Snažilky október 2013

Ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo
rybkaa
27. mar 2014
@minuska777 blahoželám, tak je to oficiálne 🙂 super, teším sa s tebou a prajem všetko dobré 🙂
ddanaa
27. mar 2014
@rybkaa oki dikes za info ....tak ma dnes boli pravy vajecnik, ze nechapem...ten ma nikdy nebolel a mala som pocit, ze ovulujem len z laveho😉 takze podla mna to ma ucinky uz aj na mna a pekne dnes mam 13dc co sa cudujem kedze som vzdy mavala ovu nejako 18-20dc
minuska777
27. mar 2014
@rybkaa aano oficialne dakujem moja 🙂 sice zatial o tom vie len moj priatel aa vy 😃 ale este to nechcem nejak rozpravat rodine atd...chcem pockat aspon do tej druhej prehliadky co mam v koncom aprila ...teda ak vydrzim 🙂
rybkaa
27. mar 2014
@ddanaa a ovu test si robila?
rybkaa
27. mar 2014
@minuska777 tak áno, radšej počkajte, nech sa to nezakrýkne, my sme to tiež doma povedali len v 11 tt 🙂 ty si aspoň mimo domu, nemajú ťa na očiach ako mňa doma, že ma furt mama sledovala 😃 takže to ľahšie utajíte 🙂
ddanaa
27. mar 2014
@minuska777 veru skus vydrzat, ja som na to doplatila, vedela to rodina a par znamych a nakoniec som mala MA v 9tt😞
ddanaa
27. mar 2014
@rybkaa nie a dnes si spravim, len co z toho ze od nedele abstinujeme kedze zajtra ma mm odber
rybkaa
27. mar 2014
@ddanaa keď zajtra pôjde na odber, tak už môžete nie? no a okrem toho, ak by si dnes mala pozitívny test, skúsiť ešte môžete aj 2 dni po ňom, takže stíhate 🙂 a ak to predsa len nevyjde, aspoň budeš vedieť, že inofolic zabral a že sa ovu posunula
minuska777
27. mar 2014
@rybkaa moja mama tu zije tiez takze myslim ze pred nou to moc dlho tajit nebudem 🙂 ale jasne pred ostatnymi v pohodee.... kedze su sa sr kuldne staci aj v 12tom tt 🙂
@ddanaa moja urcite to to nebolo tym ze si o tom povedala ...neboj urcite sa ti podari otehotniet znovu ...a aj ostatnym babam co po tom tuzia 🙂
rybkaa
27. mar 2014
@ddanaa skúšať sa má v deň pozitívneho testu a potom ešte o dva dni, takže myslím, že ste v pohode, môže byť pozitívny až zajtra, tak to budete mať 2 dni na skúšanie, lebo už bude po odbere 😃
ddanaa
27. mar 2014
@minuska777 no sak hej len asi som sa zle vyjadrila, o to tazsie bolo im potom hovorit co sa stalo tak som to myslela, cim menej ludi vie, tym menej vysvetlovania

@rybkaa no super tak sa tesim, snad sa mm bude chciet heh
rybkaa
27. mar 2014
@ddanaa Bude musieť 😃 😃 😃
a ide teda odber k dr. alebo môže aj z domu prniiesť?
ddanaa
27. mar 2014
@rybkaa no idem ja zaniest takze bude humor jak slak kde to odobereme🙂
hennyinnsbruck
27. mar 2014
@minuska777 super drzim palceky aby si mala pohodove tehu.
Ozvi sa nam sem tam ako sa vam dari.
@rybkaa
@ddanaa
@tamtadam
@sue
@nair
Ja bola dnes u dokiho, dostala som Duphaston zatial na tri mesiace.
Zacala som ho aj uzivat.
Ked dostanem ms mam ho brat na 15ty den cyklu po dobu 10dni.dve denne....
Tak hadam mi cyklus skrati.
minuska777
27. mar 2014
@hennyinnsbruck dakujem henny 🙂 aaa drzim palce nech ti ten liek pomoze s cyklom a co najskor otehotnies.
ddanaa
27. mar 2014
ach som sa vytocila prave, tak od nedele abstinencia kvoli odberu a teraz mi volal dr, ze musi sa to presunut na utorok lebo nieco mu do toho voslo, slahne ma
mirkasulekova
27. mar 2014
@rybkaa a beries jeden sacok alebo dva za den?Dakujem
rybkaa
27. mar 2014
@mirkasulekova len jeden, tak je to uvedené aj v náhode, podľa mňa je zbytočné zvyšovať dávku, ako to robia baby, že berú 2 sáčky, čo som čítala aj názory lekárov, tvrdia,že stačí podľa návodu jeden sáčok 🙂 niektoré baby k inofilicu ešte berú aj kyselinu listovú, čo je už totálne blud, nakoľko inofolic kys. listovú obsahuje spolu s inozitolom 🙂
hennyinnsbruck
27. mar 2014
@rybkaa dva sacky su podla mna zbytocne...jeden sacok obsahuje denunu davku potrebnu pre telo,naco to zbytocne prehanat nie? 😉
nair
27. mar 2014
@minuska777 Jaaj, moc sa teším 🙂 Konečne je tu medzi nami jedna, čo má pod komentom napísané "čaká bábätko" 😉 Príď nás s tým určite občas povzbudiť, my na Teba budeme stále myslieť 🙂

@mirkasulekova @rybkaa @hennyinnsbruck Jejda baby, dobre že pripomínate, ja som sa aj pozabudla, že mám v skrini Inofolic, ktorý som po dovo chcela začať brať a už druhý deň s tým meškám 😃 Idem to hneď napraviť 😉
mirkasulekova
27. mar 2014
@nair je urcene kedy to zacat brat ? Dufam ze nie 🙂
mirkasulekova
27. mar 2014
@hennyinnsbruck ja som sa to preto pytala lebo niekde som citala ze 2 sacky ale aj na krabicke je pisany jeden tak je asi fakt zbytocne brat dva
rybkaa
27. mar 2014
@mirkasulekova je to jedno kedy zacnes brat, aj kedy si das behom dna. Vraj by sa nemal s kavou pit, aspon hodinu pred ani po nepit kavu, lebo ze kofein znizuje ucinok...neviem ci ozaj, lebo ja si to niekedy nasypem aj dokkofoly a v pohode zaberA 🙂
hennyinnsbruck
27. mar 2014
@nair 😃 sup sup pekne si daj....
Tu je nejake foto krpca...
Rocky sa s nim dnes uz dva krat hral...juhuuu...zo zaciatku nanho vrcal a ignoroval ho som rada ze si zvyka...ako som tak video natacala maly uteka za rockym a sup zletel z gaucu 😃 som sa pol hodinu rehotala..
hennyinnsbruck
27. mar 2014
@mirkasulekova ja som tiez citala tu na mk ze dve si baby davaju ale mne sa to zda byt zbytocne... 🙂
hennyinnsbruck
27. mar 2014
🙂
minuska777
27. mar 2014
@nair dakovaaala 🙂 samozrejme ze vas budem stale kukat a aj napisem ...zachvilu ma bude nasledovat jexna za druhou 😉
ddanaa
28. mar 2014
@hennyinnsbruck jeeej ten je zlaty a toho levika hracku co ma ja mam taku istu...som kedysi dostala od byvaleho to je nahoda😉
hennyinnsbruck
28. mar 2014
@ddanaa 😃 to je u nas najdlhsie zijuca hracka,neviem preco 😃 inak starsi vsetky vypitva chiii....
ddanaa
28. mar 2014
@hennyinnsbruck no teda🙂 inak vazne si prvy clovek o tktorom viem, ze ma taku hracku🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli