• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
a kde ho mam vlozit ?to prave neviem :grinning: no idem to skusat asi nejako..a nevies ci to ide dat aj na azet?ale tam to asi nepojde co ? :rolling_eyes:
17. sep 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked si otvoris svoj album, tak tam mozes pisat k nemu text... a tam do toho okienka to vlozis :slight_smile:
s azetom nerobim, tak neviem...
17. sep 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik..idem to skusit teda :grinning:
17. sep 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No black, musím ho zmeniť, bude to ťažké, je to ,,rodinný,, lekár, odrodil moju mamu, operoval mamu aj babku.... Ach jaj...
17. sep 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej viem, pamatam si ked si to uz raz spominala... ja viem ze je to tazke, ale zdravie je prednejsie... a mozno prave pretoz, ze uz odrodil aj tvoju mamu by si ho mala vymenit za trosku mladsieho :wink: teda neviem kolko moze mat rokov...
No urcite ti to nestoji za to, aby ti omylom ublizil.
17. sep 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neni starý... cca 55 rokov.. Mudr. Maršík,ak by ho niekto poznal...
17. sep 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....ninka...tak podla mna uz je stary :grinning:
17. sep 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a uz mame vitamin E doma :grinning: ...idem podavat,som naordinovala drahemu :wink:
17. sep 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kveti tak este teba sa opytam na nazor co si myslis o mojom grafe...som vymazala teploty co som merala v inom case, lebo baby tvrdili ze to moc skace a ze je to asi anovulak... ale teraz je to takto a uz to vyzera na nadejnu ovu no co myslis? http://www.fertilityfriend.com/home/297b92
17. sep 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzou....ja uz som ta tu dnes hladala a blahozelam k ovulke :wink: ....myslim,ze je jasna jak facka :grinning:
17. sep 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki kveti aspon dakto ma trosku ukludnil...niekto aj napisal ze ten vystup je prilis velky :confused: ale ja si to nemyslim sak som kukala aj na ff a su tam aj take vystupy
a co ty uz konci mrcha?mm uz spapal e-cko? moj hej :wink:
17. sep 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...urcite to nieje anovulak..... :wink: tes sa z ovulky....a zajtra nezaspi!!!,a :pensive: by si mala presnu teplotku a potvrdila si ovulku :grinning:
no ja som na konci mrchy...este zajtra budem trosku spinit....a od soboty zacinam merat,normalne mi to chyba :grinning: ....ja som E-cko uz spapkala,ale drahy je opat v praci :frowning2: ,tak az po prichode.... :grinning: ....uz mi volal,vraj sa nevie dockat :grinning:
17. sep 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tesim sa no uvidim zo co sa stane... zajtra a urcite nezaspim uz si davam bacha :grinning:
tak uz ides merat za chvilu...tak drzim palce aby to tentokrat dobre dopadlo na zeleno :grinning:
17. sep 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa tesim....na tvoju zajtrajsiu teplotku.... :wink:
...uvidime,ci sme uz na rade :grinning: ....inak sme sa vcera dohodli,ze ak sa do decembra nepodari...pod stromcek si kupime dovolenku do Dominikanskej na januar....a po dovolenke to zacneme riesit....a ak sa podari,aj tak si dovolenku kupime :grinning: ...len on o tom este nevie :grinning:
17. sep 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby...zazrak sa nekonal....mrcha dorazila :frowning2:
17. sep 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka :angry:

uz by sa to tu ale hadam aj mohlo rozhybat s // :sweat_smile:
17. sep 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kveti ty si dobra :grinning: v dominikanskej bola moja kolegyna tento rok a veeeeeeeelmi si chvalila ja by som chcela ist do mexika, i ked viem ze tam bola teraz ta chripka, ale aj tak momentalne pojdem akurat do r..i kedze mm zacina podnikat a ja robim tri dni
no aj ja chcem cakat este do decembra a potom asi uz zajdem k dr. no vidis ma napadlo...ze co si tu pisala vcera ze dr, ti povedal ze mm posle na spermio az po roku snazenia....to bolo na svk alebo tu?
17. sep 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bolo na slovensku...vraj som uplne zdrava....roky ma pozna,som bezproblemova pacientka....tak sa mame snazit,vraj 3dni pred ovulkou a 3dni po ovulke :grinning: a ak sa nepodari do roka,drahy pojde na spermio :wink: ...to mi povedal v juni....ja som tu v UK este u ziadneho lekara nebola,nastastie :wink:
17. sep 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou aj ja som ti do temy meranie BT napisala, ze to vyzerana na ovulku, ze ti to pekne stuplo :slight_smile: A co znamena ze stuplo prilis??? Ako moze stupnut prilis??? Tomu nerozumiem... to je blbost...

tiez si myslim, ze by sa to tu mohlo s tymi // rozbehnut :slight_smile:
17. sep 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som zvedava...lebo teda po novom roku ak este nebude mrnus v brusku co by som taaaaaaaaaak chcela uz na vianoce aby som vedela ze som tehu, ale tak to asi kazda :wink:
no tak potom asi zajdem tu za dr. a uvidim ze co mi povie, len neviem tez ci ten mm bude uz chciet ist :unamused:
17. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dzou... sprav si ovu test ak si nie si istá... :wink:
Kveti načo vitamín E pre muža?
17. sep 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies,ako je to s chlapmi :angry: ....oni maju furt cas :grinning:
17. sep 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz mi napadlo, dzou, dufam, ze si tak nepochopila moj prispevok... som ti napisala, ze to bol "velmi velky vzostup"... ja som to nemyslela v zlom, aby si to tak nechapala. Ale mala som namysli, ze to bol velky vzostup na to, aby to nebola ovulka... dufam, ze ma rozumies... :confused:
17. sep 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black neboj nemyslela som teba :wink: to bol niekto iny ty si ma prave potesila
no sak kveti on ma furt cas a najviac ma hneva to ze my sme rovnaky rocnik tak on aj predtym...sak do 30-tky mame cas a ja na to no ty mozno hej ale ja uz nieeeeee (inac dnes ma mm narodky tak sa vytesujem ze konecne zase 3 mesiace je starsi ako ja :grinning: :grinning: )
17. sep 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ninuska no a ovu test doma nemam a tu je to doooooost drahe najmenej tak £15 tak preto skusakm tu BT no a e-cko je na spermijky ved vsetky semena obsahuju vitE :grinning: :grinning:
17. sep 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka to mi tu vcera kocky odporucili....vraj je dobry pre kvalitne rybicky :wink:
Vitamín E sa považuje za účinný antioxidant. Ovplyvňuje tvorbu červených krvinek, zúčastňuje sa obnovy a rastu svalovej hmoty a ďalších tkanív. Je dôležitý pre prevenciu samovoľných potratov, má účinok na plodnosť a potenciu. Podporuje činnosť pohlavných žliaz. Spomaľuje proces starnutia buniek a tkanív preto sa pridáva do kozmetických prípravkov, ďalej má močopudné účinky čím znižuje krvný tlak.
17. sep 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou....drahe? :confused: ja kupujem ovutesty v tescu(v baleni je 7 za 3,50£)....to je super cena....a ak nemas moznost kukni na ebay....tak su super lacne....mne prave v pondelok dosli,teda tehotenske testy(10 v baleni,tie klasicke pruzky,citlivost 10) za 1libru....a postovne zadara :wink:
17. sep 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to sa dá kúpiť samotný vitamín E? Ja beriem špeciálne vitamíny, lebo volnopredajným v lekárni neverím, to sú viac chemikálie ako vitamíny (mamina sa tomu venuje) Volnopredajné vitamíny sú u nás na ,,úrovni,, asi len jamieson... Naša firma (nutrilite-odtial mám všetky vitamíny) nemá samotné E... :frowning2: Ale čo mám ,,denné,, vitamíny, tam je v jednej tablete 6mg E-čka, koľko je v tvojej?
17. sep 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ale to mas z ebay?ja som myslela tak klasicky v drogiske v supergrug maju az dva druhy ich za 15 a potom clearblue za 20... no tak mozno nabuduce vyskusam kupit z ebay...teraz to uz nejak nestiham :sweat_smile: a aj trosku dufam, ze izh uz mozno nebudem potrebovat...
17. sep 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou tak to som si oddychla :sweat_smile: a blahozelam manzelikovi :slight_smile:
no ved to je hrozne ti muzi v tomto ved mame cas... aj mne moj hovori: "ved mas 26 rokov. ked budes tehotna aj o 2 roky, tak to nevadi." ... nooo, mozno jemu, ale ja by som nechcela byt 1. krat tehotna az okolo 30-tky :frowning2: vzdy som si hovorila, ze ja budem mlada mamicka :slight_smile: a uz teraz to mam take tesne :grinning:
totiz moja mama ma mala v 36. rokoch, tak mozno preto mam ten pocit...
17. sep 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok