Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

bibi24
autor
17. sep 2009

Dobre ranko, prisla som vas pozdravit, nechce sa mi pracovat 🙂
Ano, dnes je to o malinko lepsie, snazim sa mysliet pozitivne a verit, ze nam to tiez raz vyjde. Je mi sice obcas smutno, ale tak to je normalne....
pripajam aj moj graf, lebo napriek prvotnym myslienkam, ze prestanem aj merat, som sa rozhodla vytrvat, lebo snazit sa budeme prirodzene aj tak este nejaku dobu, takze nech viem, ze z mojej strany to funguje ako ma. 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/2740a2

aduliak
17. sep 2009

viem, ze smutne spravy patria k zivotu a aj mne je Bibi velmi luto, ja by som len chcela, aby nas to neovladlo, ale posunulo dalej....
my sme tiez na spermiograme nedopadli najlepsie, ale doktor povedal,ze nadej tam je aj na prirodzene tehotenstvo......nas tam doktorka poslala po dvoch mesiacoch snazenia!

aduliak
17. sep 2009

Ahoj Bibi.....ten graf vyzera zaujimavo 🙂 a som rada, ze sa citis uz lepsie!

kv3tka
17. sep 2009

no ja to tiez nepozeram....pozerala som panelak a len tak nahodne to tam drahy prepol a len som sa rozculila.... 😉 bol tam cigan z domova,mal 12rokov a nikdy nevidel svoju mamu....postupne spoznal surodencov....asi 5....co boli porozhadzovany po decakoch.....nakoniec boli vsetci spolu v jednom domove a splnili mu sen,aby tancoval....to sa este dalo!!!v pohodke,ale ked mu tam dovalili tu jeho mamku a zacala ho stiskat a plakat,ako ho lubi....a 12rokov jej nechybal....to ma uz rozculilo 😠

ako toto moze niekoho rozplakat....?ja uz nechapem 😠 ....deti poodklada ako nepotrebne veci do detskych domovov a ona si zije v Nemecku a este pride do telky sa ukazovat....ach jaj

nina88
17. sep 2009

Bibi tak skús ten link prečítať, čo som včera prispela... Možno vo vašom prípade to pomôže...

kv3tka
17. sep 2009

ahoj bibi...grafik je pekny,s krasnou ovulkou.... 😉 ....a nadej tam je vzdy....i tu na konikovi vela zien otehotnelo po mizernych spermioo 😉

aduliak
17. sep 2009

presne...nadej je vzdy!

nina88
17. sep 2009

Kveti ako to može niekoho rozplakať?! To nemyslíš vážne!!! Tá špinavá cigánka mi bola ukradnutá, plakala som kvoli tomu chlapcovi! Chudák, tak strašne túžil tú mamu vidieť.... Tak ju stískal...

kv3tka
17. sep 2009

...mna to teda nerozplakalo a ani nerozplace.... 😠 ....bola sa tam len ukazat a opat bude na neho kaslat....a on chudacik po takych emociach,takom zazitku akurat ostane na nervy.... 😠
studovala som 4rokypsychologiu a ako prax som chodila do domova.....bolo tam milion takych deti....a viem,co to s nimi robilo....a akonahle opustili brany domova,dovrsili 18....zmenili sa na nepoznanie,samozrejme cest vynimkam 😉

nina88
17. sep 2009

Ešte raz opakujem, bolo mi lúto toho chlapca... Je mi jasné, ako to dopadne. Že mala vôbec odvahu sa tam dovaliť... Fuj

bibi24
autor
17. sep 2009

Aduliak a vy ste mali aky spermiogram?

Ninka - aky link? Som to nejak prehliadla....posli mi ho prosim este raz 😉 dakujem!!!

kv3tka
17. sep 2009

tak chlapec bol zlaty,take usmiate slniecko,aj pekne tancoval...aj sa o tej materi pekne vyjadroval 😉 ....ale naco sa tam ona trepala....a to divadlo,co spravila....to ma rozculilo 😠 ....

nina88
17. sep 2009

Aj mňa! Tá markíza tiež nevie čo so sebou... Ja som hovorila mužovi, že chlapec ani nevie ako dobre,že je v domove...

kv3tka
17. sep 2009

bolo to nefer voci nemu....aspon moj nazor 😝 ....

kv3tka
17. sep 2009

a kde sa dnes flaka dzou? 😕

kv3tka
17. sep 2009

uz viem,dzou asi oslavuje ovulku 😀 ,ze moja?som ta odhalila....krasny vzostup!!!! 😉

nina88
17. sep 2009

Kde má graf?

nina88
17. sep 2009

Kurnik čo to tak bolí?! Ovu na 10 dc to nemôže byť.... ☹

kv3tka
17. sep 2009

pozri graf,co pridavala vcera...uz je aktualizovany 😀 ....

aduliak
17. sep 2009

Bibi....mozno mi neuveris, ale nepamatam si presne cisla zo spermiogramu.... 😒 skusim to doma pohladat.... ale viem, ze musel brat aj nejake antibiotika 14 dni, lebo tam mal leukocyty....mal tam aj nejake defektne spermie..... ale doktor povedal,ze jeden spermiogram nic neznamena, ze sa musi opakovat, lebo kazdy odber mozu byt uplne ine vysledky a velky vplyv na to ma stres....

nina88
17. sep 2009

Už som kukla dzou... No tá sa musí tešiť... A hlavne jej muž... 😉

nina88
17. sep 2009

No dievčatá, mám vyrazený dych... Také veci som sa dočítala na nete o mojom gynekológovi, že moje rozhodnutie odísť, je konečné... ☹

blackrose
17. sep 2009

kv3tka, tak to sa necudujem ze ta to rozculilo, ja sa vobec cudujem, ze to do tej telky pustia. Neznasam taketo programy na city a preto to nikdy nesledujem ani postu pre teba. Oni pozreraju len na to, aby mali sledovalnost ale co porobia tym ludom, to ich nenapadne... 😠

ninka radsej ho vymen. Ja som ti to vravela uz od zaciatku. Ved cystu, ktora je na prasknutie on proste musi vydiet aj keby sa neviem kam pozeral!!! 😠
Neviem z ktorej casti BA si, ale ja chodim do dubravky do sukromneho centra, kde maju aj vaginalny ultrazvuk a hned ako ma lekarka podozrenie, posle ma tam. Ale to vaginalne si musim zaplatit (15 Eur).
Ak by si chcela, dam ti kontakt.

blackrose
17. sep 2009

xena, nebudem skusat, lebo ms uplne citim a aj keby sa stal zazrak a ms neprisla, tak radsej este nejaky ten den by som pockala... nechcem testovat kym nebudem mat skoro istotu... uz som sa parkrat sklamala.

alzbeta.hod
17. sep 2009

holky zlatý... já snad dneska ovuluju.... to nechápu.

diamond_doll
17. sep 2009

Ahojte potrebujem poradit 😒 ako sa na konika davaju tie tehotenske tickery?ja to tam neviem presunut..a neviete ci to ide dat aj na azet.sk do albuma ? 🙄

blackrose
17. sep 2009

ahoj diamond, ked kliknes napr. na moj, tak ta to hodi na taku stranku a tam si vyberies aky chces...

diamond_doll
17. sep 2009

no stranku som si nasla uz 😀 ale neviem ten ticker dostat sem 😀

blackrose
17. sep 2009

tam sa ti potom vyhodia take linky a mam pocit ze druhy v poradi tam musis vlozit ako text a je to... tiez som to musela skusat, nepamatam si uz presny postup 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre