Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

hennyinnsbruck
26. mar 2014

@minuska777 moja super gratulujem!!!!!!!!!!!! juhuuuuuuuuuuuu 😀

Prajem veeela zdravicka a pohodove tehu 🙂

tamtadam
26. mar 2014

@minuska777 obrovsky gratulujeeeeem - a my by sme ťa už mohli nasledovať ! 😀

@ddanaa a nie si náhodou z BA ? 🙂 a to si zavolala hocijakému urológovi a dohodla sa s ním na tomto?

ddanaa
26. mar 2014

@tamtadam hej som...ano spravi ti to podla mna hociaky, ale ja urologa poznam kedze som k nemu chodila sama s ladvinami

tamtadam
26. mar 2014

@ddanaa a nedáš tipa u koho sa to takto dá - nech nemusím obvolávať celý zoznam? 🙂 bola by som ti mooooooc vďačná 😉

nair
26. mar 2014

@sue Ahoj, prajem príjemnú svadbu a po nej krásny a pohodový manželský a rodinný život 🙂 A držím prsty aby MS neprišla 😉

@minuska777 Jeeej, gratulujem !!! To je skvelá správa 🙂
Presne toto sme tu potrebovali, si nám vzorom 😉 Držím prsty a prajem spokojné tehotenstvo 🙂

@tamtadam No, môj Dr. chcel muža už teraz v zime poslať na spermiogram, ale nebola som u neho od vtedy, lebo sme sa rozhodli, že s lekármi ešte počkáme. Ale mm tiež skoro ozelenel, keď som mu to spomenula, a povedal, že by z neho v nemocnici nič nebolo.. Tak uvidíme, keď, a ak na to príde, či ho nakecám zájsť tam osobne alebo to budeme riešiť tiež tak, že donesieme z domu.. 🙂

@hennyinnsbruck No ahoj 🙂 Ako bolo / je na dovo na SVK? A čo malý, pochváľ sa nám s ním 😉 Zlatý je určite, ale ako si zvykáte a ako si naňho zvyká starší brácho?😉

Baby, teraz čo sme boli na dovo, tak ma asi 5dpo večer nezvyčajne pobolievala maternica a deň nato ma viac krát po sebe poriadne pichlo vo vaječníku, tak že ma až myklo občas.. Neviem či to priradiť zmene prostredia a nadmorskej výšky a fyzickej námahe alebo iba prílišnému sledovaniu sa.. alebo.. 🙂 To by bol zázrak 🙂 Ale nepredbiehajme, 4.4. očakávam ms..

minuska777
26. mar 2014

@hennyinnsbruck
@tamtadam
@nair dakujem vam dievcataaaa 🙂 este ma caka par vysetreni a ked bude vsetko v poriadku tak budem spokojna zajtra ma caka ultrazvuk a este nejake odbery ,dufam ze sa uz dozviem aj v ktorom tyzdni som 🙂

hennyinnsbruck
26. mar 2014

@nair ahoj my sme vcera prisli...bolo fajn, ale uz prechladnuta som sla na svk 😖
Cesta tam trvala 8 hodin,naspat 7 🙄
malinky je hroooozne zlaty a taky huncut ze az 😀 Samozrejme sa pletie pod nohami, vsetko hryzka, naj ma prsty na nohach a nohavice 🙂
Rocky si zatial nemusi ale to trva nejaky ten tyzden kym si zvyknu na seba.
Ked malinky vrci, je to take mile...take tichucke.
Ma 70gr.
Foto dam zajtra poobedie lebo Martin ma dnes volno musim varit,ideme svokre atd...
S piskanim tiez ziadna katastrofa sa mi dari vystihnut ten moment kedy mu treba.
Kaka doma ale to je take malinke ze to neprekaza...
V den ked sme boli prenho papal este mliecko od mami.

Ja ms nic, ma to ozaj nebavi... 😢 pojdem asi tento tyzden ked mam dofcu gynek nech da tabletky...

Drzim palceky aby ms neprisla a ty bola nasa druha tehulka 😉

hennyinnsbruck
26. mar 2014

@minuska777 ozvi sa nam potom 🙂
Ja som citila pohyby malinkeho mojej kamosky zo svk...v 27t je.... 🙂
Pozname sa 24rokov

hennyinnsbruck
26. mar 2014

@sue jeeee gratulujem 🙂 dalsia bude pod cepcom 😉

sue
26. mar 2014

Ďakujem Vám babulky 😵 😵 😵 dnes mám MS, 1.deň, takže to opäť nevyšlo 😖 😔 ale pri Macíkovi som otehotnela 20.apríla, a ovulka mi vychádza teraz rovnako ako vtedy + bude po svadbe...tak uvidíme... dohodli sme sa, že ak to nevyjde do augusta, tak to definitívne zabalíme... 😒

@minuska77 gratulujem Ti 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@nair držím palúchy...
@hennyinnsbruck neboj, sme v tom ešte spolu 😵 😵 😵 😵 😵 😵

minuska777
26. mar 2014

@hennyinnsbruck samozreme moja ozvem sa Vam ked pridem z nemocnice 🙂 ja dnes pracujem cely den tak mi to ujde ako voda a rano sup do nemocnice aj drahym 😉
@sue dakujem pekne 🙂

hennyinnsbruck
26. mar 2014

@sue ale no...netreba to zabalit iba to nechad na osud,..i ked...mna to tiez nebavi....nechavam to proste tak.raz sa to hadam podari.nie som taka stara-ale ani najmladsia..

nair
26. mar 2014

@hennyinnsbruck To je milé, mať doma takého krpca 🙂 Určite choď ku Dr., budeš spokojnejšia..

Hlavu hore baby, nič nebalíme, keď sa nebude dariť, necháme to tak a raz sa to podariť musí! 😉

rybkaa
26. mar 2014

@tamtadam myslím, že s tým nebude problém, aby doniesol už tam krabičku, nemusí "to" robiť priamo tam 🙂 hlavne, aby bolo všetko oki 🙂

tamtadam
26. mar 2014

@rybkaa no dúfam, čítala som tu niekde nejakú diskusiu o tom ... a jedna holka písala, že keď to riešili prvý krát tým, že doniesli vzorku priamo dokymu, tak vyšli jej partnerovi zlé výsledky - že bol chudák z toho dosť nešťastný (ani sa nečudujem) ... a druhý krát, keď "odoberal vzorku" priamo tam, tak už boli výsledky ok ... no uvidíme - ale riešiť to budem asi až za nejaký mesiac, keďže k doktorke mám ísť až o 3 - neznášam čakanie 😠

rybkaa
26. mar 2014

@tamtadam no možno nesmú byť dlho v teple alebo čo, že zahynú, ťažko povedať, ja s tým skúsenosť nemám, každé CAR alebo dr. to asi robí inak...no šak keď už na to príde, nejako to hádam zvládne, aj keď chápem, že je to nepríjemné, no na druhej strane, čo my ženské musíme furt vytrpieť, rozťahovať nohy na koze furt tiež nie je pocit, po ktorom každá túži 😀 tak nech sa aj chlapci o niečo pričinia, okrem toho ho pri tom nik neuvidí, ty tam môžeš byť s ním a hlavné je to, že aspoň budete vedieť, na čom ste ako sa zbytočne ďalej trápiť a umárať zlyhaniami 🙂

rybkaa
26. mar 2014

@minuska777 jeeeeej, tak sa teším 🙂 veľmi silno blahoželám a prajem, nech je všetko ok a fajne sa ti tehuľkuje 🙂 si tu pre nás vzorom, budeme sa snažiť ťa nasledovať 🙂

tamtadam
26. mar 2014

@rybkaa och ... a ja zase začať s meraním BT :-/ ojojooooooj ... sa mi nechce zase každé ráno na to myslieť a víkendový spánok si kaziť 😠 ... aj som doktorke hovorila, že som si už merala minulý rok aby som zistila ovulu a že jej to môžem ukázať ... nie, nestačilo, moje presvedčovacie taktiky zlyhali 😖

rybkaa
26. mar 2014

@tamtadam ja som si na meranie už zvykla, po troch mesicoch to robím automaticky, nastavím budík na siedmu, pomerám a spím ďalej, už by mi to aj chýbalo 😀 no možno to chce od teba preto, aby sa ukázalo, či sa niečo v cykloch nezmenilo oproti minulému roku...horšie na tom je, že snažilky sa potom veľmi upnú na teplotu a jej stúpanie a potom sú sklamané, ak začne klesať... ja to robím viacmenej pre zábavu a poznanie svojho tela, lebo aj keď som si odledovala ovu tento mesiac, nesnažili sme sa účelovo, lebo mm aj tak nebol doma, stihli sme len 2 dni pred ovu, tak v nedeľu sa ukáže, či sa dačo podarilo 🙂

tamtadam
26. mar 2014

@rybkaa však ja som to tiež začala robiť viac menej zo zábavy ... a aby som zistila či vôbec mám ovu keďže ma nič nebolelo, nepichalo, ani hlien žiadny 🙂 a mne najskôr prišla MS a až potom teplota klesla 🙂 takže sklamaná som bola ešte predtým 😀 a potom ma to prestalo baviť keď sa mi stalo druhý krát to isté - pri striasaní mi teplomer vyletel z ruky a moc z neho neostalo 😉 a ovu testy mi prídu jednoduchšia alternatíva a hlavne ma ráno nebudia 😀

minuska777
26. mar 2014

@rybkaa jeej aka si zlata dakujem 🙂 ja tebe aj vsetkym zienkam co tu ostali prajem zo srdiecka aby ste boli rychlo tehulky a aby sme sa stretavali tu nadalej a radili si navzajom 🙂

rybkaa
27. mar 2014

@minuska777 ešte od nás celkom neodíď, prídi nás aspoň občas kuknúť a napíš ako sa ti darí a ako rastie bábätko 🙂

mirkasulekova
27. mar 2014

Ahojte tak opat po mrche ideme snazilkovat zacala som brat inofolic uziva ho tu niekto ? nejako mi uz dochadza sila a nervy ☹

mirkasulekova
27. mar 2014

@minuska777 aj ja ti gratulujem a zelam pohodove tehu 🙂

mirkasulekova
27. mar 2014

@minuska777 aj ja ti gratulujem a zelam pohodove tehu 😨)

ddanaa
27. mar 2014

@mirkasulekova ja som si ho nasadila tento mesiac prvy krat a zacala som ho brat nejako 4 alebo 6dc to uz nepamatam

rybkaa
27. mar 2014

@mirkasulekova ahoj, ja ho beriem už vyše mesiaca a som veľmi spokojná, tak verím, že pomôže aj tebe 🙂 to mi pripomína,že dnes som si ešte nedala, idem hneď aj nasypať 🙂

minuska777
27. mar 2014

@rybkaa
@hennyinnsbruck
@nair
@ddanaa Caute zienky akurat som prisla od DR......taaakze pravdepodobne som cca v 5 az 6 tyzdni , na ultrazvuku bolo vidiet zatial len gestacny vacok....vajecniky su v poriadku (takze dr. nevedela povedat preco ma to lave vajo boli).....vraj je to normalne v prvom trimestri....tak uz som sa trosku ukludnila 🙂 krv mi uz nebrali kedze sa robilo sono...na dalsiu prehliadku by som mala ist 25.4. tak uz dufam ze bude aj srdiecko 🙂 ....takaa som stasna ze je vsetko OK ....aaaa somzrejme ze od Vas neodchadzam natrvalo, urcite sa sem budem vracat co mate nove atd. ...veeelmi som si vas oblubila 🙂 tehotenska kalkulacaka na nete mi vypocitala termin porodu 25.11. tak som sa pridala k novembrovym cakatelkaaam 🙂 ..ale moze sa to este zmenit ked urci termin lekar 🙂 ...pozdravujem Vaas vsetky a prajem krasny dnik 😉

ddanaa
27. mar 2014

@minuska777 nooo tak to su dobre spravy a tesim sa 🙂
@rybkaa mam ten inofolic brat aj po ovulke? ma napadlo, ze ci treba uzivat cely mesiac vkuse alebo potom zase nasadim 1dc

rybkaa
27. mar 2014

@ddanaa ja ho užívam normálne celý cyklus bez prestávky, nikde som nenašla, že by sa mal vynechať po ovulke, to len fytosoja sa nejako divno berie v isté dni cyklu a tiež alchemilka sa po ovu nepije, ja beriem len 1 sáčok denne, čítala som, že brať dva je zbytočné

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre