Snažilky október 2013

Ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo
minuska777
13. mar 2014
@rybkaa my vazne uvazujem nad gran canariou konkretne puerto rico...tiez malicky ostrovcek ...mojmu sa moc nech po pamiatkach ale verim ze ho prehovorim aspon na jeden den nech mame z toho trosku viac nez len more plaz a hotel 🙂
ddanaa
13. mar 2014
@rybkaa praveze nie je to tam napisane
su to tieto OVULATION/PREGNANCY/FERTILITY TEST
ddanaa
13. mar 2014
@rybkaa ULTRA EARLY (10mIU) PREGNANCY AND/OR (20mIU) OVULATION- to som vycitala z popisu na nete pri kupe tych testov co sa pise
tamtadam
13. mar 2014
@rybkaa no ja by som bola radšej, keby sme sa stretli už v inej téme :-p xiii och len najhoršie je sa dokopať ku tej doktorke, a keď si pomyslím ako sa bude tváriť, že čo ju zase otravujem ... no čo už, prekusnem 😃 som aj nad jej zmenou uvažovala, ale tak vydržím ešte a uvidím čo mi povie - a ak nič tak potom budem hľadať už asi v CARe nejakú 😕

och baby ... ja keď tu čítam o vašich plánoch dovolenkových ... tu normálne slintám nad tou klávesnicou :-N
ma zoberte niektorá so sebooooooooou 😃
rybkaa
13. mar 2014
@ddanaa nemáš link na ne na ebay? zvykne byť na nich vyrazený dátum spotreby a zároveň aj citlivosť
rybkaa
13. mar 2014
@tamtadam jasné, tiež by som bola radšej, kedy sme sa stretávali v čakateľkách, nie v snažilkách, no verím, že to bude už čoskoro 😉 a keď ťa má tvoja dr. ľudovo povedané na háku, radšej ju zmeň 🙂
tamtadam
13. mar 2014
@rybkaa no však uvidíme čo mi povie, keď tam teraz pôjdem... len čakám na MS - už tretí deň mám bohové kŕče ... zase ma moje telo naťahuje :-S
hennyinnsbruck
14. mar 2014
@ddanaa moje tehu testy z ebayu su 10tkove.je to na nich vyrazene..
ddanaa
14. mar 2014
@hennyinnsbruck uz som to vcera pozerala, hej 10tkove...no dnes test zase neg tak si myslim, ze uz by som konecne teda MS mohla dostat....
nair
14. mar 2014
Baby mne sa v noci zasa snívalo o bábätku 🙂 Za noc som porodila ( a nevedela som malé kojiť ]-( 😃 ), potom som znovu prežila našu svadbu a nakoniec sme boli na prvom rande.. Len neviem prečo sa mi to celé prehralo odzadu 🙂
rybkaa
14. mar 2014
@nair mne dnes kamoška písala, že sa jej snívalo so mnou, ako som kočíkovala moje dieťa, bolo to dievčatko a volala sa Ema a mali sme hnedý kočík, tak tfuj tfuj tfuj, aby mala pravdu 🙂 mne sa v poslednej dobe nesníva nič, čo mi je divné, lebo som často mávala sny a dosť výrazné....keď som otehu, mala som zlé a divné sny, totálne bludy sa mi motali hlavou, veľmi akčné a silne erotické sny....potom ako som potratila sa mi nesníva nič, resp, si nič nepamätám =-) potrebujem otehu, aby som mohla zase snívať 😃
rybkaa
14. mar 2014
@ddanaa a @hennyinnsbruck no už aby konečne tie testy aj niečo ukázali, že? ja teraz obsikujem ovu testy a zatiaľ nič, tak čakám, ako sa to vyvinie 🙂 henka, tvoja ovu ako? test tmavne či ani nie?
hennyinnsbruck
14. mar 2014
@rybkaa no moja ja som sa posledné dni na to vy. .
Dnes som si robila ale lebo divne brucho mam A nič takmer ani duch. . Pritom vaječník boli ale bola som na 2hod túre možno preto . .
MS mA tiež za pár dní prísť tak uvidíme. .

Neboj príde to len ich pekne rob 😉
rybkaa
14. mar 2014
@hennyinnsbruck ta azdaj len príde, ešte je skoro, som len 11 DC a minule som mala až 22 DC, no dúfam, že ju inofolic posúri, tak skúšam skorej testovať 🙂 zatiaľ je aj teplota v kľude, takže jej čas ešte len príde 🙂
no možno si ju mala vtedy, keď si mala tmavšiu čiarku (aj keď nie celkom tmavú), že si nevystihla presne vrchol a preto si nemala takú silnú, no myslím, že ovu aj tak bola, keď tmavla a teraz netmavne, že už je po 🙂 a to vajco hej, môže aj po námahe bolieť.....si bola vyvetrať havina? 😃
hennyinnsbruck
15. mar 2014
@rybkaa bre ranko...

Co sa tyka ovu testov veru hadam bola ovu a ja presvihla vrchol no uvidime...ja som pila inofolic kazdy den a neposunul nic ale mozno ho treba brat dva tri mesiace....
Som zvedava kedy ms pride....hadam nevynecha zase.
Beries prvy mes inofolic ze?

Vcera som mala rannu po sto rokoch,kolegyna chcela vymenit smeny,a o pol 12tej som sla domov 😎
Malo ludi mame teraz...
Dnes zajtra mam volno vcera pol dna takze fajn,
O 9:30idem so zmamou na 3 hod turu uz sa tesim.dnes poobede ma byt skaredo tak hadam pocasie vydrzi tych par hodin... 🙂
ddanaa
15. mar 2014
Ahojte tak spinenie prislo takze sa MS uz asi spusti...no co vam poviem, po potrate mi povedali, ze otehu pojde uplne lahko a vidite nic...ovu test krasny takze ovu bola, snazenie tiez a co z toho...stracam nervy na to
ddanaa
15. mar 2014
@rybkaa heh to je sranda, mne tiez presne ako pises ty
rybkaa
15. mar 2014
@ddanaa no vraj sa po potrate dari skorej otehu,ale odporuca sa to vtedy,ak je potrat spontanny,nie kyret...ja by som sa aj bala ist na ostro,predsa len je to cudzi zasah do organizmu,ako operacia,tak sme radsej pockali,kym sa maternica uhoji,bo by som len v strese bol,ci sa to nezopakuje =-) aj dr.kazala pockat,v nemocke tiez,tak ale 2 cykly uplynuli,hadzem gumy do suflika,uz ich nechcem ani vidiet 😃
Ovu test furt nic,tak cakam....buduci tyzden je mm na rekondicnom,tak to zrejme presvihneme,no co uz 🙂 aj tak mam dobru zivotaschopnost vypocitanu jonasom az na april a bude to chlapec, aj ked chcem prve dievcatko 😃😃😃 tiez sa dam na kazdu kravinu 😃
satanka1
15. mar 2014
@rybkaa ja som tiež 2 cykly po MA..ovulka bola..snáď sme neminuli
niekde som počula,že Jonáš povedal,že pohlavie prvého dieťaťa sa nedá vyrátať,že je dané...
rybkaa
15. mar 2014
@satanka1 ano,prve je dane,no kedze som po potrate,uz by to nebolo prve dieta 🙂
Ty si uz mala ovulku po druhej ms po potrate? Ja na nu prave cakam,bola som na kyrete 27.12.,druha ms bola 4.3., tak som v napati,kedy ovu dorazi 🙂
satanka1
15. mar 2014
@rybkaa ja som bola na kyrete 29.12. druhú ms som mala 28.2. a ovulku 12.3. snád sa zadarilo...držím palce aj tebe
rybkaa
15. mar 2014
@satanka1 no sme teda tak priblizne rovnako 🙂 ja som dnes 12 dc,minule bola ovu 22 dc,tak nemam sajnu,kedy pride teraz,no dufam ze skorej....aj ked teraz by sa mi hodilo,aby bol ozaj az okolo 22 dc,ked sa mm vrati domov z rekondicneho pobytu,inak ju premeskame....drzim plce,aby ti to teda vyslo a tentoraz aj s vitaznym koncom 🙂
Vraj po kyrete treba pockat tolko tyzdnov,kolko trvalo tehu...ja som bola 11+5 tt, takze to je tak akurat teraz,co to preslo,tak hura na to 🙂
ddanaa
16. mar 2014
@rybkaa sak hej odporuca a ja som to riskla a nic z toho takze tak...no nebudem vas deptat len ja uz mam toho dost a kaslem na to, nejako ma to zlozilo, ze nic😞
satanka1
16. mar 2014
@rybkaa ja som bola 9+0tt...prvú mrchu som mala na 35.deň a druhú za 25 dní,ovuláciu 12DC.
držím palce @ddanaa
ddanaa
16. mar 2014
@satanka1 ty si bola na tom ako ja....ja tiez 8+5 ale plod zastaveny vyvojom 5+5
hennyinnsbruck
16. mar 2014
Ako kocky?
Ja mala 10.2 naposledy MS takze coskoro dorazi... vajo pobolieva, vytok mam takze uvidime...
rybkaa
17. mar 2014
@ddanaa dani ja to chápem, nie každá chce čakať, šak telo aj samo vie, kedy je znova pripravené, ja som sa osobne ešte bála a radšej vyčkala, no samozrejme nikoho neodsudzujem za to, ak sa na to vrhne hneď, predsa mnoho detičiek sa narodilo páve takto a zdravých 🙂 možno ti presne toto chcelo telo povedať, že ešte nie je správny čas, počkaj ešte mesiac, možno práve tento cyklus bude víťazný 🙂 nebuď sklamaná a nehádž flintu do žita, je to ešte skoro, pozitívnou správou je, že vieš, že vôbec môžeš otehotnieť, niektoré skúšajú aj roky a nič, tak ver tomu, že tebe sa to podarí už čoskoro 🙂 držím palce 😘
rybkaa
17. mar 2014
@hennyinnsbruck tak len nech pekne príde, aspoň vidno, že sa cyklus spamätáva 🙂 alebo nech nepríde vôbec a bude hotovo 🙂
ddanaa
17. mar 2014
@rybkaa ja viem len ma to unavuje...najskor konecne po roku sa to podarilo, potom MA a teraz zase sak uz ma to nebavi a lahko sa povie, aby clovek na to nemyslel ale to sa neda...dakujem ti mati za podporu
rybkaa
17. mar 2014
@ddanaa chápem....najhoršie je to MA, že konečne radosť,že to vyšlo a potom toto....poznám to a je to ozaj krutá skúsenosť, no treba veriť, že sa to ešte musí podariť 🙂 a keď nie prirodzene,. furt je kopu možností ako tomu dopomôcť 🙂 takéto sklamania nás asi budú postihovať každý mesiac, ako to nevyjde, no raz tá veľká radosť prísť musí a basta! 😃
a nemyslieť na to? to sa proste nedá...vždy to nejako na rozum príde, ale to je normálne....

Začni písať odpoveď...

Odošli