Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

manucao
18. jan 2014

@rybkaa ja mam od Jonasa kalendar plodnych dni od augusta minuleho roku..a zatial nic

zuzik1927
18. jan 2014

baby co vy na to??

zuzik1927
18. jan 2014

@hennyinnsbruck ved to je najhorsie cakat a nevediet ci pride ci nie, ci je vsetko ok..ale neboj bude dobre 😉

katarinka289
18. jan 2014

@hennyinnsbruck
@manucao baby ake stare? V najlepsich rokoch.Ja som mala dceru v 32.Dr.v porodnici hovorili,ze dolezite je,mat prve do 35 a potom kludne aj v 40tke 🙂 Teraz mam 34 a planujeme druhe.Vobec toto moje naplanovanie nelutujem a som spokojna,ako som si to zariadila.Najskor som si uzila,pochodila po svete,postavili sme si domcek snov a teraz uz si len materstvo uzivam 🙂

katarinka289
18. jan 2014

@manucao tiez om si teraz pozrela vypoct Dr.Jonasa a vychadza mi podla neho na 22 DC.Jonas hovori,ze tehu mozes zostat aj pocas menstr.Niektore baby to tu na MK pisali,ze to skusili a zostali tehu.

manucao
18. jan 2014

@katarinka289 my sa milujeme aj podla jeho vypoctou ale hlavne kedy mame chut..a ked jeho vypocty vyjdu na den kedy mame s manzelom chut sa milovat tak je to super..no zial nam to nevyslo od auzgusta..tehotna nie som..

sue
18. jan 2014

@zuzik1927 ja to vidim na tehu.... @hennyinnsbruck ja mrcha tiez nic a to uz meska 5den. Testovala som vo stvrtok,test bielunky ako sneh. Zajtra skusim znova rano...gyndos povedal,ze ak nepride do dvoch tyzdnkv od ocakavanej mrchy,tak by v pripade tehu uz malo byt srdiecko. Tehutest cikaci ale uz by tiez msl vyjst...najneskor stvrtok-piatok bud.tyzden. Boze modlim sa...

hennyinnsbruck
18. jan 2014

@sue dobre vediet ..aj ja sa modlim -za nas obe...

zuzik1927
18. jan 2014

@sue no uvidime, lebo mi graf ukazoval ovu aj na 11.1, co by som bola len 7DPO...ale bolesti prs som mala uz od 6.1, ale vtedy boo menej vyttoku ako okolo 11 tak neviem..cakam..

rybkaa
18. jan 2014

@manucao skade si si ho objednala?

rybkaa
18. jan 2014

@zuzik1927 vyzerá super, uz sa len udrzat hore 🙂

rybkaa
18. jan 2014

@katarinka289 my sme este "mladky" 30-tky coskoro s henkou, takze este mame trosku cas, kym zacnu hodny buchat na poplach 🙂

katarinka289
19. jan 2014

@rybkaa ja som ani v tych 32 nepocula hodiny bit 🙂 Len sme si s manzelom povedalu,ze uz mame vsetko,ze uz len to dieta chyba 🙂

sue
19. jan 2014

@hennyinnsbruck takja opäť test biely ☹ dnes mi už aj slzy vybehli 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ teraz už naozaj mám pocit,že to opäť nevyšlo ☹

hennyinnsbruck
19. jan 2014

@sue to mi je luto.... ☹. Ale pisala si ze,, je cas,, 2 tyzdne od vymeskania menstr nie? Skus testnut az koncom buduceho tyzdna.ak to tam je musi ukazat,ak nie zivot ide dalej...viem ze si sklamana,aj ja som bola koli tomu duchu a potom negat testu, ale nenarobime nic bohuzial....
Ja testnem buduci tyzden utorok-streda....

zuzik1927
19. jan 2014

@rybkaa no zatial sa drzi, dnes zase 36,7 😉

sue
19. jan 2014

@zuzik1927 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to je úžasnéééééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 kedy plánuješ ísť k Dr.? Ja pôjdem asi v piatok, ak dovtedy mrcha nedorazí 😠 😢 a predtým ešte testnem v stredu, to bude 8.deň meškania - ak teda nepríde 😖 chjo...
@hennyinnsbruck , držím Ti veľmi veľmi palce 😵 ...sme sa dnes ráno po slzách už aj smiali, že keby sme netestovali každý mesiac, ale odkladali peniaze, tak už by aj na kočík bolo...

zuzik1927
19. jan 2014

@sue no tak ja mam v plane testnut tiez v stredu, teda ak ma skor neprekvapi...a potom jej zavolam ze kedy mam prist... 😉 ja sa este netesim, lebo teplota klesne z dna na den a pride nezelana...

hennyinnsbruck
19. jan 2014

@sue moj ani nevie ze kupujem testy, aj je to tak lepsie.. 😀
@zuzik1927 drzim silno palceky aby to vyslo 🙂

sue
19. jan 2014

@hennyinnsbruck 😀 😀 😀 tak môj doteraz tiež nevedel, koľko to stojí 😀 😀 😀 pichá ma v ľavom vaječníku dnes celý deň, neviete čo by to mohlo byť? v 37.deň cyklu?

manucao
19. jan 2014

@rybkaa tu cez modreho konika je jedna diskusia a tam jedna zena napisala adresu k nemu..tak som im napisala a oni mi obratom poslali ten kalendar..tusim stalo to 20 eciek a je to na rok..ale ako vravim..nam nevychadza ..

hennyinnsbruck
19. jan 2014

@sue moja netusim ja to mam uz dva tyzdne,...raz pichanie v lavom, potom ma v pravom pichalo, potom pri pupku na lavo, zase sa mi biely vytok spustil, par dni som mala klud....a urcite si nic nenamyslam...ktovie ci hormony alebo co....zacinam byt zo seba nestastna.
Ak buduci tyzden nedostanem idem k lekarovi.

zuzik1927
19. jan 2014

@hennyinnsbruck dakujem, ja to beirem tak ze ked nevyjde, aspon viem ako je to s mojou ovu a hlavne ze vobec je...uvidime, cakam do stredy 😉

hennyinnsbruck
19. jan 2014

@zuzik1927 to je dolezite, aby ovu bola....

zuzik1927
19. jan 2014

@hennyinnsbruck no ved toto ze apson viem ze bola, to je hlavne, ci sa uz podarilo alebo nie

rybkaa
19. jan 2014

@manucao ja som to objednala zo stranky http://www.centrumjonas.com/ stalo to 16,50 €, požiadala som len o ten menší výpočet, nie špeciálny, lebo neviem presne minútu narodenia, len hodinu, tak som zvedavá, je víkend, asi nepočítajú , bo za 3 hodiny prejde ich sľúbených 48 hodín dodania 🙂 Nie je to až také drahé, čo som našla iné stránky, tak chcú za to aj okolo 60 €, čo by som už teda nedala.
@hennyinnsbruck ak ta pichá a máš biely výtok, nemáš nejakú mykózu? aj ja som to mala, nič vážne,ale ani príjemné... a môže to brzdiť mrchu :-/
@zuzik1927 super super, že sa drží teplotka 🙂 ja mám celkovo vyššiu teplotu počas cyklu, bežne som niekde na 37 stupňoch, baby sa ma už aj pýtali, či nemám niečo so štítnou žlazou....nemám, teda, neberiem lieky, len som sledovaná, lebo mám cystičku na pravom laloku, ale nemám narušenú hladinu hormónov, tak neviem....no myslím, že včera bola ovu, taká opozdená, bo dnes začala teplota stúpať.... 🙂

rybkaa
19. jan 2014

@sue nevzdávaj to, ešte sa môže niečo ukázať, veľmi držím palce 🙂

manucao
19. jan 2014

@rybkaa ja mam ten specialny rozplius od Jonasa..a stal 20 eciek..nie je to drahe..ale Boh vie ci je to pravdive....

zuzik1927
19. jan 2014

@rybkaa mohla by sa udrzat 🙂 a nevadi ze je opozdene, podstatne je, ze aspon je 😀 😀

rybkaa
19. jan 2014

@zuzik1927 bežne som mávala 28 dňový cyklus, no tento sa asi natiahne, aj dr. vravela, že MS môže prísť aj tak o 4-6 týždňov, takže oneskorená ovu je povolená 🙂 aj tak teraz používame ochranu, musíme počkať na dva cykly, ide mi len o to, či ovu vôbec bude, tak adaj hej 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre