Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
2. okt 2009

rimmel....je jedna z tych najlepsich znaciek 😉 ....
cez weekendy nerobis?....ja ma uz nastastie volno.....uz ma to tam vobec nebavi 😝

dzou
2. okt 2009

tak som si dobre vybrala 😉 no ja teraz robim len 3 dni do tyzdna...je to aj dobre aj zle keby som mala trochu vacsi plat tak by som tak kludne aj ostala 😀 teraz mam volno az do stredy...
a co vlastne robis?...

kv3tka
2. okt 2009

pre skotsky sklad tesca....dnes sme mali vyplatu....a dostali sme zlavu na oblecenie....detske 10£....ale treba kupit aspon nad 30£.....s tou zlavou,a privelege kartou....ma taky nakup vyjde na 17,50....tak sa chystam.... 😉

dzou
2. okt 2009

tak to mas super .... ja by som brala taku roboru, ale moja anglina zo zaciatku bola o nicom(niezeby tera bla nejak extra ale tak uz sa aspon dohovorim) tak som skoncila v mojej robote a teraz sa tazko vymysla kedze je ta kriza 😠 a tak uz tam chcem ostat az do materskej aby mi zaplatili aspon tie prve 3 mesiace 90% platu...

kv3tka
2. okt 2009

robota sa da.....v pohodke,aj ma to tam bavilo,ale uz mi ti hlupi skoti lezu na nervy....aj ked cest vynimkam....
tu je to velmi dobre platena robota.....na zakladne hodiny....5dni v tyzdni po 7,5hod mam v cistom 1250£....plus zlavy v tescu pri kazdom nakupe 10%....
a co drahy v com podnika?

kv3tka
2. okt 2009

dnes sme tu tusim len my dve.....vsetky uz weekenduju....ovuluju a snazilkuju 😀

kv3tka
2. okt 2009

drahy zobral overtime.....dnes 2hodky,zajtra a nedelu celu sichtu...som bola nahnevana,ze budem sama....balit,nakupovat.... 😠 ...a vies,co mi povedal?.....
ze ked uz mame po tych sexualnych hratkach.....tak teraz je cas na overtimy....vraj treba do plusu na vybavicku 😀

dzou
2. okt 2009

hej tusim...
no on zacal so susedom robit rozne prace okolo domu...menia odkvapy a tak maluju...no proste vselico a este aj vyraba voziky za auta...on je taky sikovny on vie proste robit vsetko 😀
to mas super aj platene... no ja si nieco take najdem dufam, ze po materskej ale aj o chcem zo zaciatku robit len na parttime kedze skolky su hrozne drahe a materska je len 9 mesiacov a opustit take male baby na tak dlho sa mi zda blbe...to nie ako mm sestra ona za prachy urobi vsetko...takze maly uz v 9 mesiacoch bol v skolke 5 dni po 8hod. sa mi to zda nespravne hlavne v takom pripade ako ona ze jej mm zaraba tolko ze by kludne aj doma mohla byt..a potom vypoti ze cez vikend sa mu musi venovat lebo cez tyzden nema cas 🙄 no ako ine matky na vikend daju dieta asi do skrine alebo co.....

kv3tka
2. okt 2009

tak to si neviem predstavit ani ja....od takeho malickeho babatka tak odist....este tak najst si opatrovatelku....napr.niekoho z rodiny.....za napr.70£tyzdenne plus strava sa da.....ale dat do skolky...to by som nedokazala 😉

dzou
2. okt 2009

presne... ako napr.moja sestra mala malu uz v 3,mesiach v jaslach ale to preto ze museli platiti najom a vsetko a inak by nestihali...ale v pripade mm sestri to vazne nechapem...ona je horzne na prachy az mi je z toho zle 😝
ako ja ked budem mat babo tak ho budem musiet dat do skolky na tych par hodin nejake 2-3dni do tyzdna ... ale viac nie ...ale to aj preto ze potrebujeme aby sa ucilo po anglicky 😉
ze overtime aby bolo na vybavicku to je zlate 😉

kv3tka
2. okt 2009

.....uz som s5 😀
bola som pre draheho,koncil v praci....a kedze som mala auto....musela som ist....aby nesiel pesi.... 😀 a nezmokol 😝
no on je taky podareny....vedel,ze budem nadavat...tak to zvalil na overtimy 😝 ....aj ked si skor myslim,ze maka a spori na dovolenku 😉

kv3tka
2. okt 2009

nie na overtimy...ale zvalil to na vybavicku 😝 ...chyba...opat 😀

dzou
2. okt 2009

tak to ma blizko robotu ked si stihla ist pre nho...mm je este stale v robote...jednej starej pani maluju cely dom...

kv3tka
2. okt 2009

my mame tesco sklad....blyzko...autom 4min....tam a 4min spat a pesi tak 15min..... 😉 je to kusok

dzou
2. okt 2009

tak to mate super ja cestujem asi tak 15min na aute....peso ani nechcem vediet 😀

kv3tka
2. okt 2009

zas som tam dala ten y......do slovicka blizko 😀
blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko,blizko.....do buducnosti...pre zapamatanie 😀 .....aj tak som to len skopirovala...ale psssssst 🤐 😉

kv3tka
2. okt 2009

....ked sme sem prisli...tak sme dostali ubytko....3izbovy byt......a ten bol uplne na konci sveta....autobusom 45min.....do mesiaca sme kupili auto,a tak to bolo 20min.....potom sme sa otukali a nasli si ubytko blizko...domcek....taky maly,utulny.....tak o mame 4minutky.....
ked zacinam o 6.00h,tak z domu vyrazame o 5.55 😕 😀

dzou
2. okt 2009

kveti 😀 😀 mne je to jedno aj ja urcite robim niekde preklepy(inac su to chyby ale sa mozem vyhovorit) 😀

kv3tka
2. okt 2009

....aj mne to je jedno...ale to je tak,ked robim 100 veci naraz....momentalne pisem na konikovi,volam cez skype s maminu....pisem so svagrinkou na facebooku....peciem lazane....ohrievam kapustnicu drahemu a ukazujem nakup,co som kupila.....a prosim o zlozenie kufrov 😠 😀 z povale 😀

kv3tka
2. okt 2009

no som busy...... 😀

dzou
2. okt 2009

no to teda si 😀

dzou
2. okt 2009

mne uz konecne prisiel mm domov... sa tesim uz je mi smutno samje teraz viac robi jak predtym 😝 ja viem ze musi aby sa im to rozbehlo ale dakedy sa az hnevam

kv3tka
2. okt 2009

tak to poznam..... 😉 ...ked som sama,je mi smutno....ale zas vyplata ma tesi.....ked su korunky do plusu 😉

kv3tka
2. okt 2009

idem ja uz kuk....panelak...tak zajtra papa 😉

pimma
2. okt 2009

ahojte 🙂 je tu niekto?

xena323
2. okt 2009

iba ja

blackrose
2. okt 2009

ahojte... 🙂 ja dnes az takto neskoro... bola som prvy krat v skole... vratila som sa pred osmou, potom sprcha... mm je este v praci, tak som sem zbehla, precitala som si vas 🙂

kv3tka, tiez mi napadlo, ze asi bola ovulka ten 13 DC, tak mi to nedalo, kupila som si ovu testiky a vcera bola svetlucka druha ciarka a dnes len tienik, takze ovu asi bola ten 13 DC, aj ked ziadne pocity som nemala... aj ked snazenie zrovna v ten den sme nepraktizovali, ale dufam, ze potapaci vnutri vydrzali z predosleho dna 🙂

som unavena, som od 4:40 hore, co je pre mna veeeeeeelmi skoro... pekny vikend vam vsetkym prajem.

lauritka
3. okt 2009

ahojki, tak som si vas trosku citala.. a kvetka musim ti povedat,ze na 10 dpo su uz celkom schopne ciarky niekedy 😉 evina z grafov mala peknu ciarku na 10dpo, a vavenka a shaarka na 11dpo tiey viditelnu druhu ruzovu ciarku, ja som tiez mala uz pekny mamatest na 11 dpo.
a na FF som videla kopec testov, ktore boli jasne pozitivne na 9 a 10 dpo.
vsetko zalezi od toho, kedy sa uhniezdi embryjko 😅 a ked je v grafe velky vzostup vacsinou medzi 8-10 dpo , ked clovek nie je chory, tak je to dost nadejne ;) lebo vacsinou sa po uhniezdeni este zdvihne teplotka 😉
takze ja vravim, kto nevydrzi nech kludne testuje, je to mozne ze na 10 dpo bude ciarka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre