Snažilky od leta 2014

klarisa23
27. feb 2014
Ahojte buduce mamicky, pozeram, ze taka tema tu este nie je 🙂. S manzelom sa chceme zacat snazit o babo od tohto leta, ma este niektora taketo plany?
klarisa23
autor
6. mar 2014
@marian86 ahoj, tak to mi je luto co sa ti stalo 😞. Ale paci sa mi tvoj optimizmus, urcite sa to teraz podari 🙂 uz sa tesim ako sem budeme pridavat fotky pozitivnych testov 🙂
marian86
6. mar 2014
@klarisa23 ahoj nebolo srdiecko ani v 10 tt, a zacala som aj krvacat. A bolo uplne na kraji gestacneho vaku, co tiez nevesti nic dobre. Nezdavame to, mam 2,8 r. chlapca a chceme sestricku...
anjelik87
6. mar 2014
@klarisa23 prvy sa nam podaril na prvy sup 🙂
anjelik87
6. mar 2014
@adadi maly ma rok a pol 🙂
adadi
7. mar 2014
@klarisa23 takze aj vy pouzivate bilingsovu ovulacnu metodu? ci len nemas antikoncepciu?
adadi
7. mar 2014
@anjelik87 no to by sa bracek alebo sestricka hodila 🙂 tak nech sa dari
adadi
7. mar 2014
@marian86 ahoj, presne tak netreba to vzdavat 🙂 o chvilu bude pozitivny test 🙂
klarisa23
autor
7. mar 2014
@adadi tiez tak 🙂. Tiez by sme z toho nerobili ziadnu tragediu, kebyze ostanem teraz tehotna, ale od toho leta chceme zacat uz urcite 🙂
klarisa23
autor
7. mar 2014
@anjelik87 tak to ste mali teda velke stastie 🙂
klarisa23
autor
7. mar 2014
@marian86 je to smutne 😞 ale treba verit, ze teraz pojde vsetko bez problemov a o chvilu sa budete tesit z maleho mimca 🙂
zuzika62
7. mar 2014
Ahojte, tak aj my sa ideme snazit ale uz v aprili. Minuleho roku som mala jeden spontanny potrat a potom mimomaternicove tehotenstvo, kde mi museli odobrat pravy vajcovod. Tak toho roku dufam, ze sa to konecne podari...VERIM 🙂 Preventivne beriem kyselinu listovu a inofolic.
dohna
7. mar 2014
ahojte pridávam sa aj ja, chceli by sme začať od júla , dovtedy etše trošku schudnúť a našporiť, a od mája by som začala brať femibion, tak som zvedavá ako to pôjde, ale už sa veľmi teším 🙂
klarisa23
autor
7. mar 2014
@dohna ahoj, no ja mam tiez take iste plany 🙂
klarisa23
autor
7. mar 2014
@zuzika62 vitaj medzi nami, tak dufam, ze budes prva, ktorej sa podari mimco, ked zacinas uz v aprili 🙂
dohna
8. mar 2014
@klarisa23 tak super 🙂 ja som začala cvičiť tak pred 2 týždňami, brušáky skoky na švihadli a 2,5kg dolu, ak to takto pôjde tak budem rada, lebo sa musím dať trošku do formy, aby som potom mohla pekne 9 mesiacov priberať ,xixi
klarisa23
autor
9. mar 2014
@dohna super 🙂 dobre ti to ide,len tak dalej...ja cvicim od zaciatku januara,tak pätkrat do tyzdna, striedam pilates s cvikmi od cindy crawford a orbitekom....a teraz by som chcela.zacat aj behavat 🙂
marian86
9. mar 2014
@adadi
@klarisa23 diky baby v podstate už vieme prečo to bolo... dbajtze na to hlavne ked mate krvnu skupinu NEG a otecko Poz... pri každej porode, pri každej kyretaži treba do 72 hodin dostat injekciu rhegu-protilatky, ja som po porode / mam 2,8 r. syna/ nedostala a kedže som otehotnela moje telo to bralo ako niečo zle a branilo tomu aby to babo žilo... to som teraz dozvedela...takže všetky mamičky ktore maju krv. skup. NEG... treba dat pozor aby tie protilatky v sebe majte... každopadne to treba povedat aj gynekologovi..!!!
dominikak
9. mar 2014
Ahojte, aj my s manželom plánujeme už aj pomaly začať...avšak ešte si dávam doporiadku zúbky (osmičky), tak to vychádza asi na leto. Už sa neviem dočkať 🙂
darinka.b
9. mar 2014
Ahojte tiez patrime do tejto skupiny, mame 17 mesacneho certika doma tak nejaka sestricka by sa hodila alebo druhy certik, ideme na to od juna teda take su plany v aprili chcem absolvovat preventivku u obvodnej a potom aj u gynekologicky. pri prvom tehu som brala femibion pred tehu a aj pocas a narodil sa mi 4900g chlapcek (tehu cukrovka nediagnostikovana) tak chcem od gynekologicky pocut ake vitaminy a tak. dufam ze sa nam zadari 🙂 drzme si palce 🙂
satanka1
9. mar 2014
@marian86 malý má akú krv? pretože,ak má negatív ako ty,tak ti nemuseli dať rhegu

ja mám 0 neg.,prvý muž A poz.,obe deti A pozitív,,,po oboch som dostala rhegu...pred 2 mesiacmi som mala MA v 9 tt a až neskoro ma napadlo,že mi nepichli rhegu...teraz by sme sa chceli znovu pokúsiť o bábo a dosť sa bojím,kvôli tomu nepodaniu injekcie.2 dni pred operáciou som mala výsledky na protilátky negatívne.Veľmi si vyčítam,že ma to vtedy nenapadlo..bola som zúfalá z toho,že bábo zomrelo a tá injekcia mi vôbec nenapadla.Snáď bude mať ďaľšie bábo krv po mne a nič sa nestane.
marian86
9. mar 2014
@satanka1 maly je pozitiv... takze by som mala dostat po porode ale nedostala , a o tom ani ja ani gyn. nevedeli ze nedali.. asi preto som mala missed ab... drzim palce aby si mala uspesne tehotenstvo ked sa podari
satanka1
9. mar 2014
@marian86 ach jaj..tí naši doktori...asi máme my vedieť to čo majú oni robiť...ďakujem..pevne verím,že bude všetko ok..už to nikdy nechcem zažiť
marian86
10. mar 2014
@satanka1 tak asi hej, neboj všetko bude ok, aj ja verim tomu že po tomto už budeme mat buduci rok krasnu a zdravu princeznu doma..kedže bračeka už mame 😉
tamarka9
10. mar 2014
ahojte babule, aj ja sa k vam pridavam, podobne ako @marian86 a @zuzika62 mame uz dvoch anjelikov v nebicku a tiez musime cakat, lebo som po kyrete, takze niekedy maj/jun zaciname opat, ak sa teda vsetko dobre zahoji, ale verim ze ano a do tretice snad dobre bude 🙂
klarisa23
autor
10. mar 2014
@dominikak ahoj, vitaj medzi nami 🙂 ani my sa uz nevieme dockat, ako som pisala vyssie, stale sme to pre cosi odkladali, ale toto leto sa zacneme snazit naplno 🙂
klarisa23
autor
10. mar 2014
@tamarka9 uff, velmi ti drzim palce, aby si sa co najskor mohla tesit z maleho mimca.....
dominikak
11. mar 2014
klarisa23 🙂 no veď práve, to stále odkladanie na potom by sme už mali ukončiť.. 🙂 ja som už chcela začať od januára avšak kvôli tým osmičkám som to musela posunúť z čoho som bola celkom sklamaná. ale Nechcela by som aby sa mi to zhoršilo počas tehotenstva. To by bolo viac nebezpečné. Ale je pravda, že pomaličky od mája asi pôjdeme na to 🙂 s rezervou som sa zaradila do témy na leto, lebo myslím si, že vtedy to príde. hehe
dranna
11. mar 2014
caute, mozem odporucit prispevky na http://www.otehotniet-cyclotest.sk/planovanie-t... lebo je tam vela informacii k priprave na tehotenstvo 🙂 drziiim vam palce
klarisa23
autor
11. mar 2014
@dominikak presne tak,uz.ziadne odkladanie....moj muz by prijal aj hned,ale ja chcem az od leta...kolko mas rokov?
dominikak
12. mar 2014
@klarisa23 včera som ti chcela napísať, že máme rovnaký vek len ja ho nemám uvedený. 🙂 A máš aj nejaký dôvod prečo to odkladáš, alebo len tak si si povedala?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli