Snažilky október 2013

Ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo
tonjadabik2
6. nov 2013
@ingrid2410 ja dostavam tak 5 kazdy mesiac ale minule mi tyzden meskala alebo sa posunula neviem..a dosla az 10teho.. taze vobec neviem ci sa to upravi alebo pride ponovom 10...
tamtadam
7. nov 2013
@nikol2515 no ja keby som to mala rátať tak je to asi aj viac ako 8 🙂 teraz je nejaké plodné obdbie či čo.... dúfam že bude aj u nás .... inak ani nehovor - kamarátka mala prvé na prvý šup, po roku sa rozhodli že chcú druhé a aha ho - zase na prvý krát .... teta sa ani nerozhodla a šup má 4 deti a ani nevie ako (a to skúšala aj antikoncepciu-vtedy sa tretie podarilo a aj vnútromaternicové, ktoré jej museli kvôli nejakým komplikáciám vybrať - a tak vznikla posledná 😃 ) ... ďalšia kamarátka vysadila antikoncepciu nachvíľu kvôli nejakým zdravotným problémom tak to robili prerušovane (ako aj rok na začiatku keď spolu začali chodiť-vtedy sa nestala žiadna "nehoda") tak sa na to spoliehali - a teraz má malá polroka ... skoro odpadla keď išla ku gynekológovi že nedostala ms po vysadení a on jej zashlásil že ani nedostane pár mesiacov 🙂
tonjadabik2
7. nov 2013
@ingrid2410 tak dnes som namerala 36,8 bt takze zajtra cakam ms.. ako sa poznam..
rybkaa
7. nov 2013
@ingrid2410 blahoželám, naozaj je október nejaký plodný 🙂 aj ja som si našla tento týždeň // 😃
rybkaa
7. nov 2013
@tonjadabik2 nech ani nechodí, nech radšej prídu // 🙂 Držím palce veľmi veľmi, potom daj vedieť, či došla alebo čo testík ukázal 🙂
tonjadabik2
7. nov 2013
@rybkaa gratulujeeeem 🙂 neviem uvidime ci dojdu lebo krcok mam tvrdy a uzavrety.. a brusko ma vcera strasne moc bolelo aj prsnik..dnes tiez bolesti ale mierne.. takze uvidime.. som zvedava na rannu teplotu zajtrajsiu.. takze si tehotna? super gratulujem ti velmi zo srdiecka.. ja som si robila test pred dvoma dnami ale negativny bol..tu druhu ciarku som musela hladat bola taka slaba ze ju neni vidiet pomaly.. ale zaha ma pali od vcera..ale to aj minuly mesiac a dosla mrcha jedna..uvidime ci dojde teraz..
rybkaa
7. nov 2013
@tonjadabik2 možno debilná otázka, ale ako vieš, že máš krčok tvrdý a uzavretý? aj v aplikácii v mobile - ovulačnom kalendári sa ma na to pýta a ja neviem, ako sa na to dá dojsť 😃
rybkaa
7. nov 2013
@tonjadabik2 mala mi prísť mrcha v pondelok a nič, tak som v utorok urobila test a tam ledva čiarku som vykukala, tak som sa nevzrušovala veľmi a urobila test aj včera aj dnes a už čiarka je zreteľnejšia 😃 tak nezúfaj, urob testík ešte raz, hádam sa aj tebe zosilní 🙂 ja idem v pondelok k dr., či mi to potvrdí, až potom sa začínam tešiť naplno 🙂
tonjadabik2
7. nov 2013
@rybkaa ta viem daj prstik tam mas vnutri a uvidis..ci je to otvorene ako pery alebo zavrete.. baby ma naucili.. mozno spravim ale este vydrzim asi..az neminam testik zbytocne..
tamtadam
7. nov 2013
@tonjadabik2 ja som na tom preeesne tak isto !!! 😃 dnes - 30 DC mi klesla z 37 na 36,85 ! 🙂 a včera večer som mala také krrrče že som sa ráno kontrolovala či už, ale ešte nič ... a dnes ma pre istotu brucho skoro nebolí a ani prsia🙂 šak uvidím dokedy 🙂 ale z toho krčka som tiež debil ... ja ho mám furt taký istý (resp. neviem asi odhadnúť či je otvorený, alebo zatvorený - mne sa zdá furt rovnaký) len raz je nižšie, dnes ráno napr. bol vyššie ... och toto sú starosti 🙂
tamtadam
7. nov 2013
@rybkaa gratulujem ... a tfuj tfuj tfuj nech to dobojujete v zdraví do úspešného konca !!!
tonjadabik2
7. nov 2013
@tamtadam noo tak to sme natom rovnako. budeme si priebezne pisat. sak aj ja som si obcas odmerala a mala som 37,1 a dnes 36,8..taze ako sa poznam pridu kramy..ale nemuseli by ne? no ja som zvedava..ze co..
tamtadam
7. nov 2013
@tonjadabik2 ale tak zase keby nááááááááhodou ... tak aj december je pekný mesiac na zistenie - ja som totiž narodená v auguste (aj moja mamka a aj babka a vlastne pol mojej rodiny 😃 ) ... ja som sa pri tých včerajších kŕčoch tak nasr.la že som si to, že budem tento cyklus testovať vyhodila z hlavy 😕 a dnes ešte aj tá teplota ... to neveští ništ dobré 😕 každý radí myslieť na niečo iné - no ale dá sa to ?!!! 😃
tonjadabik2
7. nov 2013
@tamtadam sak jasne.. my uz skusame 4 mesiac a stale nic..az na tie kramy ze mam 2 dnove odkedy sa snazime..hehe. my sme januar,a september 🙂 ja som testla ale nist.. sak ani ja nemozem mysliet na nic ine.. to sa neda.. stale len na zachod chodim pozerat ake vytoky abo co.. strasne..
rybkaa
7. nov 2013
@tonjadabik2 ahaaaa 🙂 no skúsim prešustrovať 😃
rybkaa
7. nov 2013
@tamtadam ďakujem veľmi pekne 🙂
tonjadabik2
7. nov 2013
@rybkaa skus a napis 😃
ewica
7. nov 2013
bebulky aky by mal byť ten krčok ak Ste tehotné? ďakujem za info 🙂
55alexandra55
7. nov 2013
Nám sa s mužom tiež nedarilo, skúšala som všetko, meranie teploty, ovulačné testy, rady tu na fóre a rôzne overené vitamíny čaje, techniky....... K dobrej pohode mi tiež nedopomohlo, keď sa neaká "dobrá " duša na fóre pre snažilky pochválila, že je tehotná, čo by mi až tak nevadilo, ako to že sa potom začala chváliť, ako bezproblémovo to prebiehalo a pritom vo viacerých témach sa sťažovala, že sa im nedarí niekoľko mesiacov. To ma dokázalo naštvať a na druhej strane zdeptať, že nám sa to opäť nepodarilo. Potom som si povedala dosť!!!!! Najprv som prestala merať teplotu a robiť ovulačné testy, po toľkych mesiacoch som už mala odsledovanú ovuláciu a doteraz neviem prečo som sa tak zbytočne stresovala :-S ďalšia vec, ktorá mi veľmi pomohla bolo to, že som prestala na dlhší čas chodiť na fórum na MK, to mi pomohlo asi najviac ukľudnila som sa a nezaťažovala sa cudzím problémami. Baby tiež som krútila hlavu nad dobre mienenými radami od druhých, ale mne to fakt pomohlo skúste to aj vy a uvidíte, že sa to vyplatí.
magnum2008
7. nov 2013
Dievcata,ako to je s nechranenym sexom v den ked skoncila menstruacia? Jedna kocka mi povedala ze vtedy nemam sancu otehotniet..aj ked na druhej strane uz by som privitala druhe 🙂
tamtadam
7. nov 2013
@magnum2008 osobne si myslím že je to možné len vtedy, ak máš kratší cyklus a tým pádom aj ovuláciu skôr ... je to veľmi málo pravdepodobné, ale stať sa môže hocičo 🙂
magnum2008
7. nov 2013
@tamtadam vsak jasne ze sa stat moze.tiez som pocula ze pocas ms sa neda otehotniet a predsa su vynimky co sa im podarilo.a ked sa ma stat,stane sa. Dakujem za odpoved
tamtadam
7. nov 2013
@tonjadabik2 to poznám 😃 ja už nemám antikoncepciu 2 roky, tak som každý mesiac tajne dúfala že možno niekde niečo .... ale zjavne mám veľmi šikovného priateľa 😃 ale až od septembra sme začali "naostro" ... a asi ma porazí keď zistím že je nejaký problém vo mne ... čo si aj myslím, lebo ani predtým s ex to asi tak za polročné snaženie nevyšlo 😕
majusik26
7. nov 2013
@asemilka ahoj a tu kiselinu listovu kupim aj v lekarni ci ako
tonjadabik2
7. nov 2013
@tamtadam ahaa.. ja som antiku nebrala.. davali sme si pozor.. ale potom chcel este pan manzelik babetko no ale nedari sa..my asi od augusta alebo tak alebo od septembra uz ani neviem.. my sme nikdy nemali problem otehotniet vzdy do tych 4 mesiacov sme otehotneli aj skor niekedy..uz nepametam teraz takto presne.. my uz mame 3 deticky takze tak no.. ja tiez neviem kde je problem..kedze ideme aj cez ms aj cez plodne dni aj cez ovulku..takze neviem.. ale kedze mam asi nepravidelne ako teraz zistujem..sa mi to posunulo takze..mam asi ovulku asi az 16-18 den alebo tak aspon tak som citala..
tonjadabik2
7. nov 2013
@ewica vraj ma byt tvrdy a zavrety.. tak som citala a baby vraveli neviem.. ja mam 3 deticky a nikdy som nesledovala aky je krcok.. 🙂 a teraz sa sledujem trosku..kedze ceme dalsie babo.. 🙂
tonjadabik2
7. nov 2013
@55alexandra55 a ked si s tym prestala tak si otehotnela??? ja tiez uz nemeram len tesne pred ms odmeram aby som vedela ze co..
ewica
7. nov 2013
@tonjadabik2 jeminečky, no tak to neviem, či to dokážem posúdiť 😃 😃 ďakujem pekne a držím palce 😉 nech sa vám podarí ten najkrajší darček na Vianoce 🙂
tonjadabik2
7. nov 2013
@ewica Dakujem aj ja 😃
tamtadam
7. nov 2013
@tonjadabik2 jáááááááááj taaaaaaaaaaak....jáááže prvéééé .... 🙂 tak ty by si už mala byť zbehlá v tom čo je a čo nie je tehotenský príznak - či nie ? och .... tak to budete pekne veľká rodinka ... aj ja by som chcela - ale momentálne si neviem ani predstaviť ako sa mám postarať o jedno 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli