• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
Ach baby, tá logika... :wink: :grinning:
25. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no....Kv3tka...podarilo sa ti.....vies, je piatok, pijem kavicku....rozmyslat sa nechce :sunglasses:
25. sep 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kveti bohovsky si sa vynašla... :grinning: Adulka si ešte aj nahovorila, že je prepracovaná... :grinning: :grinning: :grinning:
aspon sa trosku rozprudila debatka :grinning:
my sme dnes naplanovali dovolenku....tak cakame,ci nam podpisu,aby sme mohli ist na tyzden domov... :wink: ...budeme mat hotovu kuchynsku linku a chceli by sme byt pri tom,ako nam ju budu montovat....a tiez chceme este vymalovat....tak drzte palce aby podpisali :wink:
ninka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne....takto nachytavat pracujuci lud :sunglasses:
25. sep 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa ospravedlnujem :grinning: ....bolo to tak "nechtiac"
25. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No som sa pobavila aspoň.... :grinning: Hurááá blíži sa víkend, vyspím sa do ružova... :wink: Štve ma len sobotná návšteva u svokrovcov, kam sa teda vôbec nechce, ale tešíííím sa veeeľmi na nedeľu... Chystáme sa do ZOO do Zlínu, vraj to je niečo úžasné... Dúfam, že to mm nezneguje, on je hrozne pohodlný, ale toto mu nedovolím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som sa pobavila....sama na sebe :grinning: my ideme zajtra tlacit kapustu k svokrovcom a tiez sa mi straaasne nechce :confounded:
25. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tlačiť kapustu? Uau... To ja ,,dievča z Bratislavy,, som niečo také videla len vo filmoch a veľmi som to vždy chcela vyskúšať... Dupať po tom... :slight_smile:
25. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...aj moji svokrovci tlacia cez weekend kapustu,ale "nanestastie" sme mimo :grinning: ....a uspesne sa vyhybame takymto pracam... :wink:
a jupiiiii,mame podpisanu holiday....tak sa ide domkov :wink: ....tak idem hladat letenky :sunglasses: ...zatial sa majte a krasny weekend....
uz aby bolo po :grinning: ....a bude moj weekend :grinning:
25. sep 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ste ma riadne pobavili :grinning: kv3tka, ty si sa z toho dobre vykrutila :grinning: :grinning: :grinning: a drzim palce k podpisaniu!!! :dizzy_face:

ninka, dievca z BA :slight_smile: po tom sa nedupe :grinning: my sme tiez tlacili kedysi kapustu... straaaaasne mi to chutilo este take cerstve nasolene, mnaaaaam :-P
25. sep 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka a kedy budete na SVK??? prajem vam aby ste si to uzili :slight_smile: a stihli co treba :slight_smile: len rychlo najdi letenky...
25. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....blackrose,dobre si drzala palceky....dovolenku mame od 5.oktobra do 12.....tesim sa,velmi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bude to taka pracovna dovolenka,ale zveladovanie a zariadovanie nasho bytika je pre mna veget a nie drina :wink:
....ale uz idem,bo ak nekupim letenky,holiday nebude :cry:
25. sep 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ked pracovna, ale prijemna :slight_smile: paaa
25. sep 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super Kveti... A možno počas dovolenky zistíš, že môžete rovno aj detskú izbu zariadiť... :wink:
25. sep 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj ja by som tak išla na dovolenku... Kurnik ja to nejak vymyslím a pojdeme aj my... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka a vymysli!!! dovolenka kazdemu dobre padne, ja by som kludne uvitala est jednu :grinning:
25. sep 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak ja zdrham, prajem krasny vikend, keby som vas nemohla prist pozriet a pondelok som tu :slight_smile:
25. sep 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky ninka a simimb krasne grafiky :wink: ja som sa konecne posunula z miesta :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/dzou ale este stale si moze teplota rozbit hubu o zem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile: prajem krasny vikendik slnieckovy :wink: pozeram,ze nam tu pribudli nove snazilky.dnes chcem umyt okna,kym je pekne. moj dnesny grafik http://www.fertilityfriend.com/home/2740f1 ako to podla vas vyzera?
26. sep 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som 11 DPO a graf ukazuje len 9 DPO :frowning2: skusim nahodit este raz
http://www.fertilityfriend.com/home/2740f1
26. sep 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pimma,no ze si sa aj ukazala :wink: ....aj ja som mala v plane umyt okna,zial u nas prsi....tak popracem len v dome :slight_smile:
a podla mna to vyzera velmi dobre.... :wink: ak si si ista,ze ovulka bola ten 9DC...kludne mozes skusit test....vyzera to velmi nadejne :wink:
a ff ti ovulku vyznacil na 12DC cyklu preto,lebo ho zmiatol ten hlien,co tam mas :wink:
26. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kveti :wink: kukala som tvoj grafik jake pekne schodiky tam mas :wink: no ja sa posuvam, ale uvidime kam :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/dzou u vas prsi? tu nastastie nie :slight_smile:
26. sep 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzou..... :slight_smile: ,no momentalne neprsi,ale je zatiahnute ale rano lialo jak z krhle :frowning2:
no schodkujem,schodkujem....ja vzdy tak neak postupne klesam :confused: ....ovulku cakam pondelok-utorok :wink:
....... :sunglasses: kukla som tvoj grafik,ale tak dzou to stupanie vyzera suprovo dobre :wink:
26. sep 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej no uvidime... minuly cyklus mi pomaly klesala teplota pred mrchou tak asi 3 dni pred mrchou kazdy den o 0.1 tak uvidime uz mam blizko :slight_smile: dufam, ze sa udrzi hore
26. sep 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial stupas....tak len dalej pokracuj :wink: ....drzim palce :wink:
26. sep 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki :slight_smile: musim ist do obchodu :rolling_eyes: ale potom sa vratim :wink:
26. sep 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja idem dopratat kupelnu.... :wink: ....ale este sem nakuknem :wink:
26. sep 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky....
26. sep 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok