• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
ahojte....tak hura piatok,aj ked mna caka pracovny weekend :frowning2: ....nuz,co uz....ale v pondelok a utorok budem mat weekend JA :grinning:
dnes ste toho velmi nepopisali....a vitam nove snazilky....kika,lulu ahojte :wink:
25. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lulu.....
ja som sa akurat vratila z obeda a nemozem sa ani hybat, ako som sa napraskala :slight_smile:
a mam svalovicu zo vcerajsieho aerobicu :sunglasses:
no a prinutte sa robit.... :sunglasses:
25. sep 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kveti... čo ty vlastne robíš??
25. sep 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ninka.....graf mas zatial krasny :wink: len tak dalej :wink:
pracujem v Skotskom Tescu....na dispecine....riadenie dopravy....kamionov zo skladu do obchodov a naopak :wink: ....robotka v pohode....a za tie peniaze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a klasicky weekend nepoznam....volno mame podla rozpisu...teda hoci-kedy....aj ked robime klasicky tyzdenne 5dni zo 7dmich.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ahoj mata1001.....vraciam sa k vcerajsiemu vecernemu pisaniu....som kukla graf a nemyslis,ze by ovulka mohla byt skor.....ten 14-15DC :confused: .....este si netestovala???
25. sep 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to robíme podobné... :wink: Ja som špeditérka... Pre Volkswagen zabezpečujeme ,,rýchlovky,, aby nezastavila linka...
25. sep 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mata testovala... Poriadne čítaj... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
testovala? :confused: ....som to asi preskocila :grinning: .....
25. sep 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...takze ked volkswagen nevyraba.....mas to na svedomi TY.... :angry: :grinning:
25. sep 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď zastaví linka, tak hej... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ešte sa to nestalo... (klop klop klop)
25. sep 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K tomu grafu, jedine super je na tom zatial tá ovulka, nie? Nič iné sa tam nevidí... Že?
25. sep 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nieje televizor :grinning: ....tam ani nic viac neuvidis :wink: ....mozno IP....ale i ten nemusi byt a moze ist o tehu a naopak moze byt a tehu nie.....kazda sme ina,kazda si ten svoj graf vytvarame a malujeme inymi farbickami :grinning:
dolezite,a vlastne ak si spominam,ze si zacala merat,kvoli zisteniu,ci je ovulacia,ci nie.....tak mas krasnu ovulaciu.... :wink:
25. sep 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka a ja takto
....som tak 3-4dni pred ovulaciou....tak zahajujeme boj :grinning: ....
25. sep 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď hej... Ja sa len pýtam, lebo moc o tom celom ešte neviem... :slight_smile: Som strašne šťastná z tej ovulky... Presne sme trafili ,,snaženie,, s ovulkou, aj som s tým pospala, tak verím, že sa ,,stretli,, a pokecali... :grinning:
25. sep 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kveti ty fakt ešte klesneš? Keby ja som mala takú teplotu, myslela by som že to je dnes... :unamused:
25. sep 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes ma ,,popicháva,, ľavý vaječník (ten ovuloval), tak dúfam, že sa nič nedeje... Už mám paranoje z minulého mesiaca... :unamused:
25. sep 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem,ci este klesnem....alebo sa par dni udrzim na tejto teplotke....uvidime....minuly mesiac som klesla na 36,1.....a ninka,tu je rozhodujuci cas,kedy meriame.... :wink: ja meriam denne 4.50....o takom case zvycajne vstavam do prace....keby som merala poviem priklad o 7.00 teploty by take nizke nikdy neboli :wink:
25. sep 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha... :slight_smile: Už chápem... :wink: Ja meriam 6:40
25. sep 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a niekde som citala,ze co hodina to teplotka o 0,1stupna vacsia..... :wink:
25. sep 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je to tu neak chudobne na pismenka :frowning2:
25. sep 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja meriam 5.30..... Kv3tka, teda by som mohla cez vikend merat o 8 a odpocitat 0,25 stupna? :slight_smile:
25. sep 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skor pripocitat :grinning:
ale adulka,to nie je iste,a najskor by si si to musela vyskusat,ci to na tebe funguje :wink: ....ale to uz by neplatilo to zakladne pravidlo BT:meriat denne v ty istu hodinu :wink:
25. sep 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezisimaria...pripocitat...jasne :slight_smile: asi som prepracovana :grinning:
ja som skusala merat zo zvedavosti vecer a mala som 37,2!!! od rana sa zvysila o 0,7 stupna :slight_smile:
25. sep 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dOBRE SI TO NAPíSALA ADI... odpočítať... Nie? Či ja mám logiku mimo?? :slight_smile: Keď sa teplota hodinu čo hodinu zvyšuje, tak keď zmeriaš o hodinu neskôr, na to, aby si mala akože teplotu zapísanú o hodinu skôr, musíš odpočítať... :wink:
25. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, tak som tu zase :slight_smile: mne prisiel do prace notebook, tak sa z neho vytesujem a nemam cas na nic ine ani na pracu :grinning: a potom sme boli s kolegovcami na 1,5 hodinky na obede :grinning: no nemame sefa, je piatok, tak si uzivame :grinning:

kv3tka ahoooj...
25. sep 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dnes zjavne neni o čom, Kveti... :frowning2: Chcelo by to novú tehulku... :wink:
ninka, tiez si myslim ze odpocitat :slight_smile:
ja si pre istotu zmeriam teplotu pred tym 2. 10. niekolko dni pred tym aj skor aj v normalnom case, aby som vedela aky je rozdiel v merani a toho 2.10. si tam pripocitam ten rozdiel :sweat_smile: tak dufam, ze zistim, ci bola/nebola ovulka...
25. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teraz ste ma zmiatli.... ODPOCITAT!!! :slight_smile:
25. sep 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaano,odpocitat :grinning: ....som Vas chcela nachytat a v pripade adulky sa mi to na chvilku i podarilo :grinning: ....
25. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok