• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
kv3tka a vies ako sa vola ta pani liecitelka?a nejaky kontakt na nu?ja by som uz aj liecitela navstivila...
30. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem kverti s tpu teplotou ale ja mozno len stresujem ono toho fakt bolo strasne maliliko a teraz nic...tak neviem :confused:
30. sep 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou....take tazke veci dvihas :confused: ?juuuuj,to nieje dobre....celkovo pre zenske telo,nie este v case snazenia :frowning2: ....jednej znamej tak spadla maternica...pri dvihani tazkeho....najskor jej ju "podviazali" a potom o nu prisla :cry:
30. sep 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem kveti ale tak co mam robit? bohuzial je to moja praca ak by som otehu tak uz by to robili a mna take tazke veci, ale co teraz? ja im nechcem povedat ze sa snazime :zipper_mouth: no a po matrskej s tam vratiti urcite nechcem...
30. sep 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj aj ja dviham tazke folie.no kv3tka....uz nebudem po tvojom prispevku. :unamused: :confounded:
letime.....z Edinburgu do Blavy.....a letenku som kupila za 19£....2xletenka za 4,50£...plus batozina 10£....
doma budeme len 7dni....treba nieco povybavovat....opat sa usetrili korunky,tak treba investovat... :wink:
joj kveti tak to ti nezavidim, taky job mat to fakt aby z teba nebola niejaka kulturistka skor :wink: :grinning:
30. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super cena :wink:
30. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to nebezpecne....aj ked viem,ako je to.....praca nas zivy a to,ze sa snazite urcite zamestnavatel nebude brat do uvahy..... :zipper_mouth:
30. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska to ja dviham :pensive:
30. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok baby ja koncim uz mm reklamuje aby som sa mu isla venovat.tak pa...
30. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemine sorry dzou :grinning:
30. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak presne kveti...no ja sa uz snazim co najmenej...ono to beriem zo stola na druhy stol tak asi 5 krokov takze to nie je az tae hrozne, a teraz si davam velky pozor ako to dviham,...ale dnes ked som sa ponahlal som nemala cas ... no ak to tkot pojde dalej asi sa porozpravam s bossom
30. sep 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru je.....bola akcia na letenky a teraz uz stoja 180£

a matka cakam tu kamaratku,ked sa prihlasi na skype.....a da mi kontakt na tu pani liecitelku :wink: ....ak chces potom ti dam kontakt :wink:
30. sep 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len sa pekne matka venuj.....nezanedbavaj ho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...papa
30. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak mati :wink:
30. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to dzou....porozpravaj a uvidis :zipper_mouth: ....mozno aj to je dovod toho malickeho spinenia....nemusi to byt mrcha....teplotku mas hore,tak sa drz
30. sep 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim prosim aj mne kontakt na tu liecitelku, teda ked je dobra a ozajstna...bola som uz aj u par kadejakych sarlatanov co iba peniazky chceli...a veeeeeeeeeeeeeelmi vela... :frowning2:
30. sep 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou a test si neskusila? :confused: ....citala si ze ninka si dnes na 9DPO nasla slabe //?
30. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska....poslem ti IP....ok?
30. sep 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako keby som zisitla ze som tehu rcite by som to v robote musela povedat hned a nie cakat do neviem ktoreho tt...prave kvoli tomu...
kveti a kedy to letite som nejak prehliadla :sweat_smile:
30. sep 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pondelok.......letime....jupiiiii.....jupiiii :grinning:
nepozerali ste teraz jojku?
30. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik moc kveti
30. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ni ja nemam tu svk telku :slight_smile:
30. sep 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte .. teraz som dosla domov, bola som na nakupoch :slight_smile: idem si vas rychlo precitat,co ste popisali :sweat_smile:
rano mi klesla teplota, tu je graf http://www.fertilityfriend.com/home/2740f1
test som dnes nerobila, mozno zajtra rano, ak teplota nebude klesat :unamused: mrcha zatial neprisla :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukazovali,ze v amerike otehotnela zena v dvoch posebe nasledujucich cykloch...uz bola tehotna....ked v dalsom cykle jej dozrelo vajko a otehotnela opat....teda je sucasne v 7tt i 11tt....rozdiel vo vyvine je 3tyzdne :confused: ....chapete?
30. sep 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooo pimma drzim palce, vyzera to na peknu nadej :slight_smile:
30. sep 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pimma....super,vyzeras nadejne....aj ked ten dnesny pokles nevidim....ukazuje mi len do 29.9 :confused:
30. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja nevidim ten pokles :confused:
kveti hej uz som o tom pocula ci tak otehu :slight_smile:
30. sep 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, chybali ste nam tu dnes :slight_smile: vidim, ze o ninke uz viete, dufam, ze nas skoro nakazi :grinning:
kv3tka ani sa necudujem ze sa tesis domov :slight_smile: a dzou, s tymi balikmi je to zle... :unamused: viem, ze je to tazke a nemozes povedat, ze to robit nebudes, ale co ak si tehula??? :confused: teda, dufam, ze si :wink:
30. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok