Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

zuzik1927
25. dec 2013

@dzenar nie to by bolo nase prve..a ty mas kolko rokov? aa tak toho roku nam to uz vyjde..a ty merias teplotu alebo nieco?

hennyinnsbruck
25. dec 2013

No ahojte..mna trapi nadcha...ani nie doslova nadcha ale ja neviem co mi je..pol dna mi je dobre pol zle..dnes som sa zobudila,otvorila oci,a prve co bolo ma naplo,od soplov(sorry za vyraz)...cez den nic len sem tam kychem,nejak extra nesoplim..
Nechut do jedla.ach jaj...poobede,fukam nos,zase ma naplo.....som fit,teplotu nemam, neznasam to 😠
Toto som nemala este...alebo nech som chora alebo zdrava...takyto medzistav sa mi vobec nepaci 😢

Dnes som robila kacku domacu, kedze som v zivote ani len kura neporcirovala, mamina mi cez skype pomahala 😀
Vdaka bohu ze skype existuje,,,,
No a v kuchyni to vyzeralo ako u mäsiara chiiii.....

nikol2515
25. dec 2013

@tamtadam Ahoooj ako?? Už sa zadarilo? Nezabudla som na vas.

tamtadam
25. dec 2013

@nikol2515 och mojaaaa... u nas je to komplikovanejsie...ale snazime sa aj tento mesiac no 😉 dufam ze u vas je vsetko ok ! Som rada ze si sa ozvala :-*

zuzik1927
26. dec 2013

@hennyinnsbruck ahoj, tak nech ta uz necha ta nadcha na pokoji...ja take tiez nemam rada...ale o chvilku prejde.. a inac ako? snazilkujete???

hennyinnsbruck
26. dec 2013

@zuzik1927 dakujem moja..bodaj by si mala pravdu.akurat som si hodku zdriemla-hadam po roku-nikdy poobede nespim...ale to preto ze v noci sa nato budim ze mam hrdlo zahienene, na figu sa mi hlta,musim sa napit...teraz zatu hodku co som si zdriemla som sa musela 3x napit ☹
Bolest brucha prestala, tak toto..preco nie.... 😠
Stedrovecerne snazilkovanie sme sice vynechali ale hej snazilkujeme..moj je v praci takze v ramci moznosti..

Vy ako?

zuzik1927
27. dec 2013

@hennyinnsbruck uz lepsie?? no ved treba aspon v ramci normy, pokial sa da...no my sa snazime, tiez v ramci normy 😀 meriam aj tu teplotu, stale je nejako nizko, tak ani neviem co to znamena, uvidime co bude zajtra 🙂

hennyinnsbruck
27. dec 2013

@zuzik1927 je lepsie chvalabohu,dufam to tak ostane...som odisla skor z prace,naparila sa,nic neslo tak neviem lebo mam pocit pri dychani ze prinosne su upchate...mozno sa mi to zda len 😀 vcera som kazde 4hodiny tabletku zjedla,vlastne som sa nadopovala a dnes je lespsie.,..nie som zastancom liekov, ale toto bol ozaj vynimocny pripad... 😎
Ja som vcera chcela zacat merat-viem malo by sa po menstr zacat,no nezabudla som?pritom teplomer mi lezal na nocnom stoliku,,,ach jaj,,,,....

Ked je nizko teplota, tak je vse v normale nie?ziadna ovu nic ci nie?

zuzik1927
27. dec 2013

@hennyinnsbruck ale tak ked sa uz nijak inac neda, tak treba zobrat tabletku, co uz narobime.. 🙂 no ja som tiez nezacala presne po ms az po niekolkych dnoch, budik nastaveny na 5.20 kazdy den, ale nevadi...no viem tak ze tretia najnizsia teplota je ovu, som 12 DC tak neeviem, mam teploty 36,1 - 36,2 ale podla mna to nebude este ovu, neviem, na ferilityfriend si to zapisujem a tam aj ukaze ovu potom tak som zvedava....neviem ci bude teraz ovu, lebo mala som sice bolesti praveho vajecnika, ale nejako hlien nevidim...podla mna to este vystupi a zase padne a vtedy bude ovu..no som velmi zvedava, to 1x meriam tak to este neviem ako je so mnou 😀 😀

zuzik1927
27. dec 2013

@hennyinnsbruck no ak teplota nevystupi hore aspon na 36.8 alebo viac, znamena ze ani ovu nebola, a ze bol anovulacny cyklus, ale tak to este skoro na taketo konstatovanie 😀 😀 som zvedava ako to pojde dalej...ale ked som si zacala merat pred ms minuly cyklus tak som mala maximum 36,8 čize neviem ci mi viac vytiahne 😀 a zase pocas cyklu mam nizke tak to by nemal byt problem 🙂 dufam

hennyinnsbruck
27. dec 2013

@zuzik1927 ja som z toho jelen 😅 ja s tym ozaj nezacnem...
Ale iste,ked clovek do toho pride je to jednoduche...

zuzik1927
28. dec 2013

@hennyinnsbruck ale presne ako pises, treba do toho prist, ved uvidime ako to pojde dalej 😉

zuzik1927
29. dec 2013

@tamtadam
@hennyinnsbruck
@nair no ako baby? co nove? 😉 ako ste sviatkovali? kde sa chystate na novy rok? 🙂

hennyinnsbruck
29. dec 2013

@zuzik1927 achoj...vse po starom bohuzial alebo zatial 🙂 moj robi takze som prvy krat v zivote na silvestra uplne sama .so psom...ale neva silvester premna nic neznamena...len rachot 😀
Moj pes bude mat strach tak aspon budem pri nom
..
Vy budete ako silvestrovat?co new?

zuzik1927
29. dec 2013

@hennyinnsbruck no ako hovoris silvester je den ako kazdy iny, mm chcel ist niekam, ale mne sa nechce, lebo tam kazdy len pit bude a ja co tam budem robit...tak asi ostaneme doma 😉 nove inac nic, meriam teplotu, podla toho ovu este nebola a som 15DC ale myslim ze bude kazdu chvilu...som velmi zvedava ci to zase nepresvihneme 😀

hennyinnsbruck
30. dec 2013

@zuzik1927 no ja by som mala mat teraz niekedy tiez ovu, tak uvidime...vcera predvcerom som mala zvyseny vytok ci bola ktovie, lebo extra bolesti som nemala..Len jemne pichanie. moja,, mudra,,aplikacia ukazuje na stvrtok ovu 😀

Ja to nemam rada niekam ist na silvestra. Lokaly plne, mesto tiez, kazdy opity...budem pozerat telku a ako sa poznam-ked polnocny rachot stichne pojdem drichmat 🙂

Ked budete kazdy 2hy den snazilkovat tak nepresvihnete nic 😀

anicka1358
30. dec 2013

ahojte možem jednu otazku? Mam otazku mam 18 rokov a mam polycystyicke vaječniky amilujem deti...mslite si že som lupa a chcem mat po škole hned dieta?? prijmam kritiku 🙂

zuzik1927
30. dec 2013

@hennyinnsbruck no ja cakam tiez ovu, tak snad to uz vyjde...uviidme teda..moja mudra ukazuje plodne dni od zajtra po 2 a tretieho ovu 😀 😀 ci jej to vyjde netusim..
ja tiez nerada chodim, toto presne kazdy oslavuje akoby neviem co to bolo a pritom normlany denj, potom na polnoc si jasne ze pripijeme ale to je tak vsetko...dufam ze nezaspim skor 😀 😀
No len my snazilkujeme a ked je ten vhodny cas, vtedy zaspime stale...teraz sa to uz nesmie stat 😀

zuzik1927
30. dec 2013

@anicka1358 ahak tak to ze mas polycistycke vajecniky uz dnes nie je problem, vela zien s tym otehotnelo, mozno tazsie ale predsa....co sa tyka toho mat dieta v 18 - je to kazdeho osobna vec, ked mas vhodneho partnera, aspon trosku zazemie, tak je to ok...ja som sa tiez nikdy nebranila detom, keby prisli skor bola by som rada...ale naplno ideme az teraz 😀 mne by sa pacilo keby som mala dieta skor a bola mu skor kamoskou ako mamou...a ty ked mas ten problem s vajecnikmi, mozno sa vam ani hned nepodari - je to na kazdom individualne...ale pokial fakt nie je zazemie tak by som si to poriadne premyslela..a nechces ist dalej do skoly?

hennyinnsbruck
30. dec 2013

@zuzik1927 ja som si dnes karamelovu vodku kupila 😀. Budem sice sama doma ale mozno si poharik dam...mi to pride trosku blbe,ako alkoholicka-sama doma a pitie 😀 ale ja nepijem casto raz za pol roka takze jeden poharik si mozem dat sama..
Zaspite? 😀 chi to je dobre...vtedy by ste mali byt,, nazhaveny,, 😉 a nie spat.

U nas je to teraz na prd, moj ma new robotu, zhruba tyzden, a robi v noci...ja mam dva dni v tyzdni volno,z toho nedelu stale tak si dal aj on volno na nedelu...
Som sa s nim rozpravala, a co teraz?cez tyzden sa vidime asi hodinku-dve v ten den ked mam volno.. 😢
Co s nasim snazilkovanim?ked on pride nad ranom domov ja spim... Raz ma milo prekvapil,ale nemozem sa na to spoliehat ze bude mat po robote rano pred spanim chut na sex... 😖
Takze sa nam to skomplikovalo...no uvidime...som vravela ze aspon v case ovulky by sa mohol premoct, ale ked ja neviem ani poriadne kedy mam ovulku..este si svoje telo tak nepoznam...teraz napr nemam ziadne bolesti..hmmmm...

Ale som sa rozpisala... 😀
Ozaj co som sa chcela opytat, ako je to s folikumetriou?(hadam som to spravne napisala)
Mozem o to sama poziadat ci sa robi az po roku snazenia alebo ako to je?

anicka1358
30. dec 2013

@zuzik1927 ja nie som ten typ pokračovať v škole....zazemie mam to ano mam polovicu rodinneho domu je uplne zariadeny ako byt 🙂 a po lete planujeme svadbu 🙂 mozno to je skoro ale deti su pre mna najdoležitejšie 😉 moj priatel je zodpovedny a teši sa na detičky 🙂 dakujem za pozitivnu odpoved zuzka 😅

zuzik1927
31. dec 2013

@hennyinnsbruck no tak ja si dam ruzove vino, trosku mam taku malu flasku co na svadbe sme dostali 😀 no mali by sme byt nazhaveny, ale kedze ja mam ovu okolo 20DC co si myslim ze uz bola tak sa nesnazime 😀 😀
no a ved mu aj verim, ze sa mu nechce, ked tak neskoroo z roboty chodi...ale mozni sa premoze v casu ovu..sak to len par dni, vydrzi 😀 😀
no to ja neviem ako je s tym, este som sa k tomu nedostala 😀 😀

zuzik1927
31. dec 2013

@anicka1358 no pokial mate zazemie, a mas uz takeho partnera, ze sa idete brat tak preco nie...len si to treba fakt poriadne premysliet, lebo je to na cely zivot...pokial ste uz s partnerom " vyburení" tak si myslim ze je to ok..na veku nezalezi pokial uz vies co su toje priority.. 😉

hennyinnsbruck
31. dec 2013

@zuzik1927 tolko smejkov, kolko si toho vypila? 😀 srandujem.....

Mne volala svokra-pocula som ze si sama doma,neprides? Moj drahy vykecal...tak zbehnem aspon na kavu...musim psa vyvencit,svokra byva 5min odomna.,..chudak maly vonku jak buchaju chvost ma stiahnuty, usi dozadu ☹ boji sa...

zuzik1927
31. dec 2013

@hennyinnsbruck taak este nic, sme jedli len red chvilkou, ale asi zacinaju plodne dni, tak sa tesim 😀 😀 ou sa tesis k svokre? 😀 aj tvoj mm je odtial kde teraz byvate? ze i svokra je tam? tak u nas zatial este nebuchaju az pred polnocou im zacne sibat..

hennyinnsbruck
31. dec 2013

@zuzik1927 u svokry bolo fajn..najedla som sa, dala poharik teraz som vycapena pred telkou..
Hej moj je odtialto,tu narodeny,tu vyrastol.... je to fajn ze svokru mam pod nosom...oni su super svokrovci,a vobec nie otravny chii....

No fajn ked plodne dni prichadzaju, hor sa do snazilkovania sa 😉
Noo moj ma 7ten termin na spermiogram,takze teraz budeme mat prestavku par dni ☹

zuzik1927
1. jan 2014

@hennyinnsbruck no tak to je super, ked su v pohode.. 🙂 a ved teraz vydrzite a aspon budete vediet na com ste, ci je vsetko ok...a potom sa mozte snazit 😝

hennyinnsbruck
1. jan 2014

@zuzik1927veru dufam ze je vsetko ok...
Clovek sa aj lespie citi ked vie ze vsetko je ako ma byt ....

zuzik1927
1. jan 2014

@hennyinnsbruck no ved presne, podla mna je dobre ze ide..a keby nahodou bol nejaky problem da sa to do poriadku ked sa o otm vie.. 😉

hennyinnsbruck
1. jan 2014

@zuzik1927 presne...vies on ked bol mlady (a sprosty) bral anabolika,koli tomu ide dobrovolne na spermiogram.znama -zdrav sestra vravela ze ak to dlhodobo nebral malo by byt vse ok,....takze tak 😔

Ak nahodou nebude -ako si vravela da sa to riesit, dufajme,..ale ja som optimisticka. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre