• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
willi, jasne ze idem na istotu a ty sa ani snazit nemusis a pojdes so mnou :wink: :grinning: :dizzy_face:
28. sep 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka to video je skvele, nechapem, preco to tie spermie nerobia automaticky... ale manzelik za mnou v sobotu prisiel s kytickou len tak... teda vraj nie len tak, ale preto ze ma velmi lubi mi bolo povedane :grinning: :grinning: :grinning: krasny bol :dizzy_face: takze mozno to od neho pochytia aj tie jeho spermijky :grinning:
28. sep 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schovat sa navzajom?... :confused: ....tak to si neviem ani predstavit....my sme neboli 1den odseba priblizne 4,5roka....denno-denne sme spolu a ziadna ponorka nastastie este nieje :wink:

black....dufam,ze nemyslis,ze ja inde a on inde plodime :confused: ....bo dostanes po holej :wink: :grinning:
28. sep 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...kv3ti :wink:

...black, ved som si to vedela zariadit, nemusim ani merat ani pozorovat - staci, ze to budes robit Ty a ja uz pojdem len na hotovu vec :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black super.....ti chlapi su taki zlatiiiiii :dizzy_face:
aj moj mi dnes kupil kuticku....boli sme na nakupe,stojim pri pokladni a on,ze zabudol som a utekal a prisiel s kyticou....takych polnych kvietkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
28. sep 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka to ma ani len nenapadloooo!!!! :grinning: ale mozno ta ponorka tiez nie je dobra, sice my sme tiez viac-menej spolu (ak neratam drobne sluzobky)... mozno troska schovavania a nasledneho najdenia by prebudila vajko a spermie k zivotu a naruzivosti a potom by mozno jedna nadsena vplavala aj s ruzou :grinning:

willi :grinning: :grinning: :grinning: tak ty si to naozaj vies zariadit :grinning:
...to su tie krasne "malickosti" z ktorych sa treba tesit :dizzy_face:
vy to mate pekne prepojene :wink:
28. sep 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej to video je bohovskééé :grinning: To musím povedať drahému nech sa naučí... :grinning:
hej, aj mne kupil polne :slight_smile: su naozaj uzasni :dizzy_face: este ze ich mame...
...black :sweat_smile:
ninka.....ale myslim,ze tvoj uz to vedel,len zabudol :grinning:
28. sep 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak nech si rychlo spomenie... to bolo mozno stastie zaciatocnika :wink: a nejako omylom nasiel ruzu pred vchodom :grinning:
28. sep 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja uz babenky moje.....nech nieje stratena na tom letisku :grinning:
tak pekny den a pa opat zajtra :wink:
28. sep 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pekny vecer a super zurku, odreaguj sa a oddychni si :slight_smile:
28. sep 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda baby, že zabudol... :grinning: Myslím,že bol v takom ťažkom šoku v tom veku, že rybičky majú STOPku pred vchodom... :grinning:
28. sep 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, tak to je dobre :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...kv3ti, uzi si to aj za nas, budeme na Teba mysliet :wink:

...nina neboj, prekvapi, ked to budes najmenej cakat :dizzy_face:
28. sep 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile: prave som dosla z prace-konecne :grinning: moj dnesny graf vyzera takto http://www.fertilityfriend.com/home/2740f1
28. sep 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pimma, tak vyzera to velmi zaujimavo... kedy testnes??? Dokonca aj FF ti uz dni odratal :grinning:
28. sep 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...pimma :wink: ,vyzera to dobre, zeby nova tehulka?
28. sep 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to fakt vypadá skvěle... tak ať se zadaří...
28. sep 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blackrose, willi... testnem najskor o 2 dni, lebo sa bojim sklamania,hoci ked pride mrcha, je to to iste :slight_smile: ale uz 2-3dni ma boli brusko ako na mrchu, tak neviem
28. sep 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej, pimma tak toto by som už nevydržala netestnúť... :wink:
28. sep 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alzbetka, dakujem :slight_smile: mrchu mam posledne mesiace 24-26DC, tak este trochu vydrzim, ci bude meskat
28. sep 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...pimma, to je dobre, ked boli brusko, babatko si robi miestecko :wink: ...drzim palce :dizzy_face:

...babulky, zelam Vam peknucky zvysok dna - ahojteee :slight_smile:
28. sep 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasně vydrž... na sklamání je vždycky času dost... ale já věřím že to budou // :wink:
28. sep 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No bodaj by sme mali tehulku... :wink: Koľko sa snažíte??
28. sep 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pimma....wow....bodaj by :grinning:
baby utekam ja domov.....majte sa zatial krasne a zajtra sa vidime :slight_smile:
28. sep 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pimma, nevydrzala by som, ale radsej vydrz, neviem preco, ale ms je mensie sklamanie ako biely test.... drziiim silno palce :slight_smile:
willi ahooooj :slight_smile: pekny den
28. sep 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok