• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
jaj baby ja uz zachvilu nebudem mat vlasy lebo tak mi padaju...a to nehovorim ked si ich umyvam.a pytala som sa to gyn a on ze ,,nie,,.
terzidu na jojke tel.noviny.a ze zomrelo pri autohavarii 16 mes dieta :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
1. okt 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokoncenie doktor mi povedal ze to od toho nemam
1. okt 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudatko malinke :frowning2:
1. okt 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napisala som to jak madar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokelu tak mi treba cikat a este mi neuschol lak :angry: jak si mam dat dole gate :sweat_smile:
1. okt 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou pocikaj sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj si ich pod studenu vodu.to asi pomaha ale nie som si ista :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ti neporadim.... :frowning2: keby si bola u mna na nectoch...tak ta nepustim 2hodinky cikat :grinning:
1. okt 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som bola a nastastie bez nehody :slight_smile:
1. okt 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka aj ja som rozmyslala nad gel nechtami.aj som ich mala ked som sa vydavala a potom som este mala asi 1,5 roka.a teraz by som si dala len mm nepracuje a nechcem zbytocne minat peniaze.ty za kolko robis?
1. okt 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si to bez nechtov uz ani neviem predstavit....prve robim gratis....kamoskam za 10£....inak za 15£....a ak davam vela zdobenia,alebo su narocnejsie....tak 15£ :wink:
1. okt 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je celkom dobra cena.u nas idu nove okolo 20-25 eur a doplnanie 13 eur
1. okt 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiz z fin, dovodov teraz gel. nic...ale ku tebe by som sla kveti ty mas dobre ceny...a este k tomu neviem ako dlho by mi vydrazli pri mojej robote...teraz mam aspon jednu radost ze robim tak malo, ze sa mi tak neamu a dorastaju konecne :wink:
ale poznam jednu ktora robi nove za 12 eur a doplnanie 6 eur
tu tak okolo £25-30...
1. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co planujete na weekend???....ja shopingovanie,balenie .... a sledovanie casu....aby mi to neuletelo :grinning:
1. okt 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nic :grinning: ako vzdy :angry:
1. okt 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru to si sleduj... :grinning: :grinning: :grinning:

dzou ja mam svoje nechty take slabe,stiepia sa mi a lamu.
dzou a ako sa vlastne volas? ak to nie je tajomstvo...
1. okt 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som to tu dnes rozoberala v jednej teme... nie je to tajomstvo...Jozefina :grinning:
1. okt 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doma som ceny este nepozerala a ani neviem,ci sa tomu budem doma venovat...jednak ci bude cas....atd...ale sebe robit bude,plus kamoskam,svagrinkam....atd....a planujeme otvorit svadobku,tak mozno bude akcia ....saty plus nechty gratis....ale to je este dalekooooo :grinning:

a dzou priiiid,si vitana....chces adresu? :grinning:
1. okt 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na vikend?ideme gratulation my sister.she has 33 years old.dobre som to napisala?
1. okt 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo mozno by sme dakedy aj skocili, vzdy som chcela ist kuknut do skotska :wink: len ked vy uz tam asi dlho nebudete co?
1. okt 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako ta volaju???....take neobvykle meno,ci nie?....ja som mala jednu kolegynku....volali sme ju doda....
1. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svadobku?jezis to je moj sen mat svad agenturu...zavidim ti ale v dobrom.... :grinning: :grinning: :grinning: nech sa vam dari... :wink: :wink:

dzou-zaujimave meno.to nema kazdy... :wink:
1. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej je neobvykle ...voalju ma Joja...
mati nooo trosku opravim she is 33 years old :wink:
1. okt 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam,ze tu dlho nebudeme...je to na tom hore....uvidime dokedy nas bude trapit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ja viem.... ja som raz aj kukala b&b v skotsku ale su este drahsie jak vo wales...ale raz urcite pojdeme a j do irska chceme ist kuknut :wink:
1. okt 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem mati....je to i moj sen....mozno sa splni....sme sa skontaktovali s jednym chlapikom z Hon-Kongu....a tam siju svadobne i spolocenske saty od 80-130£....neake dohody sme porobili....neake saty nam uz dosli....a na pozicani sa da pekne zarobit.....tak drzte palceky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mala chybicka.predsa uz som zo skoly 11 rokov.ale za to si este na nieco spomeniem. ale nedohovorila by som sa. :confounded:

dzou na tej fotke drzis psik. je tvoj?je strasne peknucky
1. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim kveti...presne som aj ja rozmyslala ze keby som sa vratila na svk ze by to bol dobry biznis...ale neboj nevyfuknem, kedze sa nevraciame :wink: a teda drzim palceky :wink:
1. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok