Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

dzou
21. sep 2009

a si na fertilyfriend?

mata1001
21. sep 2009

ano

dzou
21. sep 2009

no naboku co je lysta s roznymi ponukami tak das sharing a potom home page setup...ak si si este nenastavila len nastavis ze co ches aby nam ukazalo napr. mozes ukazat ze kedy si mala tutumutu ale nemusis ked nechces to a potom ti uz ukaze link na tvoj graf a len ho skopirujes... tu je moj http://www.fertilityfriend.com/home/297b92
nie som s nim moc spokojna...

dzou
21. sep 2009

ti to trvaaaaaaa 😝 😝 😝 😀 😀 😀

dzou
21. sep 2009

np ale pekne sa ti to drzi hore tak co kedy chces testovat? 😉 ci bude cakat?

dzou
21. sep 2009

ale musim povedat ze som trosku prekvapena ze ti nevyznacilo ovu na ten 14dc ty si to tak aj citila ze bola na ten 19dc?

mata1001
21. sep 2009

ze to ti trva.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ved vydrz casu ako hus klasu 😀 😀 😀 😀
aaaale ja beriem clostyl,estrofem a lutenyl a tie vysoke teploty mam prave z toho lutenylu takze som uuuuplne pokojna.ale boli ma prave prso.

bibi24
autor
21. sep 2009

Ahojte baby, som videla, ze ste ma spominali...Tak nie sme na tom lepsie, vysledky su stale rovnake. Dnes sme boli u urologa. Vsetko ostatne je ok, len spermio je zly, teda nie uplne na hovno, ale proste zly. Manzel dostal profertil a o 3 mesiace ide na kontrolu, zatial sa snazime prirodzene. Ale tak viete, je to omnoho omnoho mensia sanca prirodzene otehotniet. 😔
Stale mi je z toho na prd, predchvilkou som sa opat vyplakala, ze preco prave my, ze ved ja by som tak strasne chcela nase babo...ja si pockam, len keby som vedela, ze raz sa dockam aj ja....

dzou
21. sep 2009

hej? ty si mala predtym problemi s cyklami?
no ja praveze celkom dobre aspon jedno znamenie, ze normalne ma zacinaju boliet prsia tak 9-10dni pred mrchou co je prave dnes kedze ja stale ratam ako klasicky cyklu 28dni a zatial nic 😀 tak som velmo zvedava ale chcem cakat na 30dc kedze lf mam tak cca14dni

vrabcek154
21. sep 2009

aj ja si chcem merat teplotu, len som lenivaaa, a preco beries tie tablety..

mata1001
21. sep 2009

ono mi to vyznacilo cen potom mi to preskocilo o par dni,no neviem preco.ja sa tym neriadim lebo nie som si ista ci mam ovu.ja totiz bez liekov nemam ani mrchu.

bibi neboj vsetko bude dobre.my sa tiez brodime problemami ale my sme silne,ziadne padavky a vsetko vydrzime!!!!

dzou
21. sep 2009

bibi no ja som to nemyslela zle, len som ta vcera citala v inej teme a zdala si sa mi veselsia...ja to nie zlom 😕 ale veeeeelmi drzim palce aby vam tie lieky pomohli 😉
vrabcek nebud oplati sa a aspon mas istotu ze mas ovu...a inac meraj tak jak vstavas do roboty a cez nedelu v ten isty cas a potom spi dalej ja to tak robim 😉
mata takze mas problemy s mrchou? a to preco?ako myslim ze aku mas diagnozu?

vrabcek154
21. sep 2009

no mne uz mm prezvana ,ale ja som neoblomna 😉 bibi, citim z toho prispevku ake si smutnucka, ale ved ty budes urcite tehu, nevesaj hlavu, mm dostal lieky, tak uvidite

mata1001
21. sep 2009

diagnozu nevie podla mna ani moj dr.
do jula min roka som brala HAK a do dec som mala,a od jan len spinenie.tak mi nasadil estrofem a lutenyl z ktoreho mi padaju vlasy,trochu som pribrala a stekam na mm.ale zvykol si uz.chudak.
a teraz v sept som zacala brat clostyl.hovoril ze dame do poriadku mrchu a ziskame ovu a potom sa uvidi ale zevraj sa nevyhnem laparke 😢 😢 😢
takze tak

vrabcek ta BT je len sila zvyku,ja to uz ani nevnimam taka normalka.

dzou
21. sep 2009

vrabcek 😀 😀 tak tak ho potrestaj 😉

mata1001
21. sep 2009

vrabcek mozno on to tak ani nemyslel....ved ustup!!! a inokedy ustupi on

vrabcek154
21. sep 2009

ja neustupim, mal aj on ustupit 😉

dzou
21. sep 2009

teeeda ta HAK je ina potvora a vsetci sa tvaria ze ziadne vedlajsie priznaky a je to kopec bab co ma po brati hak porblemy este stastie ze ja som sa na to vyprdla uz 4 roky dozadu... tiez som bola naladova a potom raz som nestihla ist po recept tak som mesiac nemala a zistila som ze sa citim ovela lepsie..to sme uz s mm boli spolu 3 roky tak sme sa rozhodli ze vysadim a ked sa smykne tak nevadi....
tak drzim palce aby sa to cim skor upravilo a bola si stastna tehula 😀 a co je vlastne ta laparka? 😕

dzou
21. sep 2009

vrabcek ja suhlasim s tebou 😀

vrabcek154
21. sep 2009

aj ja som brala hak, a tiez nic moc, dokonca som mala depky,,, sice mam bolestivejsiu menstruaciu , ale nechcela by som ju znovu

mata1001
21. sep 2009

dzou vdaka🙂)) laparka je ze ti pod pupkom a na obidvoch stranach v podbrusku narezu a s kamerou ti kuk zenske org.no nic prijemne ale to uspavanie a vsetko okolo toho.toho sa bojim,ale hovoria ze to nic nie je.nevysvetlila som ti to odborne(lebo to neviem odb) ale asi to pochopis aj takto...

mata1001
21. sep 2009

ale ja som ju musela brat lebo som mala nepravidelnu a niekedy ziadnu mrchu.vtedy som to brala ako najjednoduchsiu moznost.mala som len 18r a bola som sprosta.uz teraz by som ju nechcela.ale co uz

dzou
21. sep 2009

hej hej chapem 😉 len som nevedela ze ci to robia zo spodu alebo ako ale uz chnapem 😀
ja mam bolestivu ms staaaaaaaaale a mala som ju aj s HAK... ni je to riadna potvora... potom ked sa nam podari toto mimco si chcem dat tu tycinku do ramena...neviete ake su na to ohlasi?moc bab to asi nema...

mata1001
21. sep 2009

juj dzou to fakt neviem...a preco si sa tak rozhodla?a co je vlastne ta tycinka?teraz to vysvetki ty mne. 🙂

dzou
21. sep 2009

noo take rozhodnutie sa uz neda zmenit 😒
no to je taka tycinka..tiez to neviem vysvetlit presne ale proste gyndos ti ju da do ramena je asi 3cm dlha a ona postupne uvolnuje nejake hormony a je to lepsie ako hak aspon v tom ze nazatauje pecen a ma ucinok tak cca 3 roky a ked sa medzitym rozhodnes ze chce dalsie babo tak sa proste vyberie... stoji to sice asi 5000sk(neviem kolko eur ja pouzivam£)ale ked si spocitas ze kolko da sna hak za 3 roky tak je to asi aj lacnejsie...len este nepoznam nikoho kto to ma ze ake to je ci ok alebo nie..

vrabcek154
21. sep 2009

ja som bola na laparke, po operacii to trosku bolelo, ale inak v poho, bolo podozrenie na laparku, ale bolo vsetko ciste. mali zo mna na operacnej sale inaksie hefty, ze vraj som sa nechcela prebrat, a ked som sa prebrala, som vykrikla, ze jak som si dobre pospinkala. horsie je po narkoze, ale len chvilu

dzou
21. sep 2009

vrabcek 😀 ze vyspinkala 😉

mata1001
21. sep 2009

ok baby idem kuk panelak....
zajtra sa stavim.dobre sa mi kecalo....pa a zajtra pekny dnik vam prajem a vela nepracujte.iba v ramci platu!!! 😀 😀 😀

dzou
21. sep 2009

tak paaa mati nic neboj ja som este doma az vstredu budem zarezavat 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre