Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

blackrose
28. sep 2009

aj ja chcem ist uz domooooov ☹ vsetky odchadzate ☹ a ja este ani chyru ani slychu o odchode ☹

nina88
28. sep 2009

Ja som tu... Pre mňa je väčšie sklamanie teda mrcha ako biely test... Ten nič neznamená ešte, ale mrcha je konečná...

pimma
28. sep 2009

dakujem baby... bodaj by to vyslo 🙂 ja by som sa od stastia zblaznila 😵
ninka...snazime sa uz skoro rok, ale zo zaciatku par mesiacov sme to nechavali uplne volne. vazne sme zacali snazilkovat pred pol rokom, to som si zacala merat BT, lebo mam nepravidelnu ms.

blackrose
28. sep 2009

pimma velmi ti to prajeeeeeeem 😵 😵 😵 ...dodala by si mi novu nadej 🙂 😵

blackrose
28. sep 2009

pre mna su najhorsie pochyby, ak uz pride mrcha, tak si poviem, nevadi, ide sa dalej... ale ak ani // ani mrcha, tak potom stale cakam, ze ved este snad mozu byt // neskor a to je pre mna horsie...
ale aj bez testu je pre mna ta neistota tazka ☹ ja by som sa potrebovala pred ms nejako odputat od toho, lebo mozno aj z toho stresu sa mi neuhniezdi vajko ☹ a aj na moje nervy to nie je bohvieco 😒

nina88
28. sep 2009

No Black niečo mi hovor... Ja som celý čas úplne v poho, ale taký ten ,,stres,, začne týždeň pred mrchouu!! 😠

puska16
28. sep 2009

presne...ale este je aj smutne ked sa ta teplota pekne drzi vysoko a mrcha aj meska, a zrazu z jedneho na druhy den padne o 0.5 dole a mrcha pride... 😲

nina88
28. sep 2009

Idem ja baby, držte palce pri meraní zajtra... pa pa

blackrose
28. sep 2009

hej hej, tie nadeje ktore si tym vytvarame su hrozne.... ☹ ako ja... min. cyklus som si robila velke nadeje, lebo som mala pokles, hned som si myslela ze IP, o dva dni dalsi... telo mi uplne zblbo, ziadne priznaky ako obvykle pred mrchou - ako bolest prsnikov... tyzden ma bolelo podbrusko a nakoniec nic... a take nadeje som si robila... ☹

blackrose
28. sep 2009

ja by som najradsej ten tyzden pred ms prespala 😠

blackrose
28. sep 2009

ninka, zajtra bude vystup 🙂 😵

dzou
28. sep 2009

ahojte kocky vididim ze som vam chybala 🙂 i ked necitala som vsetko ste oho popisali.... ale ja ked som v robote tak nemozem 😒 ale robim uz len 2 dni 😀
no tepltoa klesla ☹ ☹ asi sa to teda nepodarilo ☹ aj som si uz poplakala.... i ked v noci mi zase bola zima lebo mm mi ukradol perinu 😠 ja neviem ale uz stracam posledne nadeje.... 😔

blackrose
28. sep 2009

dzou, nestracaj nadej... vsetko raz bude krasne a vsetko dobre dopadne a po tolko snazilkovani si budeme to babatko vsetky ovela viac vazit a uzivat 🙂 a kedze ti bolo v noci zima, tak to mohlo ovplyvnit aj teplotku. Uvidime zajtra 🙂 ja ti stale veriiiiim 😵
prave som si pozerala nasu oblubenu a znamu stranku a natrafila som tam na jeden clanok a uplne ma vystihuje (verim ze aj ine z nas) a je fajn si to precitat, ze aj ine maju take pocity a ze co je dobre robit a vypustit.
Baby precitajte si to vsetky, je to vazne dobre na nasu psychiku a vzdy ked nam bude tazko si to precitajme. Bude to take nase "desatoro" 🙂
http://merenibt.xf.cz/jakbytvpohode.html

blackrose
28. sep 2009

a dzou zober si vlastnu perinu!!! 😀

dzou
28. sep 2009

no my mame jednu velku spolocnu takze to nejde 😀 😀
black a ty ako?

dzou
28. sep 2009

black tak som si to precitala a urobila si zalozku 😉 coskoro to asi budem potrebovat 😀 i ked ako napisala KAZDY gra moze skoncit tehu 😀 😀 😀

mata1001
28. sep 2009

ahojte baby,dzou precitala som si tu stranku co si sem dala - je super a beriem si odtial par dobrych rad.
a inac dostala dom vcera mrsku tak som smutna.... 😢 😢 😢

dzou
28. sep 2009

no tu stranku dala black 😉 ale sak to je jedno, aj ja sa musim podla tohpo riadit 😉 a etda mi je luto ze mas mrchu 😔 no aj ja podla teploty uz coskoro 😔

mata1001
28. sep 2009

jaj dzou prepac... kam ja kukam???!!!
a stou mrchou - som z toho taka trosku smutna ale nevadi ved sa pokusime zas bud mesiac a budem to vsetko brat este poctivejsie.myslim tym-sledovat si budem hlien,priblizne viem kedy by mala byt ovu.rozmyslam ze pojdem na folikumetriu a mam pripravene ovu testy.takze :VZDY PRIPRAVENA!!! 😀 😀 😀 😀

dzou
28. sep 2009

tak dobre ze si pripravena 😉 a vy sa teda snazite od decembra, ze?

mata1001
28. sep 2009

ano mojka,ale zda sa mi to ako 10 rokov.vazne, pre mna je to uz strasne dlha doba.
aky si mala dnik?

spiruanka
28. sep 2009

ahojte babule no my sa s mm snazime o druhe 14 mesiacov 😒 a pritom prve prislo velmi rychlo 😲

dzou
28. sep 2009

nooo ja taky tiez trosku smutny, kedze ta teplota klesla tak sa priparvujem na mrchu 😔
aj spiruanka a mate nejake problemy?

spiruanka
28. sep 2009

dzou praveze vsetko je vporiadku teda podla dr. neviem v com je chyba. ☹ beriem iba duphaston a vitaminy to je vsetko.aj bz.t si meriam,ach jaj 😖

dzou
28. sep 2009

hmm tak treba asi len cakat.. a tvoj mm bol aj na spermio? a mala sa vam po akom dlhom snazeni podarila?

spiruanka
28. sep 2009

mala na prvy sup 😲 ale druhe nie ani ked co.mm nechce aby sa pozerala na neho nejaka sestricka 😀 tak ho tam nedonutim ist 😖

dzou
28. sep 2009

jaaj a ty vies ako sa robi to spermio? my sa snazime este len 4 mesiace tak este neriesime..ale ked tak urcite ako prve chceme spermio... stym su tusim najviac problemy ak mas ty pravidelny cyklus a ovulku
a mm fajci?

mata1001
28. sep 2009

spiruanka a ake vitaminy beries?porad...

spiruanka
28. sep 2009

dzou mm fajci ale nie vela ale predsa,mal aj napisane odporucenie k urologovi ale zatial nesiel.

matka berim kyselinu listovu a vitamin E to je vsetko,moja dr.povedala ze kys.listovu je zbytocne papat neviem preco ale aj tak ju jem 😀

mata1001
28. sep 2009

podla mna to nie je zbytocne...velakrat som citala ze kys.list je dolezita aj pred planovaným tehotenstvom.ja som brala calibrum ale tu na MK som sa docitala ze to nie je dobre,tak som vysadila pre istotu.a teraz pijem len alchemilk.caj.chcem si kupot femibion 800 to je tiez kys listova.nepoznate to baby nahodou?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre