Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

dzou
21. sep 2009

kveti 😉 diki ja vieem este si musim pockat ale teda sa dost podoba na ten moj 😉
black dobru chut
simib ale my sme sa tusim uz stretli v inej teme ci?

aduliak
21. sep 2009

no hadam skocim do lekarne a skusim si ho vypytat 😀 takze zajtra zacinam.... snad nezabudnem hned prvy den 🙂
Simib...sa nam predstav.... 😉

willi
21. sep 2009

...ano, 2,5 az 3 litre denne uplne postacuje a to uz sa pocita aj s tekutou stravou (napr. polievka)

simib
21. sep 2009

Dzou v grafoch.Ja som potom zrušila na nejaký čas koňa a teraz som tu zas.
Takže je tu aj tehulka?Gratulujem.

kv3tka
21. sep 2009

dzou,ved prave,ze sa podoba na ten tvoj 😉

idem sa aj ja napapkat.....tak zatial papenky 😀 a piste...vela 😉

willi
21. sep 2009

...black a kv3ti - dobru chut

willi
21. sep 2009

...simib, napis nieco o sebe a o svojom snazilkovani...

dzou
21. sep 2009

a preco si zrusila kona? a teda napis ako si na tom teraz ty 😉

simib
21. sep 2009

Aduliak.Tak ani neviem ako sa predstaviť.Mam 28 rokov,z Blavy,mám jednu 7-ročnú dcéru z 1.manželstva a už 9 mesiac sa snažíme o druhé.Výsledky máme obaja OK.

simib
21. sep 2009

No koňa som zrušila,lebo som sa velmi upela a ďalej to už asi poznáte.Dala som sa dokopy a teraz sa môže začať snaženie,ale bez upatosti a stresov.

willi
21. sep 2009

...simib, tak aj Black aj ja sa snazime 9-ty mesiac 😉

dzou
21. sep 2009

kveti akurat si za chvilu budem robit nechty, uz sa mi supe lak...skoda ze tu nie si, hned by som ta zamestnala 😀
simiba grafik mas?

willi
21. sep 2009

...simib, to je asi tak ako sme spominali - podstatna je psychika v pohode, ze? 😎 ...tak drzim palce, nech sa Vam to cim skor podari

simib
21. sep 2009

No ja dúfam,že 9 bude šťastné.3x som otehotnela v septembri čo je 9 mesiac-9.9.sme mali výročie svadby a 9 mesiac sa snažíme.

willi
21. sep 2009

...no simib, tak to by bolo fakt ukazkove, ak by Ti to takto vyslo 🙂

simib
21. sep 2009

A graf nemám,lebo mňa to meranie nebavilo a bola som v tom lajdáčka.A ja mávam hrozné bolesti pri OVU takže presne viem,kedy ju mám,teda väčšinou.

dzou
21. sep 2009

hej vela bab to tak robi...ohladom kona...mna to mozno caka 🙂 no ja sa snazim len 4.mesiac...tak este mam chvilu cas 🙂 ale tiez drzim palecky aby to cim skor vyslo...a nielen tebe simib ale vsetkym naaaam snazilkaaaam(dnes mam nejaky rymovaci den 😀 )

simib
21. sep 2009

No podla mňa psychika je doslova sviňa.Takže treba to brať s rezervou a podarí sa skôr či neskôr.3x som otehotnela na prvý šup.

willi
21. sep 2009

...idem aj ja na obed

...simib a 2x sa neudrzalo?

simib
21. sep 2009

willi 1x zomrelo v 8 mes.2x je Simonka a 3x potrat v 8tt

dzou
21. sep 2009

tak to mi je luto simib a to bolo s tymto partnerom, alebo predchadzajucim?

nina88
21. sep 2009

Adi digitálny teplomer stojí od 4 eur, takže radšej si kúp...
Ja viem, že nie je dobré až tak vela piť, mne sa voda ukladá, som stále zavodnená, neviem sa krotiť... 😒
Ani ciakť??????????????? 😨 😨 😨 Kurnik, ja som pila predtým ten čaj a asi liter vody mám dnes za sebou... 😕

simib
21. sep 2009

Všetko s predchádzajúcim.Moj terajší je pre Simonku tato,takže sme jak normálna rodina ale polovička chce aj druhé a ja v podstate proti tomu nič nemám.Ja hovorím,že čo sa má stať sa stane a čo sa stalo tak preto lebo to tak proste malo byť.

nina88
21. sep 2009

Simib aj mňa to mrzí a budem teraz vyzerať ako sviňa, ale zas mi to zobralo náladu a ja som strašne smutná z týchto vecí , tak ja prídem keď to tu bude pozitívne... Pa pa

dzou
21. sep 2009

tak mozno sa to teda podari teraz..ked tam su tie 9..ak niekti pozna pipimisku(tusim ze je to ona) z grafov tak ona ma stastnu 24.. 24 mala svadbu, narodky a j test jej ukazal na 24...no proste hroooozne vela toho mala s 24 😀
inac aj moja segra tak mala s predch.mazelstva ma dceru a 2x ostala tehu ale dala si to zobrat( nerieste to je o inom) ten jej na nu len hodil trenky a bola tehu...a terz satiez snazi uz skoro rok s inym partnerom a nic...niekdey ta chemia nejak nechce fungovat 😒

simib
21. sep 2009

Nina nie je tu negatívne.Ja to berem úplne v pohode.Je to už dávno a Simi mi to vynahradila.Ja z toho nemám vôbec zlé pocity.

simib
21. sep 2009

Dzou uvidíme.Nechávam to na prírodu.My s mm robíme čo sa dá a viac urobiť nemôžeme.A lekár povedal,že ak sa teraz nepodarí tak mám v októbri dojsť a skúsi nejaké ďalšie vyšetrenia.

nina88
21. sep 2009

Pre mňa to je velmi negatívne... 😢 Ale je super, že si sa s tým dokázala vysporiadať...

simib
21. sep 2009

Tak budeme písať o inom.Vidím že aj ty si z Blavy.

dzou
21. sep 2009

hmm ono raz som citala ze dakedy fakt ta chemia nejak nefunguje... obaja parnery su zdravy, ale proste ked pride tam spermijka ku vajku tak ju nepusti ako keby sa mu nepacili 😉 proste ze am nastane nejaka chemicka reakcia a nejak to nejde 😒 ale tak mozno to nie je tvoj pripad... dufam, ze sa vam postasi coskoro 🙂
ale uz aj ja musim pomaly padat...sak ja sa este vratim lebo mm my odisiel na 2 dni na sluzobku 😀 ☹ to sa akoze aj tesim aj som smutna...ale tak mi neuskodi trochu casu sama pre seba uz som tak dlho nebola 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre