• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
Ahojte.Tak aj ja som už tu. :slight_smile:
21. sep 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :wink:
21. sep 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No malú som uložila a mm išiel do garáže,tak tu môžem chvílu popísať. :slight_smile:
21. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to poznam ked moj ide do garaze ...nie a nie sa odtial vratit som ti aj pisala asi 3 strany dozadu ked si uz odisla ze aj moj sa vrta v stvorkolkach... :wink:
21. sep 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dzou, ved ja sa nehnevam, neboj :wink: Ja len, ze niekedy sa snazim byt v pohode a mysliet pozitivne, ale niekedy to proste nejde a prevladne smutok.... :pensive: Hlavne, ked citam tie prispevky, ze ani na 3. ivf sa nepodarilo, tak sa hrozne bojim....
21. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej.No to je super.Môj sa vrta len v offroadových autách,ale k ATV nemáme tiež ďaleko.
21. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi neboj sa a hlavne skus mysliet pozitivne... viem ze sa to lahko pise.. ale naozaj ti tu vsetky moc moc moc moc drzime palce aby sa vam to spermio vylepsilo a ty si bola cim skor tehu :slight_smile:
21. sep 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pozitívne myslenie je asi najdôležitejšie.Ak niekto myslí negatívne,tak ani prd nepomôže.Ako u nás.Sme obaja úplne OK,ale psychika urobila svoje a tak som za ňou urobila velkú čiaru a šmitec.
21. sep 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no on tiez v offroad... ja to tak volam ze stovrkolky tu sa to vola quad :wink: ale to urcite vies :grinning: a vzdy je cely vyteseny ked nejaku privlecie a moze ju opravit a trochu sa vysantit... on to skor tak na ksefta :grinning: ale chce si kupit crossku
21. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha.No Simi začala jazdiť min.rok na takej malej číne a teraz sme jej kúpili Suzuki LT 90.Aspoň sa nenudí a baví ju to.A malá jazdí Quad Cup.
21. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj my potom s nasim baby mozno nieco ake vymyslime...no a musim povedat mm lebo ja mu frt hovorim, ze sak aj ked bude dievca tak mozme ju dat jazdit a on sa furt tak zatvari :confounded: ako ja v tom nevidim ziaden problem
21. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné že aj baby v pohode.Na Quad Cupe jazdia 3 baby medzi deťmi.A medzi velkými ani nehovorím.Je ich dosť.
21. sep 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no saaaak ale tak chlap si mysli ze nieco take len do ruk muza :confounded: ale on to zboznuje od malicka, len rodicia ho moc nepodporovali...
21. sep 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veď uvidíte.V inej téme som čítala,že žiješ v UK.Aj moja segra tam je.A zajtra dojde na SVK.Teším sa na ňu,lebo sme ju dlho nevideli a ešte aj otehotnela.A to má len jeden vaječník a zošitú maternicu.
21. sep 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak hej :wink:
hej sak akurat rozmyslam ze si to asi napisem do pasu, lebo sa ma to kazdy pyta :grinning: ale to myslim zo srandy :grinning:
tak to mala stastie :wink: ja som bola naposledy v maji a neviem kedy pojdem najblizsie ak sa zadari babo tak az tak skor nie :unamused:
21. sep 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej mala.Aj keď ja si ju ako mamu neviem predstaviť.Ona je taká iná.Celá pokerovaná,večne žúrky a tak.Ale možno sa zmení,veď má 31.
21. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno budes prekvapena ako sa zmeni :wink: moja segra furt zuuuuuurovala som si tiez nevedela predtsvaoit a teraz ma 2 synov a je z nej uuuuuuuplne ina zena :slight_smile:
21. sep 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď hej.Juj teším sa na ňu.Dúfam že na mňa naprská nejaké tehu vírusiky.
21. sep 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ak hej potom posli aj mne :wink:
21. sep 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK pošlem.Idem kuknuť čo je v TV a asi si lahnem.Už ani nevidím. :frowning2:
21. sep 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak paaaa
21. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa.ráno tu budem.
21. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok aj ja :wink:
21. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko..... tak ja som prvykrat merala teplotu dnes rano......merala som klasickym teplomerom aj digitalnym......klasicky mi ukazal 36,3 a digitalny 36,2...... ktory myslite,ze je presnejsi? neviem, ktoru teplotu zaznacit do grafu :slight_smile:
22. sep 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... Ja som nevedela nájsť normálne našu tému... Prisahala by som, že tu nebola... :unamused:
Ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/299ad1
Čo si o tom myslíte? Neni to málo 36,67 na výstup po ovulke?
Adi ahoj, ja by som ten digitálny ,,poslúchla,, :wink:
22. sep 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi urcite si meraj s digitalnym :slight_smile: je to skor odporucane...
ninka nie je to malo, este sa ti to moze zdvihnut aj zajtra... ale podla tohto bola vcera ovulka :slight_smile: blahozelam
22. sep 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Black... :slight_smile: Myslíš? Vážne? Keby sa nesnažíme o bábo, tak sa od radosti opijem... :grinning:
Test som si nekúpila, lebo v našej lekárni nemali a inde sa mi už nechcelo, ale kašlem na testy, podstatná je BT...,že? :wink:
Inak tie testy boli 1,5 roka po záruke... :unamused:
22. sep 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, tak potom sa necuduj :slight_smile: kasli na testy :slight_smile: ako vravis, BT ti vzdy spolahlivo povie co sa deje :wink:
tak si miesto alkoholu daj cokoladu, na mna zabera lepsie ako alkohol :grinning:
22. sep 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja keď si dám čokoládu, na druhý deň sa ,,teším,, z ,,krásnychh,, vyrážok... :unamused:
To som len tak napísala... Ja sa od radosti radšej ešte raz s mužom poláskujem... :grinning:
22. sep 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je lepsie :slight_smile: lebo aj den po ovulacii si este plodna :grinning: treba vyuzit...
22. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok