Snažilky november 2013

Ahoj, kočky, všimla som si, že sú tu vytvorené skupinky snažiliek. My sa ideme snažiť od novembra. Mohli by sme sa trošku inak povzbudiť ako to robia ľudia okolo. ( Jéj a Vám to ešte nevyšlo, no škoda) - takéto komentáre milujem. Ja som v auguste bola na laparoskopke - zas mimo- už druhý krát, to boli neplánované tehu, ale teraz sme si povedali, že by sme sa mohli posnažiť, aby synátor mal spoločnosť. Vopred držím všetkým snažilkám palčeky 🙂
otomanko12autor
15. nov 2013
@aluska11 Ďááááákujem krásne. 😃
aluska11
16. nov 2013
:-| dnes špinim celý deň...kríže auuuu..tak neviem či to gynex alebo blba ms došla o týždeň skôr...cítim sa presne ako vždy pred ms...akurát ja NIKDY nespinim😞
kiwi82
16. nov 2013
ahojte baby, ja som bola v teme snažilky oktober 2013 ale nezadarilo sa tak šup do november 2013 😃 ale dúfam, že takto nebudem dlho preskackávať 😉 Ja neberiem nič žiadne vitamíny.... ja som mala dvakrát potrat, brala som vitamíny a nič... keď to má prísť príde to aj bez toho. ale viem isto, že keď ostanem tehu, budem musieť pichať fraxiparín na riedenie krvi, lebo sa mi krv v tehotenstve zhusťuje. dnes som 15 den cyklu. bolo aj ťuťu muťu, tak uvidíme 🙂 manžel zajtra ochdchádza na týždeň do izraela, tak ked nebol dnes ten den D, tak potom zasa musím prešupnúť k decembrovkám 😉
aluska11
16. nov 2013
@kiwi82 tak aby sa skoro zadarilo 🙂
hermiona0
17. nov 2013
Ahpjte snažilki...čakám mrchu vo štvrtok, určite príde lebo už sa mi začali robiť prvé vyrážky. Ale nič to, dúfam, že sa zadarí ďalší mesiac.Beriem infolic, uvidime. Chceme to skúšať aj cez mršku aj tesne po nej 🙂
Držííííííííííím Vám palce.
23petka
17. nov 2013
Ahojte,tak my sme to vyskusali v prvy den ms,v posledny den ms a aj cez plodne dni,takze teraz len pockat ci pride ms 29.11. Som strasne zvedava...
rybkaa
18. nov 2013
@kiwi82 držím palce, aby si sa preradila radšej k mamičkám -augustovkám ako snažilkám-decembrovkám 🙂
emma_932
18. nov 2013
@aluska11 no ten isty "problem" mam aj ja 8-( v nedelu som mala dostat ms, den pred tym mavam spinenie /tie hnede flaky/ od polky novembra som mala priznaky - triasku, zle mi bolo kazdy vecer, prsia narastli, no a od vcera mam tie hnede flaky, ale ms sa este nerozbehla. tak neviem ci si mam robit nadeje...... ach joj
empathia
18. nov 2013
dievčence držme si paste 😉
rybkaa
18. nov 2013
@emma_932 skús urobiť test, mohla by si vidieť už aspoň slabého ducha 🙂
empathia
18. nov 2013
@emma_932 aj beries nejake lieky? kolko sa snazite? a ake vitaminy beries?
emma_932
18. nov 2013
@rybkaa pockam aspon do zajtra a ked sa ms "nerozbehne", spravim si test..

@empathia treti den beriem kyselinu listovu, inak nic.. uz par mesiacov nepouzivame antikoncepciu ale snazili sme sa nemilovat cez plodne dni, az na ten november, skusili sme to dva dni pred ovu a cez ovulaciu.. tak uvidim.
empathia
18. nov 2013
@emma_932 takze par mesiacov, vdim ze uz mas drobca 2 rocneho 🙂 isto sa podari ked to slo prvy krat pojde aj druhy 🙂
aluska11
18. nov 2013
@emma_932 ja zatiaľ testovaniu odolavam...ešte 4 dní do ms...spinenie bolo u mňa len ten jeden deň...tak som sama zvedavá...držím nám obom palce 🙂
miriam24
19. nov 2013
tak ja cakam kym si spravim dnes ovu test, rano som si vsimla `bielkok` tak ocakavam ze coskoro bude ovu testik pozitiv a neskor duuuuufam ze aj tehu 🙂
nikolet_89
19. nov 2013
Ahojte baby pridavam sa MS by som mala dostat vo stvrtok, piatok alebo v sobotu 😃 tuto dostanem urcite lebo sme prave vysadili HAK ale pridavam sa k vam 🙂
nikolet_89
19. nov 2013
@aluska11 ahoj prosim ta co je to ten gynex ? 😃 dakujem
aluska11
19. nov 2013
@nikolet_89 ahoj...gynex je výkonný výťažok a je dobrý na ženské veci...ovulka a všetko s tým spojené...viacere baby po ňom otehotneli tak skúšam aj ja či pomôže...a ak nie tak je to vhodné ako detox organizmu...
nikolet_89
19. nov 2013
@aluska11 jaj tak tak to si ho asi zaobstaram aj ja 😉 a da sa kupit len cez net ??
23petka
19. nov 2013
@rybkaa ahoj,ako sa mas?aj sa zmenilo nieco u teba?zajtra ides na ten ultrazvuk,ze?drzim palce 🙂
rybkaa
19. nov 2013
@23petka ahoj, zatiaľ sa nezmenilo nič, testy furt čiarkované, už som aj ten digitálny urobila, ukazuje mega plusko a 3+ 🙂 Ano, zajtra idem ku dr, tak hádam sa tam bude niečo hmýriť 🙂 držte palce 🙂
aluska11
19. nov 2013
@nikolet_89 ja som ho kúpila cez net lebo u nás ho nemali...je dobre brať to od začiatku ms 3 týždne a potom týždeň pauza...a ak budeš tehu tak už nebrať 🙂
aluska11
19. nov 2013
@nikolet_89 nalacnješie som zohnala na prirodauzdravuje.sk
ak zaplatíš prevodom skôr tak je bez poštovného, došlo mi to asi 3 dni po zaplatení
miriam24
19. nov 2013
ten gynex skusim aj ja ak by to tento mesiac nevyslo .. ovu test zatial negativny ... tak len dufam ze nebude pozitiv v piatok kedze piatok a v sobotu som mimo koli skole .. by ma porazilo
23petka
19. nov 2013
@rybkaa drzim ti moc moc palce 🙂 ..ja cakam na ms,mam ho mat 29.11.,tak uvidim ci to vyslo :-|
rybkaa
19. nov 2013
@23petka nech nechodí, nech prídu len //, pre povzbudenie posielam ❤
nikolet_89
20. nov 2013
@aluska11 ja by som to chcela viac menej ako detox tela a neviem ci staci jedno balenie alebo nie
tamtadam
20. nov 2013
@rybkaa tak som zablúdila do tejto témy, kuknem a aha - prvá strana na ktorú kukám (tá posledná teda) - že aká známa tvár a hneď mi padol zrak na to slovo " ducha " - sa mi až oči prekrížili !!! 😃 😃 😃 xiiii
miriam24
20. nov 2013
@aliska11 a ten gynex si davas v akych davkach?
rybkaa
20. nov 2013
@tamtadam neviem, či na duchov neprestanem veriť aj ja.... bola som dnes na sono a som z toho mierne povedané v riti :-| videli sme krásne gestačný vačok, je pekne umiestnený v maternici, čo je v poriadku, ale vyzeral byť prázdny 😞 povedal, že aby som sa nebála, že to môže byť, že som asi mala posunutú ovu aj MS, tak preto. Podľa MS mi dnes vychádza 6+3 tt, no povedal, že ak bola posunutá, tak to môže byť len 4-5 tt, že podľa sona je to tak, len aby som sa nebála a mám prísť o dva týždne 4.12., čo už by malo byť vidno plod...ak nebude, je zle 😢

Začni písať odpoveď...

Odošli