• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
Skús vyhodiť hlien... Fakt, to možeš vrátiť, len skús
29. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevyznačil,lebo mám málo teplôt pred OVU.Ale mne tam ten krížik červený vôbec nechýba.Stačí mi potom na konci zelené +.Aj ty si cca jak ja DPO a nedá sa nič vyčítať z teplot,až tak o týždeň možno.
29. sep 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenže ja som mala možno včera IP... :wink:
29. sep 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka to je fakt ťažko povedať.Môže byť a nemusí.Bodaj by to tak bolo a bol by to IP. :slight_smile:
29. sep 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neber mi radosť... :grinning: Ja viem... Ale tak teší to troška... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tak o týždeň už buď bude mrcha alebo nie... To už toho v grafe nenačítam... :unamused: Mám 28 dc
29. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ti ju nechcem brať.Veď som napísala,že bodaj by to tak bolo.Aj ja som mala pokles,ale ako hovorím,ťažko to súdiť.
29. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Treba veriť... :wink:
29. sep 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď jasné.Ja verím,ale iba to že raz to vyjde.Uvidíme či skôr alebo neskôr. :slight_smile:
29. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste všetky??
29. sep 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslíte že keby som dnes išla na krv, bolo by to vidno?? Tam je citlivosť od 0,1 v testoch od 10...
29. sep 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už nemusíte odpovedať... Je to blbosť... Tak najskôr 10 DPO sa mi to oplatí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved si vravela, ze sa testnes na narodeniny... nechaj sa prekvapit :slight_smile:
29. sep 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj Black, to ja som iný prípad... Cítim, že to nevydržím... 5 dníííí
29. sep 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina, myslim,ze este je skoro aj na krv - keby si len vcera mala IP
29. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale za vyskusanie nic nedas :slight_smile: poznam tu netrpezlivost :slight_smile:
29. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Normálne ma to dnes celú pohltilo... A to som myslela, že som ,,nad vecou,, Hanbím sa :angry: NIč, žiadna krv.
29. sep 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som momentalne v stadiu, ktore sa mi nepaci..... :angry: tiez stale rozmyslam, ci a kedy bude ovu, ci bude vtedy mm doma, uz mi z toho vazne sibe :unamused:
29. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mali by sme ísť všetky na povinnú mesačnú dovolenku... Sa stavím, že by sme došli všetky tehu... :slight_smile:
29. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, ak bolo len vcera zahniezdenie, pochybujem, ze aj z krvy by bolo nieco rozoznat na druhy den... lebo HCG sa vyplavuje az po zahniezdeni...
adu a v tvojom pripade nie je co riesit a s cim si hlavu lamat... ja viem ze sa mi lahko hovori... ale podla mna, by si mala v tvojom pripade uplne kaslat na plodne dni a proste sa s radostou s manzelom vzdy cez vikend pomilovat a mozno prave vtedy sa vam zadari :slight_smile:
ci by dovolenka pomohla to neviem, hlavu by som musela nechat doma :grinning: :sunglasses:
29. sep 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black...ja viem, ja som hrozna... :confounded: pokusim sa! :slight_smile:
29. sep 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som aj rozmyslala,ze rpestanem merat, lebo ma to strasne ovplyvnuje :angry: stale na to myslim a prva myslienka dna je na meranie a plodne dni a tak :confounded:
29. sep 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavu nechať doma? Joj, to keby sa dalo... :grinning: Ja mám riadny pms... Kurňa... Zožeriem aj pero, ak to takto pojde ďalej...Nenormálny hlad ma prepáda... Ak bude takéto celé tehu, zas sa na mňa nalepí 30 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozri adi, ak ťa meranie nejakým spôsobom rozlaďuje, nerob to. Nemusíš, preto, že to robia skoro všetky... Meraj preto, lebo to tebe pomáha, ak nepomáha, proste to nerob, to je moja rada... :wink:
29. sep 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina...pms? o tom neuvazuj!!! :slight_smile: priznaky tehu su podobne :slight_smile:
29. sep 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak príznaky tehu... :wink: Len si nechcem nahovárať niečo. Fakt je ale ten, že strašne veľa ,,papám,, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja zozeriem vsetko co vidim, ked ma prist mrcha, uvidime, ako to bude, ked budem tehu :grinning:
29. sep 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi, ale mňa nadúva, fakt, toto si nenamýšlam... Buď moj žalúdok chudák dostal zabrať, alebo.... :zipper_mouth:
29. sep 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina ma pravdu... ak ti to meranie nerobi dobre, tak nemeraj... alebo meraj a neries jednotlive namerane teploty, ries cely graf. Vcera vecer som sem hodila link na jeden clanok a fakt je super si ho precitat. Pozri si to a ak nepomoze, tak prestan merat a pozorovat sa. Pretoze ak tvoj drahy nebude pocas plodnych dni doma, tak ta to bude len zbytocne trapit. Takto ak nebudes vediet, kedy su plodne dni a zrovna sa strafite, tak budes prekvapena "ved som vlastne mala dostat pred tyzdnom ms" :grinning:
ja tiez jem pred ms 3x tolko ako bezne a mam pocit ze som v jednom kuse hladna :grinning:
29. sep 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black......clanok som si precitala uz dnes rano....a dakujem ti velmi za povzbudenie :slight_smile:
29. sep 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok