Snažilky november 2013

otomanko12
14. okt 2013

Ahoj, kočky, všimla som si, že sú tu vytvorené skupinky snažiliek. My sa ideme snažiť od novembra. Mohli by sme sa trošku inak povzbudiť ako to robia ľudia okolo. ( Jéj a Vám to ešte nevyšlo, no škoda) - takéto komentáre milujem. Ja som v auguste bola na laparoskopke - zas mimo- už druhý krát, to boli neplánované tehu, ale teraz sme si povedali, že by sme sa mohli posnažiť, aby synátor mal spoločnosť. Vopred držím všetkým snažilkám palčeky 🙂

ewica
5. nov 2013

@rybkaa kedy sa ti to zjavil ten duch? 🙂

ewica
5. nov 2013

@rybkaa a ďakujem pekne 🙂

rybkaa
5. nov 2013

@ewica dnes ráno, včera mala dosť mrcha a nič, ani dnes, som 29 DC a 16 DPO, snažíme sa od septembra, tak dúfam, že to vyšlo 🙂

ewica
5. nov 2013

@rybkaa ja tam vidím krásneho dušika, držím palce, ale určite bude čiaročka už len silnieť 🙂 juuuj, a kedy a kedy máš na pláne to povedať polovičke?

rybkaa
5. nov 2013

@ewica už som to nevydržala a poslala som mu fotku 😀

ivec16
5. nov 2013

juj ani neviem ci sa mam pridat, lebo budem depkovat, ked ma vsetky predbehnete...

rybkaa
5. nov 2013

@ivec16 ale neboj, nebudeš, vždy sa niekto pridá a niekto odíde a tak to má byť 🙂

nair
5. nov 2013

@rybkaa 🙂 No, naši sa už s vnúčatami veľmi nebudú naháňať, v mojom veku síce už mama mala dve deti, no o mne a mladšej segre ešte netušila :-P Ale tak už majú vnúčatá, tie moje budú už asi iba kočíkovať 😀

23petka
5. nov 2013

@rybkaa tak to mi je luto to s tou nehodou..velmi ti drzim palce,aby ti to vyslo s tym testom...ja som tiez taka,ze by som nevydrzala a priatelovi by som to hned povedala..kedy si ides robit druhy test?

nair
5. nov 2013

@ivec16 neboj, aj ja tu prebývam, prvý mesiac nám nevyšiel, tento som pravdepodobne nemala ovuláciu.. takže snáď do tretice nám to vyjde.. 🙂

rybkaa
5. nov 2013

@nair už budú tvoje detičky ako čerešnička na torte 🙂

ivec16
5. nov 2013

@nair no keby bolo do tretice... ja uz neratam do kolkatice to je :D...

ivec16
5. nov 2013

@rybkaa aj nam mozes dat fotku, aby sme zhodnotili ducha...

nair
5. nov 2013

@ivec16 tak ani jedna nevieme, koľko nám o potrvá.. to len my začiatočníčky sme ešte plné entuziazmu 😉

ivec16
5. nov 2013

@nair ved hej, sak keby sa kazdej podarilo do pol roka tak by to bolo super...

nair
5. nov 2013

@ivec16 štatistiky tuším hovorila, že 6 - 10 mesiacov, no nejak sa tu všetkým darí podozrivo rýchlo, takže dúfam, že my nie sme tie, čo vyvažujeme tie štatistiky 😉

ivec16
5. nov 2013

@nair no ja ju vyvazujem az za tie co su na prvu sup...

nair
5. nov 2013

@ivec16 ako dlho sa snažíte?

rybkaa
5. nov 2013

@23petka nevydržala som a poslala som mu fotku :D druhý test si urobím zajtra ráno aj napozajtra, radšej :D

rybkaa
5. nov 2013

@ivec16 fotka je o stránku dozadu, kukni 🙂

ivec16
5. nov 2013

@rybkaa aa ano, tak to vypada velmi nadejne.,, drzim palce, nech to vyjde...

ivec16
5. nov 2013

@nair hmm od juna 2011

rybkaa
5. nov 2013

@ivec16 ďakujem, uvidím, čo ukážu ďalšie testíky, hádam koľaje 😀 vidím, že vy sa snažíte už dosť dlho....stále nič? berieš nejaké vitamíny?

nair
5. nov 2013

@ivec16 Tak to držím silno prsty, nech sa Vám už podarí! Mali ste nejaké problémy alebo je všetko ok, a aj tak sa nedarí?

ivec16
5. nov 2013

@rybkaa
@nair uz som previtaminovana, monentalne beriem len pupalku a zdravo sa stravujem a mame uz celkom dost za sebou... Ked som si myslela ze som najzdravsi clovek na svete sa mi podarilo po pol roku otehotniet, skoncilo MA, kyret, diagnostikovana endometricka cysta -laparoskopia, laparotomia, potvrdena endometrioza o 3 mesiace znovu cysta a punkcia, momentalne dalsia cysta ale presunuli sme sa do zahranicia a tu nastastie nechcu rezat... A medzitym stale snazime...

rybkaa
5. nov 2013

@ivec16 fuha, tak to mi je lúto, nezávidím a máš môj obdiv, že si to všetko prekonala a stále veríš, že sa to podarí 🙂 a vieš čo? po tom všetkom trápení si to veľmi zaslúžiš 🙂 tak nech je to rýchlo tu! 😀

nair
5. nov 2013

@ivec16 Fuh, potom držím prsty ešte viac, zaslúžite si. Čo tu na MK čítam, tak sa niektorí snažili aj 5 - 7 rokov kým sa podarilo.. to je dlhoo.. 😒

23petka
5. nov 2013

@rybkaa tak drzim palce... 🙂

rybkaa
5. nov 2013

@23petka ďakujem krásne 🙂

23petka
5. nov 2013

@rybkaa a mas aj nejake priznaky?potom daj vediet ako dopadol test..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre