• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
nina zmiatoll ho asi krcok daj to prec. to CP-
23. sep 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No síce nemeriam,len 4 teploty,ale takto nejak vyzerá môj čudograf.Prvý krát takto divný.http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka
23. sep 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib co je na tom divne ? :confused: ved mas ovulku ako vysitu :slight_smile:
23. sep 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauri nikdy som ju nemala neskôr ako na 14DC.Chodila jak hodinky.Asi my to ten Gynex rozhádzal.
23. sep 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simib....aj ja si myslim to, co Lauritka...ovulka ako z knizky :slight_smile:
23. sep 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib, ale ved to nevadi, stale sa to moze posunut, ja som ju tiez niekedy mala na 11 DC a niekedy az na 14 DC.
tych par dni to tam moze skakat :slight_smile:
23. sep 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej,hej je to OVU,len som bola prekvapená,že tak neskoro.Ale má smolu lebo náš maratón nezdolá.Moj mm sa nevie zastaviť.
23. sep 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauri jasne že nevadí.Mne nevadí asi nič teraz. :slight_smile: :slight_smile:
23. sep 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib zavidim :grinning: my na taky maraton nemame cas a ani chut, uz ma to nejak vycerpava. ake znamenie je tvoj muz?? :sweat_smile:
23. sep 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je váha.Lauri my sme pred snažením samotným už moc nesexovali.Ale keď sme pred 9 mesiacmi začali,tak nás to zas nejak chytilo a to je super.
23. sep 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aspoň sme si našli zas v posteli cestu,keď už to mimi zatial nieje.
23. sep 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib aspon tak ;) aj ked nechapem sakris, uz si mala byt tehu, uz mate aj jedno babatko, malo by to ist ako po masle pri tolkom snazeni :unamused:
23. sep 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslíte, že to ff presunie? To sa dá? Lauritka, ty si čo myslíš, bola ovulka 14. ?
23. sep 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano nina, skus... zadala si mu totiz dost nefertlne polohy krcka, tak si nie je isty,
23. sep 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile: tak vy ste toho vcera popisali :slight_smile: trosku mi trvalo kym som vas docitala :grinning:
ja som dnes zacala merat... tak pridavam svoj zatial nezaujimavy graf :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/1ed0a8
ninka, urcite si mala ovulku na ten 14 DC, ako aj lauritka vravi, odstran si ten udaj o krcku a uvidis co urobi.
simib, ovulka sa moze pohybovat, malokedy byva presne v ten isty den a zalezi to od vela okolnosti.
rosbia, vyzera to nadejne :slight_smile: drzim palce :dizzy_face:
adu, skvely graf :grinning: skoro ako moj :wink:
23. sep 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Lauri čo už narobím.Niekedy sa aj nám určite podarí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. sep 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže zmiatol ho výtok... Som zvedavá, ako to bude postupovať....
23. sep 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda hlien... :grinning:
23. sep 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Black... :slight_smile:
23. sep 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina zajtra by ti mal oznacit ovulku.
23. sep 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Nina uvidíš podla ďalších teplot,ale aj ja to vidím na 14DC. :slight_smile:
23. sep 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka ako bolo na tanecnej???
23. sep 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Blackrose.Ja som dnes nejaká slepá. :unamused:
23. sep 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib nevadi, ja tiez este spim :grinning:
23. sep 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj ďakujem baby, aj ja si myslím, že 14. to bolo, som sa zľakla, že čo to vypisuje... :slight_smile:
Black na tanečnej bolo super, malá sa tam vždy strašne teší, z čoho mám nesmiernu radosť, hlavne keď vidím, ako tam niektoré deti plačú, že tam nechcú chodiť a idú domov... Malá je proste rodená tanečnica... :wink:
23. sep 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka a teraz už len čakať,čo sa z toho vykluje.Mohlo by zelené +
23. sep 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru... :wink: Ale už to beriem tak light... Bolo pre mňa podstatné, mať ovulku... Tešila som sa jak malé decko, fakt. Včera sme tak s mužom rátali financie a zistili sme, že sme sa trošku sekli s bábom tento rok, že to asi nevydá, tak som išla smutná spať a ani sme nespečatili deň po ovu,takže som zvedavá, čo budúci mesiac... Asi začneme so snažením až za 10 mesiacov, kedy skončí jedna väčšia splátka. Chcem si materskú užiť a bojím sa,že takto by som obracala vážne každý cent... :frowning2:
23. sep 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Ninka to je tak teraz asi u väčšiny.Chápem tvoje pocity.Ale ja vždy hovorím,nejak bolo,nejak bude. :slight_smile:
23. sep 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa snažím to tak brať... 10 mesiacov musím platiť 300 eur, potom sa bude lahšie žiť... :wink:
Ale teraz som volala s mužom a ten je úplne kludný, takže asi POKRAčUJEME... :slight_smile:
23. sep 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka a uvedom si, ze tehotna si 9 mesiacov :slight_smile: takze by vam to ako tak vyslo aj s tou splatkou :slight_smile: na peniaze nemysli, tie nikdy nebudu :wink:
23. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok