Snažilky november 2013

otomanko12
14. okt 2013

Ahoj, kočky, všimla som si, že sú tu vytvorené skupinky snažiliek. My sa ideme snažiť od novembra. Mohli by sme sa trošku inak povzbudiť ako to robia ľudia okolo. ( Jéj a Vám to ešte nevyšlo, no škoda) - takéto komentáre milujem. Ja som v auguste bola na laparoskopke - zas mimo- už druhý krát, to boli neplánované tehu, ale teraz sme si povedali, že by sme sa mohli posnažiť, aby synátor mal spoločnosť. Vopred držím všetkým snažilkám palčeky 🙂

majusik26
12. nov 2013

@hatapkagb
ano tak sama som zvedava ci to vinde

hatapkagb
12. nov 2013

@majusik26 musis verit,neboj vyjde to,len otazka je ze kedy a mozno sa zadari hned.pri prvej sa zadarilo po 10mesiacoh,ale nechodila som po sone kazdy mesiac

majusik26
12. nov 2013

@hatapkagb a prvi krad si mala ovulaciu po tych liekov?

hatapkagb
12. nov 2013

@majusik26 ano teraz uz mam ovulku

majusik26
12. nov 2013

@hatapkagb a hned jak si dobrala prvi krad tak si hned dostala?

hatapkagb
12. nov 2013

@majusik26 teraz co myslis?ovu ci menzes?ano mala som ovulaciu hned po liekov na 12-alebo 13den a menzes sa mi zlepsil prisiel uz dva krat na 27den co mne chodieval na 35-40den

majusik26
12. nov 2013

@hatapkagb a nepodarylo sa vam cez ovu babo hned?

hatapkagb
12. nov 2013

@majusik26 nie este sa to nepodarilo ☹ ☹

hatapkagb
12. nov 2013

@majusik26 ako sa vy dlho snazite?

majusik26
12. nov 2013

@hatapkagb a nepovedal z preco ved ked si ovulovala tak najskvor sa da ci?

majusik26
12. nov 2013

@hatapkagb mi 3 mesiace predtym som mala 6 rocny vstah a 2 roky a nic teraz som mala v oktobry mikro potrat

hatapkagb
12. nov 2013

@majusik26 tak ja neviem preco este nie som tehu.ale mam aj endometriozu tak ona brani otehotneniu.

majusik26
12. nov 2013

@hatapkagb a to co je?

hatapkagb
12. nov 2013

@majusik26 to mi je luto,no neboj urcite sa to podari,len nemysli na to velmi,aj ja tuzim po babatku este aspon jedno,ale tak musime pockat kedy to bude neviem

hatapkagb
12. nov 2013

@majusik26 ani nechci vediet,zla choroba co nici zene zivot a pocas tehu je dost mozne ze na nejaky cas zmizne.ale neriesme to.drzim palce nech to vyjde

majusik26
12. nov 2013

@hatapkagb dakujeme aj ja drzim prsty

miriam24
12. nov 2013

ovu testy kupene .. momentalne na PN .. takze dufam ze par dni kludu bez stresu z roboty pomoze 🙂 .. inak skusim aj alchemilkovy caj (neviem ci ho tu niektora pijete) .. tiez mam vitamin E a femibion 800 ... kks a to som vzdy hovorila ze pokial to nepojde prirodzene tak to nikdy nebudem nijako podporovat .. no ale po 2 rokoch snazenia sa o druhe mimi vidim ze veta Nikdy nehovor Nikdy je praviva 🙂

aluska11
13. nov 2013

@miriam24 ahoj...alchemilku pi od začiatku ms len po ovu...aby ju neposunula...ja som pila tak do 12 dc...ovu mávam 14-15 dc

miriam24
14. nov 2013

@aluska11 jj viem ze len do ovu .. len tym ze je mam cyklus 24az31 tak nikdy neviem kedy vlastne ovu mam .. tento mesiac skusam 1.raz ovu testy takze pojdem podla toho .. uvidime co z toho bude .. len dufam ze sa do vianoc podari nieco zamiesit .. maly mi dnes rano hovoril ze mam v brusku dve babatka .. chlapceka a dievcatko 😀 .. zeby nieco predpovedal ? 😝

23petka
14. nov 2013

@hatapkagb ako to prežívaš, to že toľko čakáš a stále nič??my sa snažíme 2 mesiace a neviem sa dočkať...modlím sa nech už to víde..

hatapkagb
14. nov 2013

@23petka tak ja ti neviem.mozno inak by som to brala keby ze som uplne zdrava tak to by som sa viac hnevala,preco stale nie som tehu,ale kedze viem ze nemavam ovulaciu a teraz k tomu endo tak to beriem tak ze ak budem tehu budem najstastnejsia,a ak nie nic sa nedeje,mam dcerku tiez vytuzenu po 7rokoch cakania a snazenia.Su zienky,ktore nemozu mat vobec,si adoptuju deticky.Snzim sa byt silna a to zelam vsetkym snazilkam hlavu hore,ist v pred a nemysliet tak silno na tehu,aj ked viem podla seba ze to nejde,ale musime...

23petka
14. nov 2013

@hatapkagb tak to ta strasne obdivujem a este viac ti zelam aby sa ti to podarilo,zasluzis si to..

hatapkagb
14. nov 2013

@23petka dakujem si zlata 🙂

tinkasl6
14. nov 2013

Ahojte tak aj ja sa pridavam k Vam. 🙂

kristina_1
14. nov 2013

Pridávam sa k vám baby 🙂 my sme na začiatku, planujeme prvé ... Pracujem ale na dvojtyzdnove turnusy v Rakúsku tak si myslim ze to nebude az take jednoduche :/ ale verím.

aluska11
14. nov 2013

@miriam24 nooo...možno vie čo ty nie 🙂 každopádne držím palčeky

miriam24
14. nov 2013

baby je mozne ze na vcerajsom ovu teste bola kontrolna ciarka stredne silna a teraz ked som si robila tak kontrolnu mi skoro ani neukazalo?

suecy
14. nov 2013

Ahojte tak aj ja sa ku vam pridavam zienky a troska vam priblizim moj pribeh:

po 2 potratoch(samozrejme spontannych) a jednom chvala bohu uspesnom no velmi rizikovom a narocnom ( v 9 tyzdni som skoro potratila a celych 14 tyzdnov som chodila na infuzie na zastavenie krvacania a brala lieky na podporu tehotenstva a na zastavenie krvacania) tehotenstve mame 2 a pol rocnu vytuzenu dcerku a uz rok sa snazime o druhe babatko a nic..behala som po endokrinologii mala som mierne znizenu funkciu stitnej zlazy no povedala my ze netreba ani lieky zatial,ze to z toho nebude odporucila ma na kardio tam bolo chvala bohu vsetko ok kontrolnu krv na endokrino mam 20.11 a gynekologa 23.12 tam budem riesit svoj problem,ani menstruacia my nechodi ako mam vlastne nechodi skoro vobec len ked idem na vyvolavacky,toto sa my deje odkedy som vysadila antikoncepciu.cize asi my zapricinila nejaku hormonalnu poruchu,lekar povedal ze sa my 23.12 na to lepsie pozre lebo podla sona je vsetko v poriadku cize ma caka dlha cesta este asi k druhemu babatku...

otomanko12
autor
14. nov 2013

kočky, tak bola som včera na tom sone a srdiečko nám krásne bije. 😀 Krásny pocit po ôsmich rokoch. Včera som sa nemohla ozvať bola som rada, že dýcham, dostala som totiž silný zápal ucha a keďže som tehu, tak mi obvodná nechcela dať nič od bolesti, ešteže mi dr. na gynde povedal, že si môžem dať paralen. Ale vraj to nemám jesť ako cukríky 😀 . Tak vám všetkým držím palčeky, aby ste mali také sťastie ako ja.

aluska11
15. nov 2013

@otomanko12 veľká gratulka...nech sa bábätku darí 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre