Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

tonjadabik2
4. nov 2013

@hatapkagb ja vlastne ani neviem kedy mam dostat..kedze mi tyzden meskali tak neviem vobec kedy pridu ak pridu teda.. uz by nemuseli.. aj mna uz zacinaju boliet ako kazdy mesiac.. tak uvidime..

kiwi82
4. nov 2013

ahojte snažilky, tak ja som v sobotu dostala..... takže nič z toho. nevadí, necháme tomu nateraz voľný priebeh..... 😉

tonjadabik2
4. nov 2013

ja som 27 DC a 13 DPO.. zatial som nerobila test..len prsia citim..inak ziadne bolesti..zatial

isabella22
4. nov 2013

vobe cmi na ms nepomohol ale tak ja som vysadila lebo som mala od lekara lieky a zacala som zase mozno preto...ale na ovulku mi posobil lebo uz mi aj na gynde vravel ze sa mi vajicka tvoria...

nikol2515
4. nov 2013

@tonjadabik2 Ja som truhlik, teraz uz viem ze si nemala tie priznaky, to som si pisala s inou kockou o citlivosti vajecnikov, prepac. A prsia ta bolievaju vzdy pred MS? alebo to pripiseme tehu 😉

tonjadabik2
4. nov 2013

@nikol2515 nevadi 😀 neviem neriesim..aj ked stale nad tym rozmyslam.. aj ked krcok mam nizko a tvrdy a uzavrety.. ale uvidime ci sa nebude menit..

nikol2515
5. nov 2013

@tonjadabik2 Fuu tak take znalosti nemam, aky ma a nema byt krcok 🙂 nech uz je vik, dufam ze to vyslo a testik vyjde pozitivny. Ty uz by si mala dostat v tychto dnoch ms, vsak? dufam ze nedostaneees. Kedy ides testikovat?

beruska141
5. nov 2013

@mirkasulekova mozno si ten druhy mala mensiu citlivost, preto to nezachytil. testuj sa 10 citlivostou. alebo si si prvy test robila rano (HCG je najvyssie) a druhy poobede, a vtedy to uz nezachytil. sprav si dalsi test 🙂

tonjadabik2
5. nov 2013

@nikol2515 dnes som testla a zial test zase negativny 😢 .. hej cez vikend ratam..kedze dnes nedosla ms..

ellenie
5. nov 2013

ahojte, aj my snazilkujeme, poslednu MS som mala 12.10., uz druhy den mam spinenie, ale myslim si, ze ide iba o spinenie pred MS, lebo ziadne ine priznaky na tehotenstvo nemam. Vcera som si robila dokonca tehu test, ale zatial bez // ciarok... tak uvidime... kedze mam nepravidelnu MS, tak ocakavam prichod MS teraz v tychto dnoch, ak nepride /nemusela by 😀/, tak skusim test cez vikend a uvidime 🙂

isabella22
5. nov 2013

inofolic mozes uzivat ktorykolvek cyklu nemusis cakat...praveze ziadne ja som este schudla lebo z antiky som len nabrala a teraz mam mojich povodnych 47 kil 🙂 este pockam...momentalne len spinim ale to mam podla mna z vyvolavacky nakoko mrcha nie a nie prist...
@tamtadam

nikol2515
5. nov 2013

@tonjadabik2 Jooj to je skoda, ale tak skus este dalsi test neskor, sanca este je...Mna to caka cez vikend, stale tak dufam...

monika_p
5. nov 2013

Ahojte..tak my mame za sebou nase prve snazenie o babatenko. Mrcha by mala prist 13.11. Kiezby neprisla..😉 antiku neberem uz treti rok , kys.listovu som brala od jula teraz som vymenila za inofolic dnes som mala 15 sacik. Tak teraz len pockat ci pridu dni alebo nie...

tamtadam
6. nov 2013

@ellenie
@nikol2515

tak to sme už tri, ktoré by nemuseli dostať MS a mohli cez víkend testovať 😀

aj keď mňa už dnes začalo pobolievať brucho :-/ vrrrr

sue
6. nov 2013

Ahpjte...tak ja som nakoniec absolvovala aj hospitalizáciu - z mojich tehupríznakov bol zrazu zapálený slepák a krv v brušnej dutine, ktorej pôvod je neznámy :( ale tehotenstvo nik nevylúčil :( robila som si aj tehu test a ja tam ducha vidím...aloe fakt len takého ducha duchovitého :( môžem ho sem hodiť? Mrknete sa mi na to? Menzes mám mať až 11.11....

tamtadam
6. nov 2013

@isabella22 ty joooooo 47 kíl ???!!! och ticho zááávidím ... 🙂
hej, viem že ho môžem brať kedykoľvek, len zase povedzme si rovno - stojí koľko stojí - a mne sa zdá zbytočné začínať po ovu, tak som si povedala že začnem od 1DC ... aj väčšina báb tak začali čo som čítala.... no dúfajme že pomôže 🙂

tonjadabik2
6. nov 2013

@nikol2515 nie neni.. viem ze ked mi vide raz negativny tak dostanem ms.. takze zase to nevyslo.. asi ja uz neviem ci moje telo nechce alebo spermijky nestihaju alebo co.. ale skusime este zabojovat par krat a uvidime.. tebe drzim palce 🙂 aby vam to vyslo.. vsetky baby maju pozitivne testy len ja stale negativny..kazdy mesiac.. 😢

isabella22
6. nov 2013

@tamtadam ale nemas co zavidiet keby mam aj o par kil viac len keby to chcelo pomoct.... hej stoji ale zas peniaze mi tuzbu po babatku nedaju...keby aspon ten chcel zabrat ale nist...

tamtadam
6. nov 2013

@tonjadabik2 RAZ PRÍDEME NA RAD AJ MY !!!!

tonjadabik2
6. nov 2013

@tamtadam Dakujem ti 🙂 ☹ ...

ellenie
6. nov 2013

@tamtadam mna tiez pobolieva podbrusko, ale mrcha zatial nikde 🙂

ingrid2410
autor
6. nov 2013

tak baby vyzera ze opustam tuto skupinu rano som si spravila testik a je to tam dufam zeto bude uz len silniet 🙂 🙂 🙂

nikol2515
6. nov 2013

@tonjadabik2 Oh to mi je tak luto ☹ dakujem za podporu, dam vediet ako som dopadla s testovanim. Tebe budem drzat palce buduci mesiac...

nikol2515
6. nov 2013

@ingrid2410 wow gratulaciaaa! kolko dni PO si si robila testik?

nikol2515
6. nov 2013

@tamtadam Nadej umiera posledna, ja dufam a verim 😉 snad to vyjde, boze ved to vyzera tak jednoducho a niekomu to vyjde na prvy sup. Okrem toho mam tehu asi 7-8 kamosiek a znamych. To sa oplati, ze

tonjadabik2
6. nov 2013

@ingrid2410 grtulujem mojka zo srdiecka ti to prajem.. snad sa toho raz aj ja dockam.. 🙂

tonjadabik2
6. nov 2013

@nikol2515 jasne ze daj vediet 😉 som zvedava.. dakujem si zlata.. ja uz neverim ze sa to raz podari.. asi to ma takto byt ze dalsie uz asi nema prist alebo co uz neviem ako si to mam uz vysvetlit..

ingrid2410
autor
6. nov 2013

@nikol2515 11DPO toje 24DC je este slaby ale je tam aj sa tak citim

tonjadabik2
6. nov 2013

@ingrid2410 ja som 29 DC a 15 DPO.. a len jedna ciarka..na teste..cize berem ako negativny aj ked je druhu slabulinko vidiet ze ju tam musis hladat cize negativny.. aspon tebe to vyslo.. 🙂

ingrid2410
autor
6. nov 2013

@tonjadabik2 kedy mas dostat mrchu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre