• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
Ja nestrácam ani náhodou.Už som si prešla velkými depkami a povedala si dosť a odvtedy to beriem športovo.U mňa je to lahšie,lebo jedno už mám.Ale druhé by potešilo.Uvidíme kedy sa rozhodne k nám dojsť.
30. sep 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ten nas bocian bohvie kde je.ten nas asi stratli navigacne alebo co... :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to je dobré. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Kolko sa snažíte vlastne?
30. sep 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak co to tu citam :confused: ....clovek tu 2dni nieje a tu take novinky....takze ninka //....no drzim palce,ak tam su....nech vydrzia.... :wink: ....
a co dzou...netestovala si?.....si 14DPO????
30. sep 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba bocianom mio kupit :grinning:
simib a kedy planujes testovat?
30. sep 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snz sa od decembra...ale u mna je trochu komplikovane.... :frowning2:

kv3tka ahoj.aky si mala dnik? nemas ziadne novinky? :wink: :wink: :wink:
Ahoj Kv3tka.Dzou mala dnes ružovkastý výtok.Čaká na mrchu.A ninka hej mala na 9DPO //
Sonicc ani neviem.Asi ak budem cítiť nejký fakt čudný príznak.Moc neverím,že zrazu len tak by to mohlo vyjsť. :frowning2:
30. sep 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib ty mas teda pamat, ja si to vsetko nezapamatam :grinning:
30. sep 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No na ich správičky som čakala tak asi preto. :slight_smile:
30. sep 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matka a simib :wink: ...ste tu live,no jupiiiii :grinning:
u mna nove nic....dnes uz v praci :frowning2: ....a ovulka bola asi vcera,ten test bol toho priznakom :grinning: teplotka dnes stupla....tak uz budeme len cakat.... :wink:
30. sep 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka to je dobreeee.drzim palce....aj ja som po slabej mrche a teplota 36,9.no neviem.
30. sep 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čakanie je hnusné,že?Aj keď mne sa to teraz ani nezdá ako čakanie.Asi preto že neverím,že by to vyšlo.
30. sep 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne na to baby nesmieme mysliet!!!
30. sep 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha na to sa neda nemysliet......fakt nie :rolling_eyes:
30. sep 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nemyslieť sa nedá,ale robiť paniku a furt sa tým zaoberať,tak to je v pohode zvládnutelné.
30. sep 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ze sa to neda ale musime sa aspon o to snazit! lebo sebe robime zle....vplyva na to aj psychika a sres
30. sep 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby ja pomaly idem lebo o chvílu príde mm.Ale potom ide zas do garáže,tak ešte dojdem,teda ak nezaspím zas a opäť.
30. sep 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok paaaa
30. sep 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nemyslime :confounded:
ja ani nemyslim....od pondelka mame dovolenku,letime domkov....a budeme si zveladovat bytik....tak sa velmi tesim :wink: ....a este musim pokupovat kade-co....a zbalit kufre :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a chodit do prace :confounded: ....tak mam frmol..... :grinning:
30. sep 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj simib :wink:
30. sep 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kveti...tak sa tesis co? :slight_smile: ak inak tvoj grafik? ja zajtra cakam mrchu :unamused:
30. sep 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj simib...citam si to tak spatne, lebo ste take rychle ze nestiham citat vsetko a este aj varit :grinning: ale chcem sa ta opytat...chodis ku niejakej liecitelke??? a chce ti odblokovat panvu ci jako??? nieco take som uz pocula a asi nieco na tom je...

Zial aj ja sa chytam kazdej slamky, cize verim vsetkemu ale dufam, ze nie nadarmo :wink:
30. sep 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka tak potom mas toho vela..mozno prave teraz sa zadari
30. sep 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mati...
a ta pimma dnes tetsla ci nie?
30. sep 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzou...ako?no mrcha dosla?
30. sep 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nedosla, ale ja ma dost namahavu robotu...balim produkty nasej firmy no a dnes kedze bolo posledneho sme na konci mali toho strasne vela..a zdvihala som baliky asi 4 po 16kg...no a potom sa sla na zachod a na nohavickach sok mala taky malicky fliacik vytoku sfarbeneho do ruzova ako fakt strasne malo, ale predsa...takze cakam ju zajtra :frowning2:
30. sep 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je uz asi proznak mrsky,ale dzou nevadi nebud smutna.uvidis na buduce sa podari.

a mne skoncila slabucka dvojdnova mrcha a teplota dneska 36,9.ale ja som mala mrchu vzdy 1-2 dni.
30. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzou....som kukla tvoj grafik ale teplotka sa drzi,neklesa :zipper_mouth:
juuuuj a tesim sa velmi,prevelmi....aj ked to bude taka "pracovna" holiday....budeme malovat....pride nam kuchyna....a chceme si kupit postel :wink:
matka....veru je toho vela....aspon som zamestnana a nemam tolko casu sa trapit,ci sa podari a ci nie :dizzy_face:

a skontaktovala som sa s kamaratku....co ma 2deti,chceli tretie a nedarilo sa(uz je teda v 6mesiaci tehotenstva)...tak navstivila jednu liecitelku a zistila jej oslabenu maternicu....dala jej bylinky a premasirovala a otehotnela hned na dalsi mesiac....tak ak vyjde cas,chystam sa k nej i ja :wink:
30. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kveti a letite alebo idete autom a na ako dlho?
30. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok