Snažilky október 2013

Ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo
hennyinnsbruck
11. jan 2014
Tu je foto ak vidno ...v skutocnosti je to slabo ruzove
hennyinnsbruck
11. jan 2014
Neviem no...
hennyinnsbruck
11. jan 2014
Na prdel foto. Je to lepsie vidiet. Takto si musi clovek oci namahat 😃
hennyinnsbruck
11. jan 2014
Uz som si za posledne mesiace par testov urobila vsetky boli biele ako stena, tak som zvedava ci mrcha pride..
ankaluk
11. jan 2014
@hennyinnsbruck ja som mala pri prvom dietatku tiez iba takeho ruzoveho ducha.Robila som si test 5 dni pred menzesom.Az ked mi meskala 8 dni tak mi pekne ukazalo na teste druhu ciarku.Drzim vam palce 😉
hennyinnsbruck
11. jan 2014
@ankaluk dakujem 🙂 uvidime ci to vyjde..v kutiku srdca dufam ze ano.
A ak nahodou predsa nie, nevadi, vyjde to inokedy 🙂
rybkaa
11. jan 2014
@miriam24 dakujem,velmi mile od teba 🙂 tak na vianoce si iny darcek ani neprajem,hadam to vyjde 🙂 A ty ako? Tiez ti prajem,aby to vyslo a tento rok plodny 🙂
@tamtadam moja,nie je to hlupe,ale opravnene...viem, ze velmi chces,aby to konecne vyslo a ja ti to aj uprimne zelam a drzim palce,preto je tiez prirodzene, ze depkujes....hlavu hore,musi to vyjst,zaklad je pozitivne myslenie 🙂 Ja som s mojim osudom zmierena,prezila som uz vela zleho a jeden moj kamarat tvrdi,ze sa musi vsetko riadne,ale riadne skur****it aby mojhlo byt dobre,tak verim, ze uz bude. Podvedome som od zaciatku citila,ze daco neni dobre,aby som stale citila neistotu a strach o babo a nakoniec to tak bolo. Ale na kyret som sla taka pokojna a vyrovnana ako nikdy,tlak na jednotku,proste bola som vnutorne zmierena,ze tak je to dobre a nestracam nadej,ze to nabuduce vyjde 🙂 A velmi velmi dakujem za podporu 😘
@hennyinnsbruck pani mrcha nech sa uz ani neobtazuje chodit,nech pride rovno silna ciarka na teste 🙂
hennyinnsbruck
12. jan 2014
@rybkaa dufajme to tak bude...do utorka je este daleko 🙂
hennyinnsbruck
12. jan 2014
@rybkaa je mi luto co sa stalo,ako si napisala,priroda si to sama zariadila 😞
Ale iste sa coskoro podari zase a vsetko dobre dopadne 🙂
miriam24
12. jan 2014
@rybkaa .. no furt nist .. teraz niekedy by mala byt ovulka .. len nemam doma testy tak to neviem odhadnut .. takze uvidime ci sme sa trafili 😉
zuzik1927
12. jan 2014
@rybkaa ahoj, tak to mi je luto, je to neprijemne..ale ide sa dalej a ono sa to urcte v kratkej dobe podari a uz to dotiahnete do uspesneho konca.. 😉
zuzik1927
12. jan 2014
@hennyinnsbruck ahoj, no podla mna je to tam...juchuuu velmi sa tesim, uz nech je utorok a testnes zase ci to zosilnelo, ani neviem co mam napisat, co som taka rada.. 😉
hennyinnsbruck
12. jan 2014
@zuzik1927 moja dakujem ale netesme sa predcasne kym nebudu kolajnice.mozno je vadny a ja dostanem menstr som skepticka kym neuvidim 2silne ciarky.... veru uz nech je utorok som veelmi zvedava.ci mam zajtra skusit?ci radsej pockat?
hennyinnsbruck
12. jan 2014
@zuzik1927 ja som mimo...v novembri som mala menstr 1veho, v decembri 9teho. To je ca 39dn cyklus. Takze mrcha nemeska.
okrem inych dni 22.12 a 29.12 sme sa posnazli...
3.1 som mala silne bolesti hlavy
,5teho mi vonku ostalo zle a
6teho boleli krize,myslela som si ze pride mrcha....som si tie datumy pozrela v telefone lebo som si s mamou pisala 😃
Ci to boli priznaky uhniezdovania alebo co,ktovie....mozno predmenstr syndrom alebo hormon zmena.

Takze uvidime veru ci nieco z toho bude...
zuzik1927
12. jan 2014
@hennyinnsbruck jasne, netesme sa, ale to sa ani neda 😃 stale si mala biele testy, zrazu toto, neverim ze prave ten by bol vadny 😉 no ale uvidime, tak mohla by si aj zajtra, ale to by bola asi taka ista ciarka tak radsej pockaj, rychlo to zbehne...a ked nie tak testni a uz 😃 😃 ja by som asi nevydrzala 😃 no mozne je vsetko, ked si to tak spatne pozries...ale zatial sa drzme pri zemi..mohlo by to aspon tebe vyjst, sice ja neviem este co, lae aspon jednej.. 😉
rybkaa
12. jan 2014
@hennyinnsbruck a @zuzik1927 dakujem baby 🙂 a henny ty zajtra testuj,som zvedava 🙂
zuzik1927
12. jan 2014
@rybkaa aj ja som velmi zvedava 😃
hennyinnsbruck
12. jan 2014
@zuzik1927
@rybkaa
Ste zlate baby 🙂 mozno predsa rano testnem hadam bude silnejsia...kazdym dnom sa hladina hormonu zvysuje nie?
zuzik1927
12. jan 2014
@hennyinnsbruck joooj tesim sa, alke snad budes pisat dalej, aby som vedela ako pokracujete...aa keby sa nahodou aj nam zadarilo, tak by bolo super, spolu by sme tehulkovali...ale tak mozno este pokial budes tehu tak sa pridam.. 😃 😃
sue
12. jan 2014
Ahojte 🙂 neviem ani poriadne, či ma registrujete, ale ja Vás čítam pomerne často, takže mám pocit, že Vás v podstate veľmi dobre poznám poniektoré 🙂 my neočakávame mrchu v utorok/stredu...tak uvidíme...
@hennyunnsbruck gratulujem tíško....a áno, HCG stúpa do cca 12-15tt, potom to ustáva - preto sa na konci tehu ani nedá urobiť tehutest s // 🙂
hennyinnsbruck
12. jan 2014
@zuzik1927 pockaj moja,este neni iste ze som tehu 😃
Ale bolo by super keby sme spolu tehulkovali !! 😎
Ak by nam to vyslo.jasne ze tu ostanem s vami 😎

@sue ahooooj no sme tu par co sa podlamna celkom dobre pozname 🙂
Tak testnem zajtra a uvidime...
tamtadam
12. jan 2014
@hennyinnsbruck
@zuzik1927
@rybkaa
Joj baby....mne zomrel dedko tento vikend 😕 no este vacsia depka 😕 ... uz by som prijala aj nejaku pozitivnu spravu - a to taku ze do mesiaca tu hodime vsetky dvojciarkove testy!
rybkaa
12. jan 2014
@tamtadam joj, to mi je luto, uprimnu sustrast 😞
No ja tento mesiac ešte nehodim a asi ani buduci, ale vam silno drzim palce 🙂 my sme vcera kupili kondomy, sme si pripadali ako 15 rocni studenti 🙂 a dnes sme na ovulacnom mikroskope kukali miesto mojich slin priatelove spermie 😉 bohovsku srandu z toho mame 🙂
zuzik1927
13. jan 2014
@hennyinnsbruck no nie je to iste, ale verim tomu ze to tam bude...uz som zvedava co napises 🙂 testla si dnes?
zuzik1927
13. jan 2014
@tamtadam ahoj, to je mi luto, ale niekedy sa hovori, ze niekto musi odist aby mohol prist nieko dalsi...a tie dve ciarky tohto roku budu urcite u kazdej a henny zacina..dufajme
hennyinnsbruck
13. jan 2014
@tamtadam to mi je luto,uprimnu sustrast prajem 😞

@zuzik1927 zuzka az zajtra lebo akurat dnes musi moj manzelik skoro vstat :-S
Robi v noci vstava kolo obeda akurat dnes musi ist do mesta nieco vybavit...a nechcela som aby vedel.ak to nahodou vyjde tak mam aspon darcek k narodkam-1.2ma...

Takze zajtra ak mrcha nepride...
hennyinnsbruck
13. jan 2014
@rybkaa ha-ha to musi byt zaujimave 😃 spermie pod mikroskopom :-N
rybkaa
13. jan 2014
@hennyinnsbruck celý deň sme na ne kukali 🙂 také veľké guličky sme videli a vo vnútri mali čierne bodky, aj sa to zakus mrvilo, potom už pokapali 😃
hennyinnsbruck
13. jan 2014
@rybkaa 😃 😃
zuzik1927
13. jan 2014
@hennyinnsbruck no dobre, vydržím ešte 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli