte žienky, my sa pokúšame od septembra, zatiaľ nič, tak skúšame ďalej. V máji som bola na laparo - benigny nádor na vajci, no som v pohode, vysadila som antiku v auguste po 10 a pol rokoch, beriem Indonal na regeneráciu vaječníkov a cysty a tiež kyselinu listovú - Mamavit. Už sa cyklus unormalnil, tak dúfame, že to vyjde 🙂 Držím vám všetkým palce 🙂

lussy461
1. nov 2013

Ahojte 🙂 pridavam sa k vam 🙂 tento mesiac sme prepasli plodne dni, tak ideme od novembra 🙂 verim, ze nam to vsetkym podari a budeme hrde mamicky nab.rok 🙂 som momentalne 4mes. Po MA a lekar povedal, ze je cas a moje telo je ptipravene na tehu 🙂 a vlastne to tak citim aj ja! Takze drzim Vam vsetkym palce

kikushha
1. nov 2013

@zuzik1927 cauko my tiez sme taki zacinajuci, uzivame asi mesiac ja vit E, inofolic a alchemilku pijem a sem tam rebricek, no a muz bere selen a zinok a kupila som dopredu aj selezin ACE, na zaciatok to staci, pokial nemas nejake citelne problemy, lebo aj vyzivove doplnky treba brat s mierou, treba podla mna cvicit aspon 2x krat do tyzdna, lebo je dobre ked su zenske organy prekrvene a mas v tele endorfiny, cvicenim nic nepokazis, praveze naopak, a chlap? nepit alko, nefajcit, obmedzit sedavy sposob zivota....tot len na uvod my sa nejako moc nesnazime, ze to mame nalinkovane, ze teraz, lebo ani to nie je dobre, proste ked mame na seba chut tak sme spolu🙂 lebo iba vtedy to ma zmysel, mam aj ovulacne testy zatial som si ich robila na dva cykly, ale ja viem kedy ovulujem, lebo mam dost vyrazne ovulacne bolesti...tak prijemne snazilkovanie baby🙂)

zuzik1927
2. nov 2013

rozmyslala som aj ja nad tym infolicom, ale som niekde citala ze obsahuje kys. listovu, a tu uz beriem zvlast, tak aby toho nebolo vela, doberiem ru co mam a potom si aj ja kupim ten infolic, muzovi som dala vit.E a zatial nic viac 😀 ako ani my sa este nejako zvlast nesnazime, ani nemeriam teplotu, ani ovu testy nerobim, zatial to nechavam tak, ked sa dlhsie nebude darit, potom uvidim co dalej.. 🙂

zuzik1927
2. nov 2013

@kikushha rozmyslala som aj ja nad tym infolicom, ale som niekde citala ze obsahuje kys. listovu, a tu uz beriem zvlast, tak aby toho nebolo vela, doberiem ru co mam a potom si aj ja kupim ten infolic, muzovi som dala vit.E a zatial nic viac emoticon ako ani my sa este nejako zvlast nesnazime, ani nemeriam teplotu, ani ovu testy nerobim, zatial to nechavam tak, ked sa dlhsie nebude darit, potom uvidim co dalej..

kikushha
2. nov 2013

@zuzik1927 asi tak ono aj som tiez brala od jula cistu kys. listovu a od polky sept. beriem inofolic, lebo obsahuje inozitol, podobnu latku ako ma aj clostyl ale na prirodnejsiej baze, este som pocula o fytosoji, len to uz nesmies brat inofolic,..hm...my sa nejako teraz nesnazime...tiez to nechavama na volny priebeh, lebo cim sa viacej snazis tym je to horsie,..uzivame sa 🙂 tak papa

aluska11
2. nov 2013

Ahoj babulky...dnes som držala na rukách nádherné 2-týždňové mimčo...taký ružový uzlík...možno nie tento mesiac a možno to nevyjde ani budúci..ale viem že zas príde deň kedy budem držať opäť svoj ružový uzlík 🙂

otomanko12
autor
2. nov 2013

@aluska11 Bodaj by sa ťa chytilo 😀 .

aluska11
2. nov 2013

@otomanko12 ja o tom nepochybujem...čo myslíš prečo som v novembrovkach? Aby som mala darček na Vianoce a ušetrila na darčekoch 😀 😀

otomanko12
autor
2. nov 2013

@aluska11 Ja dúfam, že k Vianociam dám obrázok z ultrazvuku. Tiež pár euríčok ušetrených 😀 .

aluska11
2. nov 2013

@otomanko12 🙂 držím palce aby bolo všetko ok...tiež by som to ešte stihla 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre