• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
toto som si dala dobrého chrobáka práve do hlavy... Čo keď mám virózu?? A na teste boli duchovia?? Sakra ja sa zcvoknem do rána...
30. sep 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, to dufam aj ja :slight_smile: . a kolkym z vas sa tu uz postastilo?
30. sep 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina prestan!!!! budem zlaaa!!!! ziadna ina viroza okrem tehu virozy nie je!!!! :angry:
30. sep 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pokial viem ja, tak trom... brisilda skusala tusim 2-3 mesiace, petulka si nepamatam ako dlho skusala a teraz ninka :slight_smile:
30. sep 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na to, ze je tato tema zalozena len 2 mesiace je to celkom dobra statistika :slight_smile:. a co ty, kolko sa pokusate? inak vidim, ze pochadzas z Malaciek. ja som tam nedaleko tiez byvala :slight_smile:
30. sep 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petulka 2 mesiace... :slight_smile:
30. sep 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to asi dobra statistika, ale najlepsie by bolo, keby sme otehotneli uz co najskor vsetky :grinning: strasne sme nedockave :dizzy_face:
nie som priamo z malaciek, byvam kusik odtial :slight_smile:
30. sep 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, tak to su bris a petulka tie stastnejsie :slight_smile: a ty uz vlastne tiez :slight_smile: do pol roka otehotniet pokladam za uplne najlepsie... ak to trva dlhsie, uz je to riadne na nervy...
30. sep 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti poviem...pak mi to pride ze aj nieco nie je celkom okay (zdravotne myslim)....ale zase niekedy prosto neni vhodna doba na babatko, tak preto sa nedari.... :angry: teraz myslim ze sme uz zavirene od ninky vsetky :grinning:
30. sep 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď zajtra budem mať biely test, budem sa cítiť ako idiot.... :frowning2:
30. sep 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale coby....ty si prosto tehu a pomaly chystaj oslavy :wink:
30. sep 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina ja mam uz par mesiacov biele testy..... a vzdy mam ,,zarucene,, priznaky, ale idiot? nie! len zena straaaaaasne velmi tuziaca po babatku
30. sep 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Tak to som rada, že to takto berete... :wink:
30. sep 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, môžem sa aj ja k vám pridať? S manželom sa snažíme od mája. A stále nič :frowning2: V piatok mám dostať mrchu, tak som zvedavá. Dúfam, že ju už nedostanem.
30. sep 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ahojte kocky :wink: ...ja len tak na skok a co nevidiiiiim - super spravicky :dizzy_face:

...pimma, myslim, ze sa Ti dialnicka neukazala preto, ze hcg este nie je dostatocne, este bud trpezliva :zipper_mouth:

...no a ninka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , potichucky gratulujem :zipper_mouth: , uz si uplne jasna tehulka :wink:
30. sep 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj willi... :slight_smile: Myslíš? Ja sa stále bojím...
Vitaj Vll... My sa tiež snažíme od mája... a mám dostať pondelok, ale mrcha má zákaz... Minimálne na 9 mesiacov... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a mimochodom som neprivitala vsetky nove snazilky, mam radost, ze sa to tu rozrasta :sunglasses:
30. sep 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ninka, hlavne ziadne stresy :sunglasses: ...podla mna niet pochyb :dizzy_face:

...vll - vitaj medzi nami snazilkami...tak drzim palce, aby v piatok neprisla a ani najblizsich devat mesiacov :wink:
30. sep 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina, presne tak. Len ja zatiaľ nemám žiadne príznaky. No uvidíme. :slight_smile:
30. sep 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemusíš mať príznaky... Ani ja som pri prvom tehu nemala... Teda okrem závrate, ale tá nastúpila až po vynechaní
30. sep 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj willi, som si myslela, ze ani neprides pozriet nasu novu tehulku :wink:
vll vitam ta medzi nami :slight_smile:
30. sep 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa majte žienky, idem sa ja odplaziť domov, myslite na mňa ráno 6:40... :slight_smile: pa pa
30. sep 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ahoj black :wink: , no vies ako - nestihacky :sunglasses: , ale tesi ma to aspon odtialto idu pozitivne spravicky :dizzy_face:

...ninka, tak sa drzkaj a zajtra tukni vysledok - aj ked je to jasne :dizzy_face: :zipper_mouth:

...idem aj ja od Vas, takze dufam, ze rano sa mi podari pozriet co nove.... ahojteee :sunglasses:
30. sep 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budeme velmi drzat pestiky, a pak napis ihned rano co a ako...som zvedava :astonished:
30. sep 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina aj ja držím palce.
30. sep 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sa s palcami :grinning: ale jasne ze to vyjde a // dialnice jak vysite tam budu :slight_smile:
willi ahoj a rano sa zastav :slight_smile:
30. sep 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ste tu ešte niekto?
30. sep 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...som tu zas :slight_smile: a myslim,ze som vas uz nestihla... :confounded: vitam nove snazilky!!!
30. sep 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adul ja som tu,ale tak na polovicu.Som jak zle vyblvané lečo. :frowning2:
30. sep 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Simib.... to mi je luto.... :confounded: ja som este stale sama doma, mm sa vrati az piatok, tak som smutna :pensive:
30. sep 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok