• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
joj a teda som zabudla napisat ze mi to je luto :unamused: vyzera ti tak ze ideme do dlasieho kola spolu
1. okt 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja meriam bazalnu teplotku, som 23. den cyklu a stale nestupla, mavam nepravidelny cyklus, myslite ze este stupne? juuuj uz sa mi ani merat nece
1. okt 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som si nasla na vchode tam dole take vyrstky, myslite ze to mozu byt tie genitalne bradavice? mal to niekto, ja sa strasne bojim, je tam toho vela.... :frowning2:
1. okt 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem kika ja som take nic nemala :unamused:
a graf nemas ze cucneme :slight_smile:
1. okt 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzou, som sklamana jak neviem co, ale nechcem sa tomu tak poddat, ze uz sa uplne odpisem. akurat som uz rozhodnuta,ze zacneme chodit na vysetrenia.lebo o 10dni mame rok co sa snazime.najprv posielam muza :slight_smile:
dzou, tebe este nedorazila mrcha?len spinenie?pozerala som tvoj graf, tak to uz vyzera ze kazdu chvilu dojde. jasne, ideme do dalsieho kola.. :slight_smile: akurat skoda, ze nemame rovnako dlhe cykly, ja som teraz vynimocne mala 27dni
1. okt 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to si mala dlhsi alebo kratsi?... no my sa snazime len 4.mesiac tak este pockam s vysetreniami...hej uz ju cakam kazdu chvilu
1. okt 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27 - to som mala dlhsi. mam nepravidelny, tak v priemere 24-28 za posledny rok, lebo predtym som brala hak a teraz sa mi to znova znepravidelnilo.
1. okt 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, najlepsie by bolo ist s tym na gyndu, nie je to sranda. znama s takym niecim chodila aj pol roka na vypalovania, ani neviem kolko krat bola aj s partnerom.
a hod sem graf ak mas :slight_smile: kukneme
1. okt 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika chod urcite na gyndu, ak ta neposle aj ku koznemu... :unamused:
1. okt 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....aj ked tu uz asi nik,ze? :unamused:
no ninka....to je to skore testovanie :zipper_mouth: ....ve vies,co si ja o tom myslim :wink: ....ale ak bol iny test je mozne,ze ciarka zmyzla a objavi sa neskor....kazdopadne drzim palce :slight_smile:
pimma...neverim :frowning2: ....tak nadejne to vyzeralo :cry:
dzou :angry: ....ten pokles mrchu predpoveda :cry: ....no skoda...ale novy cyklus=nova nadej :wink: ....
a blackrose......moja nemyslis,ze je uz po ovulke.....?alebo sa len blyzi?....co ti vravia pocity.....?mne tvoj graf hovori,ze uz mohla byt vcera.....alebo dnes? :grinning:
1. okt 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou nova foto.....waaaaw pjekna
inak ja som uz po ovulke....dnes sucho jak na sahare :grinning: ....
a tu moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka
1. okt 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak vy ste tu toho ale popisalia a mne sa to nechce citat....

ste tu niektora?
1. okt 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JA SOM :grinning:
1. okt 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aspon niekto....kde su baby....co este pracuju?
aky si mala dnik?
1. okt 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. ja som tu tiez na chvilu
kv3tka... ta teplota nas zmiatla, tvarila sa tak podozrivo dobre :slight_smile: ale mala som aj bolesti v podbrusku par dni :unamused:
ale verim, ze tento mesiac nam to vsetkym vyjde :slight_smile: :slight_smile: jupi
1. okt 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matka.....doobedu to tu zilo a teraz mrtvo...no musime si vystacit same :grinning:
dnik...v praci...ale dnes celkom pohoda,dokonca ma nikto ani nenasral a bola som doma :grinning: ,a ty?
1. okt 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pimma...teplotka veru neprezradila nic :unamused: ,potvora jedna :sunglasses:
1. okt 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nevadi ved mozme pokecat aj my dve-tri...

dnik?ale dalo sa.ale uz cakam piatok tak ako asi kazdy...
1. okt 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som uz tu zase som bola u kadernicky :grinning: no mrcha stale nikde zase len spinenie ked som ponehla k autu, ale uz ma zacina boliet doooost brucho takze davam tomu tak hodku :wink:
kveti super ze uz je po ovulke dufam, ze ti to vyjde tento mesiac :wink:
1. okt 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja cakam piatok.....a moooooc...weekend volno a pondelok letime :grinning: ...
1. okt 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som si dala aj ibuprofen... toto su uz jasne mrchovske bolesti :stuck_out_tongue_closed_eyes: kveti aj ked mam len spinenie mam dat do ff uz ako novy cyklus?
1. okt 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka a kolko dni sa zdrzite? :slight_smile:
1. okt 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ahoj aj ja by som mala navstivit kadernicku...trochu podstrihnut...a zafarbit.ale myslim ze to zvladne aj moja sestra.

kv3tkauzi si dovolenku a hlavne si oddychni.
1. okt 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam vzdy take kratke ako mam teraz fotku....ale teraz som rozmyslala ze si necham narast dlhsie....vydrzala som to 2 mesiace :sweat_smile: a uz museli ist dole nijak sa nedali upravit, tak som sa na to vykaslala
1. okt 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzou....co mas novy strih?
no skoda tolkeho snazenicka....ale co narobime,ked ta mrcha nam nechce dat pokoj :angry:
...a ano mam po ovulke....aj po snazenicku....tak uvidime,co z toho bude :wink: ....a ak nie teraz,tak o mesiac-dva :grinning: ....ale tesi ma,ze ideme domov....nebude cas mysliet nato.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ich uz mam dlhsie ako som zvyknuta.a strasne mi padaju.mozu mi padat od horm liekov?co myslite?
1. okt 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou....ja ti neviem...ale asi daj len spinenie....a az sa pusti ta ozajstna mrcha....daj novy cyklus :wink:
pimma ideme na tyzden....ani sme nedufali,ze dostaneme obaja dovolenku...sme to len riskli,bo budeme mat hotovu kuchunu....a chceme este vymalovat a byt pri montazi :wink: ....plus treba nieco povybavovat :wink:
1. okt 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mati asi mozu, podla mna...
no nic ja som v poho tak som si aspon kupila novy lak na nechty taky pekny fialovy :dizzy_face: kurat si ich lakujem... no novy strih nemam len trablo skratit :wink:
1. okt 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uzijem,uzijem....na p l n o :grinning:
1. okt 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz potrebujem ist ku kadrenicke....no tu som este ziadnu dobru nenasla (vsetky tu stirhaju rovnako) :zipper_mouth: ....tak doma zmenim image :grinning:
1. okt 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok