Snažilky október 2013

Ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo
nair
14. jan 2014
@hennyinnsbruck Aj ja si myslím, že by išiel 😉
Celkovo je plánované bábo dobrá motivácia prestať fajčiť. Ak fajčí aj Tvoj muž, skúste s tým skončiť obaja 😉
Môj fajčil tiež od nejakých 15tich a prestal zo dňa na deň, ale on má pevnú vôľu za nás oboch 🙂
rybkaa
14. jan 2014
@nair pošlem toho môjho k tebe na prevýchovu 😃
hennyinnsbruck
14. jan 2014
@rybkaa veru nema najlacnejsi 5,5 jeden kus take lepsie 6-8e :-S. A vyssie...

Elektronicke nechcem,..ked kramy nepridu a test pozitivny ihned prestanem, ale ked budem mat obrovsku chut tak asi si zapalim ale naj by bolo keby mi nechutili....no uvidime...
Jasne ze babu skodi, ale nervozna matka tiez nie je vyhra...ci? Mozno 1-2denne je lepsie ako byt nervozna
Som si vedoma toho ze nasledky sa nemusia objavit hned, ale az po X rokoch...

Ach jaj dievcata, uvidime co bude....
nair
14. jan 2014
@rybkaa 😃
rybkaa
14. jan 2014
@hennyinnsbruck ja som si tiež robila len obyčajné, aj to len tie prúžkové, skúšala som aj kazetové, ale to je zbytočný prepych, jednoduchšie pre mňa bolo namočiť do pohárika ako do prúdu moču, lebo som si očúrala aj ruku a skoro aj testovacie okienko 😃 ten digi som kúpila len raz, bo som bola v strese, v ktorom to týždni asi som, lebo na sone nebolo nič vidno a už som mala byť v 5 tt, no nakoniec som až doma zistila, že test ukazuje max 2-3 tt a nie viac 😃
S cigami je to ani z voza ani na voz....buď škodíš krpcovi, tým že fajčíš alebo mu škodíš tým, že si nervná, lebo si nemôžeš zapáliť 🙂 Kamoška je teraz v 19 tt, fajčila do 12 tt (!!!!!!) a furt má chuť, ale vzpiera sa, no divné je, že ani v tehu je cigarety nesmrdia, mne smrdela aj praženica 😃
hennyinnsbruck
14. jan 2014
@rybkaa ten clear blue sa da aj namocit,,.ja by som to nevedela ocikat 😃
On je ale 25kovy!!!hmmm ako moze byt potom taky citlivy??

Ved to ani tak neni dobre s fajcenim ani tak,...

Taakze ja som pred hodinou odlozila cigy a popolnik(fajcime v obyvacke) tak uvidime...v najhorsom pripade si tu extra slabu zapalim...vyhodu mam ze moj robi, budeme spolu az v nedelu dovtedy je daleko...Dovtedy ma aspon nebude drazdit 🙂
zuzik1927
14. jan 2014
@nair no tak dufam, ze raz sa v tom vyznam ale keby sa nahodou podarilo, bolo by najepsie...mam o starost menej 😃
@rybkaa no tak tie tvoje grafy su fakt divne 😃 😃 a ten velky pokles ako ze co ma znamenat?? si robi z teba dobry den asi tvoje telo
rybkaa
14. jan 2014
@hennyinnsbruck hej viem ze sa daju aj namočiť, no to mozem rovno lacnejsi klasicky kupit. No co uz mas robit, ked tam u vas len takieto maju? A este 25-tkove, kuaaa a take drahe, to aby si na SR urobila zasoby a tak potom testovala 😃
@zuzik1927 ono jeho dost mozne - ako mi jedna baba napisala, ze kedze som teraz prvy cyklus po kyrete, tak ze moze byt aj anovulacny, hoci ja som ovulu citila v sobotu, takze este asi nemam hladinu hormonov ustalenu a este mi aj teplota skace. Je dost mozne, ze ak by som si dnes urobila tehu test, tak je stale slabo pozitivny, tak je to vraj aj po porode, ze to nejaky cas trva, kym hcg klesne v tele. Takze neviem, musim potestovat buduci cyklus, este som nemala kramy po kyrete, tak uvidime kedy dojdu a ako sa potom vyvinie celkovo cyklus, som kupila aj ovu testy, aby som nimi potvrdila spravnost ovu mikroskopu, ci mi neukazuje tie ceciny len podla nalady alebo naozaj 😃
hennyinnsbruck
14. jan 2014
@rybkaa tu maju vselijake aj 10 tkove ale vsetky su podlamna drahe....ked to teraz neklapne objednam z e-bay tam maju za dobru cenu a 10tkove... 😎

Hej kocky pozerali ste dnes spravy?volala som s mamou a vravela ze davali tusim v spravach?to je fuk-ze je new metoda oplodnenia ze ambulatne udajne to stoji LEN 50e..jaaze cooo?ze neverim...ona ze hej ze vela zien o tom ani nevie...musim googlit.som zvedava co to je.
Mozno sa to robi pri zdravych paroch kde je problem,, psychicky,, si myslim...
Poculi ste daco take? 😃
hennyinnsbruck
14. jan 2014
Tak som googlila to je to IUI...spermie sa vstreknu priamo do maternice...to ozaj nestoji vela...to si mozu dat zeny len tak dat urobit??? 😃
To sa nemusime snazilkovat a stresovat 😃
rybkaa
14. jan 2014
@hennyinnsbruck to je po slovensky inseminacia? Pride mi to ako oplodnovanie kravy podla nazvu 🙂 Ale co som o tom citala, tak je to pomerne bezna metoda a robi sa parom, ktorym nedari otehu viac ako rok, ak ma zena vac ako 35 rokov, tak ai skor. Ide v podstate o to, ze sa odoberu chlapovi spermose, vyberu sa tie najschopnejsie a vstreknu sa zene dnu do maternice, robi sa to u parov, kde ma muz lenive spermie alebo ak spermie tazsie prechadzaju cez krcok ci ak ma chlap problem s erekciou. Stoji to od 50 do 300 evri, no nie vzdynje kazdy pokus aj uspesny, v kazdom pripade je to forma umeleho oplodnenia, len to nie je take narocje cwsovo, fyzicky, psychicky i financne ako je IVF (umele oplodnenie v skumavke). Proste ti nastimuluju ovulu, ak ju nemavas alebo je nepravidelna, vstreknu spermie a ides domov a potom cakas ci to vyslo. Ak by sa napr.mnenedarilo ootehu, urcite by som sa na to dala, nie ie potrebna hormonalna liecba zatazujuca organizmus a oplodnili by ma spermiami mojho partnera, takze by to bolo furt len nase, fakt to schvalujem a mnohym zenam to velmi pomohlo na ceste k babatku 🙂
hennyinnsbruck
15. jan 2014
@rybkaa uz ani neviem ako sa to vola, tusim dvojslovny nazov to ma...
Hej je to tak ako si pisala...
Nie je to nijaky novy sposob len asi vela parov o tom nevie....ked to v telke davali.

Taaak sa mi nechce do prace, 10teho mam dovolenku tyzden,uz sa tesim 😃
rybkaa
15. jan 2014
@hennyinnsbruck mi hovor, driemem v práci, spisy otvorené a neurobila som ani prd 😃 vonku je neskutočne hnusne, tak na spanie akurát....
hennyinnsbruck
15. jan 2014
@rybkaa 😃
rybkaa
15. jan 2014
@hennyinnsbruck juuuj, že dovolenka to by som rada 🙂 idete niekam na dovču či len taký oddych doma?
sue
15. jan 2014
Ahojte 🙂 pozdravujem - je tu taaaaak skaredo,akoby bol november...mrcha zatial nic u mna,termin bol vcera/dnes. Od tohto cyklu sa uz musim naozaj dokopat k metaniu teploty,tuto neistotu neznasam :/
hennyinnsbruck
15. jan 2014
@rybkaa doma budem... znama mi ukazala nove trasy na prechadzku so psom takze sa budem veela prechadzat 😃
V juni chceme do turecka letiet tak uvidime...
@sue podla posledneho cyklu mam zajtra dostat....dufam nedostanem ...a ani tvoja by nemusela prist.. 🙂
rybkaa
15. jan 2014
@sue test si si ešte nerobila? ja by som už bola netrpezlivá 🙂
sue
15. jan 2014
@hennyinnsbruck @rybkaa ešte nie test 🙂 najskôr v piatok - minula som sa zblbla,aj duchov som si ponachádzala,minula som asi 20€ na testy a nič :/ :/ :/ teraz vydržím,tie // ma tam počkajú,ak tam sú 🙂 a ďakujem,kiežby sme ich tam všetky v januári mali. Bola som tehu presne takto pred dvomi rokmi 😞
misskate1
15. jan 2014
@hennyinnsbruck u mna to budu 3 roky co som skoncila. ale bohuzial sa to zobrazilo aj na vahe. ale nastastie nemusim riesit prestavanie ked zistim, ze som tehotna. co bude dufam coskoro 😃
hennyinnsbruck
15. jan 2014
@sue je to zle ked nebolia prsia?musia boliet ked je zena tehu? sorry za blbu otazku,Kamoska -tehu je -sa ma pytala ci ma prsia bolia..mna len raz prsia boleli inak nikdy nebolia...
sue
15. jan 2014
@hennyinnsbruck ja som bolesti necitila nikdy,skor take napnute prsniky pred mrchou,ako priznak tehotenstva som to nemala nikdy 😉 pri malom som okrem vracania od 6tt nemala ziadne priznaky,pri dalsom tehu mi tiez byvali len zle, inak nic.
hennyinnsbruck
15. jan 2014
@sue dakujem...tak mi este nadej neumrela 😃
sue
16. jan 2014
@hennyinnsbruck @rybkaa mrcha ešte nič x-) takže idem kúpiť test x-) a zajtra ocikám ráno a budem sa modliť x-) vy ste ako na tom?
sue
16. jan 2014
...nevydržala som a testla som dnes, napriek všetkým skúsenostiam a urobila som asi dobre :-| len / 😞 aspoň si nebudem nahovárať ďalej niečo...len dúfam, že mrcha príde čoskoro, aby som teda mohla začať merať a snažilkovať ďalší mesiac 😞 😢 😢 😢
hennyinnsbruck
16. jan 2014
@sue rano je lepsie testovat nie?
Ja tiez nic ked do rana nedostanem testnem
sue
16. jan 2014
@hennyinnsbruck áno,ráno je lepšie kvôli koncentrácii Hcg v moči,za celú noc je ho tam viac ako za pár hodín cezdeň. Pamätám si,že pri malom som testla 5-6 deň po očakávanej ms,v druhom tehu až 10-12 deň,tak možno testujem fakt skoro 😞 kiežby...
rybkaa
16. jan 2014
@hennyinnsbruck mňa počas tehu boleli, ale že strašne....mala som ich totálne napnuté, narástli tak, že mi boli malé všetky podprsenky a v noci som musela spávať na chrbte, na bruchu vôbec, ani na boku to nebolo bohviečo, prsia na dotyk strašne boleli, preto som aj spávala v športovej podprsenke. Ale nie je to podmienka, že musia v tehu bolieť, hoci to je najčastejší príznak. V ktorom tt je kamoška? Reku, či jej už nepominuli príznaky....
@sue jaj, mala si si urobiť radšej z ranné moču, tak skoro z neskoršieho nič neuvidíš, tak sa ešte nevzdávaj 🙂. No ja nič, čakáme so snažením do marca, kým mi nabehnú aspoň 2 cykly po MA. Dnes som len tak z prče urobila ovu test a on pozitívny...je to možné??? Som 21 DC, ovu podľa grafu ani nebola, je možné, že to je ešte pozostatok hormónov po tehotenstve?
hennyinnsbruck
16. jan 2014
@rybkaa tak som to myslela ze ju aj jej znamej boleli prsia na zaciatku tehu...ci ju stale bolia neviem....
A som chcela vediet ci musia prsia boliet ....

@sue moze byt ze testujes skoro..ak nedostanes mrchu tak otestuj za par dni 😉
rybkaa
16. jan 2014
@hennyinnsbruck nemusia 🙂 mňa začali bolieť asi v 5 tt, takže kým som to testami nemala potvrdené, podľa pŕs by som to nezistila, niekedy bolia aj pred MS, celkovo som mala príznaky skorej na MS ako tehu a predsa to bolo tehu, je to také nevyspytateľné 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli