• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
Nina....to mi je strasne luto.... :frowning2: robila si test s rovnakou citlivostou? ale presne ako hovoris, nevzdavaj to!!! do pondelka je este daleko, tento test podla mna nic neznamena!!!!
1. okt 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:
ninka nesmut... uvidis ako bude o par dni... mozno si mala zrovna nejaky horsi test, ktory to este nezachytil (ako ten vcera)... ved si mala vcera 2 pozitivne...
a s tym skorim testovanim mas pravdu... ale co uz ked sme take zvedave, vsak?
1. okt 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Black....
Nina, ja si myslim,ze dva testy vcera sa nemozu az tak mylit!!! a stale vyhravas 2:1 :grinning:
ja dnes takto.... http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9 uz si myslim,ze mam pokazeny teplomer.... :confounded:
1. okt 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj baby, nechcem si už robiť žiadne nádeje... Nebol to taký istý test ako včera, nemali ho v lekárni, ale to je jedno... Proste sa zmierujem pomaly s tým, že nič.... :cry:
1. okt 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina....pokial nie je mrcha, nadej je a v tvojom pripade velka!!! tak ma nestvi a mysli pozitivne!
1. okt 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ahojte kocky :slight_smile: ... ponahlala som sa sem tak rychlo ako sa len dalo :grinning:

...ninka :frowning2: , co to ma znamenat...ved vcera boli na dvoch testoch dialnicky a dnes :zipper_mouth: , no uvidime do pondelku

...ahoj black, tak ako? Premohla si vcera unavu? :wink:

...pozdravujem aj adu...

...inak, ja som tiez v tych zaciatkoch, jeden mesiac testla asi tyzden pred mrchou, mala som tiez asi na troch testoch ducha a potom prisla mrcha mrchata a odvtedy som si povedala, ze skore testovanie - nepriiiipustneee!!! Bolo to pre mna dost velke sklamanie a tomu sa uz chcem vyhnut...
1. okt 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi tak si skús si zmerať pod pazuchov, či nie je pokazený... :wink: nie, žiadne nádeje, už nie... Najskôr si spravím teraz test v nedelu, na narodeniny, aby som vedela, či možem oslavovať a tým to hasne... :unamused: A nebudem sa už trápiť, moj muž aj tak vyslovil, také tiché prianie, aby to bol levík, ako on, no to vychádza až na otehotnenie v októbri, takže nezúfam...
1. okt 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Ja stále nič mimoriadne.http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka
Ninka moja nezúfaj.Niektoré testy ukážu a druhé nie.Mrchu nemáš,tak nebuď smutná.
1. okt 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ninka, teplota sa ti drzi, tak este nic nie je stratene :wink: Velmi drzim palce, aby to vyslo, aj ked samozrejme, nechcem ti davat nijake nadeje.
Baby, ved netestujte tak skoro, potom ste zbytocne sklamane a stoji to zato? Nie nadarmo sa hovori, ze sa ma testovat az po vynechani ms :wink: Len lahsie sa to napise, ako dodrzi, ze? :grinning:
pekny dnik....
1. okt 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Simib.....mas krasny graf, len co je pravda! :slight_smile:
Ahoj Bibi.... a ty sa mas ako?
ozaj a dzou? nemala uz testovat???
1. okt 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nuž willi, je to zvláštne... Lebo včera tam bola. SLabá, ale bola... Ružovkastá-nie duchovská... Je pravda, že ako test schol, bolo ju stále menej vidno, ale bola. Ja vám vravím, že raz na tom vysúdim prachy.... Tie testy sú nechutný podvod a klamú nás všetky a to tak nemôže ostať... HLavne test Barbara s nápisom na krabičke: správny výsledok už 3 dni po styku... (a citlivosť 25...)
1. okt 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Adul.Ďakujem.
1. okt 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Bibi... Veru dobre si to napísala, lahšie sa to napíše ako dodrží... :angry: X krát som si už slúbila, že nebudem tak blbá a hen... Proste som dement asi...
1. okt 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, ty sa len s nicim nezmieruj a stale ver!!! :wink:
uvidis pripadne zajtra :slight_smile: a pokazeny zaludok si si tiez len vymyslela???
1. okt 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka neobviňuj sa.Každá raz testneme skoro.To je normálne.Hlavne treba veriť.
1. okt 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black ja mám citlivý žalúdok... Mohlo mi hocičo uškodiť. Ja neviem, nechám to tak... Uvidí sa...
1. okt 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, ty mas aku peknu priamku :slight_smile: no ja som takto, ale dnesny vystup urcite neznamena ovulku... aspon nemam taky pocit... aj ked hlien som mala tahavy.
1. okt 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina....takto mozes hovorit az ked ti pride mrcha, ok???
1. okt 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ninka, kasli na to, uz netestuj a hlavne bud kludna do pondelka (viem, ze sa to lahko radi, ale ver mi, z vlastnej skusenosti Ti radim, ze nema zmysel trapit sa nad niecim, co aj tak neovplyvnis) a v pondelok uvidis, ci pride mrcha alebo nie :wink:
1. okt 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...kocky, ja som totalne chora :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Adu, no ja sa ma tak vselijak, striedavo oblacno...snazim sa maximalne sa zamestnat, aby som nemyslela na blbosti = snaha otehotniet, ale tak nie vzdy to ide lahko. Snazim sa byt v pohode, mysliet pozitivne a verit, ze sa nam podari prirodzene. Aj ked nejde mi to vzdy. Hovorim si proste, ze teraz asi tak rok tehotna nebudem a ked sa s tym zmierim, tak to bude lepsie...no a casom uvidime, co nam zivot prinesie.
Momentalne som pred ovu, takze meriam :slight_smile:

Ninka, ved ja viem, ako ti je...ja som sice ducha nikdy nemala, zato biely test vzdy :angry: A poznam to sklamanie. Ale to nemusi byt tvoj pripad, kym nie je ms, stale je nadej :wink: :wink:
1. okt 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...bibi super pristup, si silna osobnost a zvladnes to :wink:
1. okt 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Willi.... :frowning2:
Bibi.....ja som sa dohodla s mm, ze pockame do konca roka a ak sa nezadari, pojde na kontroln spermiogram a uvidime, co dalej.... nakazala som si na to nemysliet, ale to sa neda :confounded: skusala som mu naordinovat aspon vitamin E, ale on je vytrvaly odporca akychkolvek, liekov a vitaminov, ktore nie su v prirodnej forme.... no strasne s nim.... :cry:
1. okt 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi ahoj :slight_smile: no snazilkovanie sa vcera nekonalo... odpadla som do postele :unamused: ale jeden den vynechania nevadi :wink: dnes to dobehneme :dizzy_face:
1. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som truba, opisujem tu svoj graf ale neprilozim ho... to je tak, ked robim milion veci naraz :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
1. okt 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...black :wink: , niekedy prave jeden den pauzy pomoze :sunglasses:
1. okt 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ozi, kv3ti, aby som nezabudla, zelam Ti peknu dovolenku doma :sunglasses: , poriadne si to vychutnajte :dizzy_face:
1. okt 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black...ty mas aspon nejaky pohyb na to grafe, ja stale rovnako :frowning2:
1. okt 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adul nebuď smutná.Hlavný je zelený koniec.No vidím,že len ty si na mňa reagovala,tak idem,nech tu nesmrdím.
1. okt 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej, tak uvidim, ci pomoze :grinning:
no sice mam pohyb, ale taky ze ani neviem ci sa ovulka blizi, alebo uz fakt bola vcera... ved uvidim, necham sa prekvapit :slight_smile:
1. okt 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok