Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

simib
2. okt 2009

Tak uvidíme a necháme sa prekvapiť.Či už mrchou alebo //.

dzou
2. okt 2009

kveti ja viem 😉 ono je to aky kolotoc kym nepridu tie // 😵
simib nebud taky pesimista...

simib
2. okt 2009

Dzou som,ale ver že je to tak lepšie ako stále veriť a byť sklamaná.

dzou
2. okt 2009

ja viem, ale treba byt realista 😉 este to nie je stratene... este stale tam mozu byt // aj nemusia to je jasne ale treba sa na to pozerat triezvo...

kv3tka
2. okt 2009

....snad sa mi z toho kolotoca nezacne tocit hlava?!!! 😀 ....radsej nech mi je "nevolno"

dzou
2. okt 2009

aj ja dufam kveti 😉

simib
2. okt 2009

No veď uvidíme.Teraz to aj tak nerozlúštim.Takže uvidíme po víkende.

kv3tka
2. okt 2009

tak tak simib....pekne relaxuj,uzivaj si rodinnu pohodicku.....a po weekende sa ukaze.... 😉

simib
2. okt 2009

Jo jo.Potom vám dám vedieť.

dzou
2. okt 2009

urcite daj... budeme cakat 😉 uz dlhsie tu v tejto teme nebola nejaka nova tehula tak sa to tu uz musi pretrhnut 😉
kveti uz sa ti to blizi co?

kv3tka
2. okt 2009

jojka.....aj u Vas tak prsi?ci to len tu 😠 ....vcera krasne a dnes toto.....uz len tri dni a letime.... 😝
-ze jojka...to je jak ta televizia 😀 ...chcela som napisat dodka s makcenom.....ale neviem ako sa pise d s makcenom??? 😕

simib
2. okt 2009

No na SVK teraz neprší.

kv3tka
2. okt 2009

veru blyzi,blyzi.... 😉

simib
2. okt 2009

Blyzi???Nie blizi

kv3tka
2. okt 2009

na slovensku neprsi....ani nebude az od pondelka......az sa ja dovalim domov 😀 😝

dzou
2. okt 2009

jojka je v poho... tak ma volaju a som si zzvykla ze aj telka sa tak vola..ale ja som bola prva takze to je po mne 😀
no aj tu vcera bolo kraaaaaasne a dnes raz prsi raz nie ale je zatiahnute cely den a skaredo 😝
tak si to uzi a dufam ze prides nasp5t aj s mrnuskok v brusku 😉

simib
2. okt 2009

No to nie.Nemalo by pršať,ale ochladilo sa aj tu.

kv3tka
2. okt 2009

tak blizi 😀 .....sustredim sa na balenie.....a nerozmyslam nad pismenkami..... 😉 ....zabudam pisat po slovensky a to som mala same jednotky s diktatov 😀

simib
2. okt 2009

V poho. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kv3tka
2. okt 2009

dzou rada by som.... 😝

dzou
2. okt 2009

uz sa balis? ja sa vzdy naposlednu chvilu... naposledy sme leteli poobede vyrazali sme o 14.00 a mm bol v sprche asi este 13.50 som myslela ze ho zabijem 😠

kv3tka
2. okt 2009

kufre su este na povale....ale kopkujem si,co bereme....jeden kufor je uz pobaleny....tak su veci,co sme si kupili do bytu...take doplnky....v druhom kufri budu darceky....ale to az zajtra sa chystam nakupit.... 😝 ....teraz len sondujem,co som uz kupila,kde som to schovala....aby som nezabudla 😀

dzou
2. okt 2009

aj my sme sa preto balili na posldenu chvilu lebo kufre boli na povale a mm nie a nie ich dat dole a ja sa tam vytrepat neviem 😅

kv3tka
2. okt 2009

ten kufor je uz zbaleny od juna 😀 ....teraz som ho vytiahla z pod postele.....tak idem utriet prach 😀
a este treba pobalit dva.....a drahy mi s tym nepomaha....on ani nevie,co bereme 😀

a jojka ako casto chodite domov?

dzou
2. okt 2009

joj my malokedy... ja za 3 roky som bola 3x...takze raz za rok... ale moje kamosky tu uz boli raz a moja mam a segra..mamina zase pride na bud.rok uz sa tesim 😵 a ked budem tehu tak skoro potom nepojdeme ja nechcem choti s malym po letisku kde su same bacily 😝 takze to tiez pride mamina 😉 ku nam 😉

kv3tka
2. okt 2009

a este treba urobit nechty....len neviem ake 🙄 ....asi cervene....bo tak budeme malovat kuchynu...tak aby som ladila,ked sa zaspinim 😉

kv3tka
2. okt 2009

raz za rok.... 😕 fuuuu,to by som sa zblaznila ☹
my sme boli vo februari 12dni....potom v juni 16dni....v auguste 7dni....teraz oktober opat na tyzden a v novembri uz mame podpisanu dovolenku....na 14dni 😝

dzou
2. okt 2009

kveti 😀 cervene budu pekne 🙂 ja mam teraz ten fialovy lak co som si vcera kupila moc je pekny 😵

kv3tka
2. okt 2009

...aku znacku lakov na nechty pouzivas?....

dzou
2. okt 2009

ja mam vacsinou rimmel ale mne na tom az tak nezalezi, ja vberam podla farbi 😀 😀 ale vlastne vsetky mam rimmel asi maju najlepsie farby a dobre ceny 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre