Snažilky november 2013

Ahoj, kočky, všimla som si, že sú tu vytvorené skupinky snažiliek. My sa ideme snažiť od novembra. Mohli by sme sa trošku inak povzbudiť ako to robia ľudia okolo. ( Jéj a Vám to ešte nevyšlo, no škoda) - takéto komentáre milujem. Ja som v auguste bola na laparoskopke - zas mimo- už druhý krát, to boli neplánované tehu, ale teraz sme si povedali, že by sme sa mohli posnažiť, aby synátor mal spoločnosť. Vopred držím všetkým snažilkám palčeky 🙂
otomanko12autor
2. nov 2013
@aluska11 neboj stihneš, určite sa ťa ten drobček riadne chytil 😃
rastenka
2. nov 2013
Ahojte, aj ja sa pridavam k Vam🙂 My sice skusame od leta ale zatial sa nezadarilo pretoze mam PCO a anovulacne cykly
😞 brala som aj clostylbegyt ale aj tak to zatial nevyslo - uz to vyzeralo nadejne ale vcera som dostala mesiaciky...
Tento mesiac skusim miesto clostylu homeopatika Folliculinum a lutheinum tak uvidime a mozno mi prinesiete stastie🙂
otomanko12autor
2. nov 2013
@rastenka držím palčeky 😉
aluska11
2. nov 2013
@rastenka tak vitaj v klube a skoré // 🙂
rastenka
2. nov 2013
@aluska11 dakujem 🙂
rastenka
2. nov 2013
@otomanko12 dakujeeem🙂
gabulka15
3. nov 2013
ahoj ženušky , aj mi sme sa začali snažit koncom oktobra , tak uvidime 🙂
23petka
3. nov 2013
ahojte, ja som prvosnažilka, snažíme sa niečo cez mesiac...chcem sa spýtať, že či je dobré začať brať nejaké vitamíny alebo niečo na otehotnenie aby som si to vnútri prečistila??
isabella22
3. nov 2013
tak aj ja k vam pridavam 🙂 dufajme ze to vyjde ...
kikushha
3. nov 2013
@23petka ahoj ja som tiez prvosnazilkova🙂) no aj uz od leta berem kyselinu listovu, od septembra som to zmenila na inofolic plus vit E (vitamin plodnosti)a pijem aj alchemilku a manzel papa asi mesiac a pol selen a zinok a prejdeme na Selezin ACE uz som kupila zasoby🙂...cize ja nejake problemy nemam, robila som si len dva ovulacne testy vysli mi vzdy🙂 nemeriam BT, cyklus uplne pravidelny nemam u mna to zavisi od stresu😞...aaaa tak ani neviem ci ma muz dobre spermie, este pockam..ved sme len zacali a teda nejako to s tym sexom neprehaname (nie je to dobre) kvalitne spermie su aj tak na 3 alebo az 5 den, nooo ja sportujem 4 x do tyzdna....a tak healthy lifestyle je najdolezitejsi....tak snad som ta v niecom nabudila🙂))) neboj ja som tiez si az tu precitala, co vsetko sa da brat od femibion, nosifol, a gynex a kvapky femigrad a a tak, ale naj mi z toho vysiel inofolic a planujem ak to nevyjde do pol roka, zmenit inofolic za fytosoju🙂)) neviem,a ci mam ani naozaj pravidelne ovulaciu, ale mam ovulacne bolesti a to dost silne....tak podla toho to viem, zistit hned, lebo raz ju mam 12DC raz 14DC takze tak🙂) vela stastia
23petka
3. nov 2013
@kikushha dakujem za radu,urcite si nieco kupim,lebo sa bojim, ze ci to tam mam vsetko v poriadku..
rybkaa
4. nov 2013
@23petka keď sa bojíš, že niečo nie je v poriadku, je dobré ísť k dr. na kontrolu, nech ti všetko pokuká, či máš všetko čisté a prípadne odber krvi, stery a tak, no ak chodíš pravidelne na preventívky, tak tieto testy máš za sebou a ak vyšli dobre, tak neboj, si v poriadku a môžete ísť na to bez obáv 🙂
aluska11
4. nov 2013
Tak dnes som 10 dc a lovim duchov na ovu teste 🙂 takže čakám na ovu ...
23petka
4. nov 2013
@rybkaa chodim pravidelne na preventivky a vzdy som mala vsetko v poriadku...to je asi iba taky blby pocit... :-S
rybkaa
4. nov 2013
@23petka ja to chapem... tiez chodim ako na klavir na kontroly a tiez sa napriek tomu bojim, ze nieco nebude ok...ale mozno je to len tym, ze este deticky nemam a teda sa nejako podvedome bojim co ma DUFAM caka...tiez ocakavania rodiny ze kedy to uz bude akoby som bola automat, ze hodis mincu a vypadne dieta...🙂
23petka
4. nov 2013
@rybkaa presne...ja tiez este nemam deti,ale rozhodli sme sa s partnerom,ze uz chceme,tak ja strasne dufam,ze nebudem patrit medzi tie co na to strasne dlho cakaju
rybkaa
4. nov 2013
@23petka no presne, ja som už stará krava, tak by sa už aj patrilo hádam 😃
23petka
4. nov 2013
@rybkaa ja nie som stara,ale strasne po tom tuzim...akurat si tu citam ake su najcastejsie priznaky,lebo nechce sa mi stale kupovat testy,lebo potom som sklamana... 😉
nair
4. nov 2013
@rybkaa Ahoj, toto aj ja poznám, tiez som stará krava, tiež ma otravuje rodina, kedy konečne.. 🙂 Ale smozrejme aj my chceme bábo 😉 Držím prsty.
rybkaa
4. nov 2013
@23petka stará som ja, nie ty 😃 jasné, stále keď test ukazuje že nič, tak je to frustrujúce, ale netreba to vzdať....raz sa to predsa musí podariť, pevne v to verím 🙂
rybkaa
4. nov 2013
@nair zase keď sa na to pozriem, kedy dnes ženy rodia prvý raz, tak som mladica.... mám len 29 r. a bežne teraz rodia baby po 35-tke, tak hádam ešte nie je neskoro ani pre mňa 🙂
23petka
5. nov 2013
@rybkaa vobec nie si stara ked mas 29r.,teraz zeny rodia aj starsie...spolieham sa na to,ze sa to niekedy podarit musi,ale z tych testov som sklamana,ale musim si ich robit kvoli robote,lebo na priznaky sa spoliehat nemozem,lebo niekedy mam pocit,ze si ich namyslam
rybkaa
5. nov 2013
@23petka stará som v očiach okolia, rodiny a tak, vieš ako mamy furt hovoria : ja v tvojom veku 😃 ale ja sa necítim stará, myslím, že som v najlepšom veku na bábo a okrem toho - cítim sa pripravená, takže mi je jedno, či mám 19 alebo 29 rokov 😃 Ale tak to nevysvetlíš, že dnes je iná doba ako pred 30 rokmi, keď mal každý prácu (aj keď nechcel opracovať - musel), mladí hneď dostali byt, mladomanželské nenávratné pôžičky... z isého pohľadu sa žilo lepšie - aspoň čo sa týka vytvorenia prostredia a podmienok pre dieťa....nie ako teraz, vo svete neamestnanosti a min. mzdy, hypoték a zlej soc. situácie, si človek dobre rozmyslí, či sa dať na dieťa...je to smutné, že v takejto dobe žijeme, ale ja sa aj tak chcem stať maminou a mať bábo, najlepšie dve 😃
Včera mala mrcha dojsť a do dnes jej nito, spravila som ráno test a tam duch 😃 Ešte sa však nechcem tešiť, radšej ešte o dva dni skontrolujem, či si to len nenamýšľam 🙂
rybkaa
5. nov 2013
mini duch sa zjavil, tak hádam....o 48 hodín skúsim zas, ak mršina nepríde 🙂
nair
5. nov 2013
@rybkaa Moja mama bola v našom veku už po dvoch materských 🙂 Fyzicky sme už takmer staré na prvé dieťa, to je fakt, ale v dnešnej dobe sme naň mladé tak akurát 😉 Taktiež, psychicky som na to musela akosi dozrieť. Proste došlo to na mňa, splnila som si asi všetky méty a nejak odrazu cítim, že mám všetko čo som chcela a napriek tomu nám zasa niečo v živote chýba 🙂
Držím prsty, aby duch zosilnel 😉
rybkaa
5. nov 2013
@nair no presne, aj moja mamina už mala v mojom veku doma dve decká, vlastne už školákov 🙂 a vlastne chcem to už aj kvôli rodičom, aby si vnúčatko stihli užiť, kým sú mladí a vládzu sa s nimi naháňať 😃
23petka
5. nov 2013
@rybkaa tak ako pises,volakedy to bolo inak a bolo to lepsie,teraz je strasne zla doba,ale ja chcem mat babatko teraz aj ked mam 23r.,som pripravena.Keby som mala cakat na to kedy to bude lepsie,tak ho nemam nikdy...drzim ti palce,aby sa ti ten duch zmenil na peknu ciarku 🙂
rybkaa
5. nov 2013
@23petka tak to máš pravdu, bábo treba mať vtedy, keď sa na to cítiš, takže robíš dobre 🙂 Tiež som chcela bábo, keď som mala už 25 r., ale môj snúbenec sa zabil pri autonehode krátko po tom, ako sme spolu začali bývať...po 8 rokoch vzťahu znova na začiatku, na kolenách, sama.... 😞 Potom som mala rok a pol jeden vzťah o ničom, ktorý nikam neviedol, našťastie po jeho skončení som po mesiaci pochopila, že ľúbim skvelého chlapa, ktorý bol dlho blízko mňa a nejako sme sa "obchádzali" 🙂 Teraz spolu bývame a snažilkujeme, tak verím, že to vyšlo, pretože aj on veľmi túži po bábätku 🙂
Neviem, či m u to mám povedať, chcela by som si to ešte poistiť a potom sa pochváliť, ale neviem, či to do zajtra vydržím 😃
ewica
5. nov 2013
ahojte bambulky, rada by som sa k Vám pridala, tiež som "prvosnažilka" 🙂 posledná mrcha bola 16.10 a potom sme sa rozhodli, že idme na to 😃 😃 tak teras len čakám, ale nechcem si robiť nádeje, lebo na prvý krát...no to by bolo 🙂 ale v piatok 1.11. ma bolel chrbát, ako sme behali po cintorínoch a normálne, že odvtedy mi býva dosť ťažko od žalúdka a teda vaječníky aj pobolievajú. Juj, už len čakám, kedy si spravím testík 🙂 ale teda pocity mám všelijaké 🙂
rybkaa
5. nov 2013
@ewica tak aj na prvý raz sa môže zadariť, tak hádam to bude ono 🙂 držím palec

Začni písať odpoveď...

Odošli