Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

dzou
1. okt 2009

joj a teda som zabudla napisat ze mi to je luto 😒 vyzera ti tak ze ideme do dlasieho kola spolu

kika333
1. okt 2009

ahojte, tak ja meriam bazalnu teplotku, som 23. den cyklu a stale nestupla, mavam nepravidelny cyklus, myslite ze este stupne? juuuj uz sa mi ani merat nece

kika333
1. okt 2009

a este som si nasla na vchode tam dole take vyrstky, myslite ze to mozu byt tie genitalne bradavice? mal to niekto, ja sa strasne bojim, je tam toho vela.... ☹

dzou
1. okt 2009

ja neviem kika ja som take nic nemala 😒
a graf nemas ze cucneme 🙂

pimma
1. okt 2009

ahoj dzou, som sklamana jak neviem co, ale nechcem sa tomu tak poddat, ze uz sa uplne odpisem. akurat som uz rozhodnuta,ze zacneme chodit na vysetrenia.lebo o 10dni mame rok co sa snazime.najprv posielam muza 🙂
dzou, tebe este nedorazila mrcha?len spinenie?pozerala som tvoj graf, tak to uz vyzera ze kazdu chvilu dojde. jasne, ideme do dalsieho kola.. 🙂 akurat skoda, ze nemame rovnako dlhe cykly, ja som teraz vynimocne mala 27dni

dzou
1. okt 2009

a to si mala dlhsi alebo kratsi?... no my sa snazime len 4.mesiac tak este pockam s vysetreniami...hej uz ju cakam kazdu chvilu

pimma
1. okt 2009

27 - to som mala dlhsi. mam nepravidelny, tak v priemere 24-28 za posledny rok, lebo predtym som brala hak a teraz sa mi to znova znepravidelnilo.

pimma
1. okt 2009

kika, najlepsie by bolo ist s tym na gyndu, nie je to sranda. znama s takym niecim chodila aj pol roka na vypalovania, ani neviem kolko krat bola aj s partnerom.
a hod sem graf ak mas 🙂 kukneme

puska16
1. okt 2009

kika chod urcite na gyndu, ak ta neposle aj ku koznemu... 😒

kv3tka
1. okt 2009

ahojte....aj ked tu uz asi nik,ze? 😒
no ninka....to je to skore testovanie 🤐 ....ve vies,co si ja o tom myslim 😉 ....ale ak bol iny test je mozne,ze ciarka zmyzla a objavi sa neskor....kazdopadne drzim palce 🙂
pimma...neverim ☹ ....tak nadejne to vyzeralo 😢
dzou 😠 ....ten pokles mrchu predpoveda 😢 ....no skoda...ale novy cyklus=nova nadej 😉 ....
a blackrose......moja nemyslis,ze je uz po ovulke.....?alebo sa len blyzi?....co ti vravia pocity.....?mne tvoj graf hovori,ze uz mohla byt vcera.....alebo dnes? 😀

kv3tka
1. okt 2009

dzou nova foto.....waaaaw pjekna
inak ja som uz po ovulke....dnes sucho jak na sahare 😀 ....
a tu moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka

mata1001
1. okt 2009

ahojte baby tak vy ste tu toho ale popisalia a mne sa to nechce citat....

ste tu niektora?

kv3tka
1. okt 2009

JA SOM 😀

mata1001
1. okt 2009

ahoj aspon niekto....kde su baby....co este pracuju?
aky si mala dnik?

pimma
1. okt 2009

ahojte.. ja som tu tiez na chvilu
kv3tka... ta teplota nas zmiatla, tvarila sa tak podozrivo dobre 🙂 ale mala som aj bolesti v podbrusku par dni 😒
ale verim, ze tento mesiac nam to vsetkym vyjde 🙂 🙂 jupi

kv3tka
1. okt 2009

ahoj matka.....doobedu to tu zilo a teraz mrtvo...no musime si vystacit same 😀
dnik...v praci...ale dnes celkom pohoda,dokonca ma nikto ani nenasral a bola som doma 😀 ,a ty?

kv3tka
1. okt 2009

ahoj pimma...teplotka veru neprezradila nic 😒 ,potvora jedna 😎

mata1001
1. okt 2009

no nevadi ved mozme pokecat aj my dve-tri...

dnik?ale dalo sa.ale uz cakam piatok tak ako asi kazdy...

dzou
1. okt 2009

aj ja som uz tu zase som bola u kadernicky 😀 no mrcha stale nikde zase len spinenie ked som ponehla k autu, ale uz ma zacina boliet doooost brucho takze davam tomu tak hodku 😉
kveti super ze uz je po ovulke dufam, ze ti to vyjde tento mesiac 😉

kv3tka
1. okt 2009

aj ja cakam piatok.....a moooooc...weekend volno a pondelok letime 😀 ...

dzou
1. okt 2009

no uz som si dala aj ibuprofen... toto su uz jasne mrchovske bolesti 😝 kveti aj ked mam len spinenie mam dat do ff uz ako novy cyklus?

pimma
1. okt 2009

kv3tka a kolko dni sa zdrzite? 🙂

mata1001
1. okt 2009

dzou ahoj aj ja by som mala navstivit kadernicku...trochu podstrihnut...a zafarbit.ale myslim ze to zvladne aj moja sestra.

kv3tkauzi si dovolenku a hlavne si oddychni.

dzou
1. okt 2009

no ja mam vzdy take kratke ako mam teraz fotku....ale teraz som rozmyslala ze si necham narast dlhsie....vydrzala som to 2 mesiace 😅 a uz museli ist dole nijak sa nedali upravit, tak som sa na to vykaslala

kv3tka
1. okt 2009

ahoj dzou....co mas novy strih?
no skoda tolkeho snazenicka....ale co narobime,ked ta mrcha nam nechce dat pokoj 😠
...a ano mam po ovulke....aj po snazenicku....tak uvidime,co z toho bude 😉 ....a ak nie teraz,tak o mesiac-dva 😀 ....ale tesi ma,ze ideme domov....nebude cas mysliet nato.... 😝

mata1001
1. okt 2009

ja ich uz mam dlhsie ako som zvyknuta.a strasne mi padaju.mozu mi padat od horm liekov?co myslite?

kv3tka
1. okt 2009

dzou....ja ti neviem...ale asi daj len spinenie....a az sa pusti ta ozajstna mrcha....daj novy cyklus 😉
pimma ideme na tyzden....ani sme nedufali,ze dostaneme obaja dovolenku...sme to len riskli,bo budeme mat hotovu kuchunu....a chceme este vymalovat a byt pri montazi 😉 ....plus treba nieco povybavovat 😉

dzou
1. okt 2009

no mati asi mozu, podla mna...
no nic ja som v poho tak som si aspon kupila novy lak na nechty taky pekny fialovy 😵 kurat si ich lakujem... no novy strih nemam len trablo skratit 😉

kv3tka
1. okt 2009

uzijem,uzijem....na p l n o 😀

kv3tka
1. okt 2009

aj ja uz potrebujem ist ku kadrenicke....no tu som este ziadnu dobru nenasla (vsetky tu stirhaju rovnako) 🤐 ....tak doma zmenim image 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre