• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
chybala som ti?ake mile.... :wink: :wink: :wink: baby kofolu,dzusik a mineralku?no to neni nic moc,co?po vinku a burciaku? :grinning: :grinning: ale moja sestra mala narodky tak mozem ist tam,len samej sami nechce,bez mm.tak tam pojdemeasi zajtra.
3. okt 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, to je super, krasne folikuly tak kratko po ms.....!!!drzim palce!!!
3. okt 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak ahoj a pekny dnik.a dakujem...
3. okt 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja som uz tu....nakoniec som nesla shopingovat :grinning: ,bo tu strasne fuka a prsi....tak som ostala doma a spravila si nechty....
adulka,tak ty uz po ovulke.... :sweat_smile: ....a matka naozaj krasne foliky....tak kratko po mrche.... :wink:
3. okt 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou....mas ty veru pravdu....niekedy sa treba aj takto uvolnit.... :wink: ja si cez mrsku zvyknem kupit cervene vinko...vraj to je dobre na vycistenie a prekrvenie :wink: ....a tak ako sa ty citis dnes....som ja sa citila par dni dozadu po tej zurke....a to som ani vela nevypila :grinning:
3. okt 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu uz nik :confused: :rolling_eyes:
3. okt 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne mrcha meska 1 den, ale pride, mam nervy jak des. robila som si testik vcera -negativny.Dnes som prisla do skoly, dalsie 2 tehotne, no supeer :unamused:
3. okt 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka ahoj,dakujem aj ja som prekvapena a stastna,ale pripadam si jak blba ze stastna z folikov.ale ked som nemavala mrchu tak som stastna aj z takehoto ,,pokroku,, :wink: :wink:
vrabcek 2 tehule?povedz si,,nevadi, ja budem ta tretia,, :wink:
3. okt 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne foliky su zakladom pre kvalitnu ovulku...takze pokrok je to urcite :wink:
3. okt 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pytala som sa dr.ci moj zdrav stav (to ze by som mohla ostat tehula)vidi pozitivne a on ze ano.tak som bola stastna...
3. okt 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis same dobre spravy....len tak dalej.... :wink:
3. okt 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si zlata...http://www.fertilityfriend.com/home/mata1001 - moj predosly cyklus
http://www.fertilityfriend.com/home/mata1001 - moj terajsi cyklus.
kvetka kukni ho prosim....co myslis kedy mozem ocakavat ovu?ja som si ju nikdy nesledovala,ani hlien ani ovu testy...mrsku som mala 27.9.
porad...
3. okt 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka....si pamatam,ze som ti pisala k minulemu cyklu...ze ovulka mohla byt kludne aj na 14-15DC....pretoze odvtedy sa ti teplotky drzali pekne hore....ff si nieje isty....skus trosku sledovat....aspon ten hlien....ci sa objavi egg....alebo aspon to "vlhko" v gatkach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ak si mala mrsku 27.9.....a vcera si mala foliky (8 a 9mm)....no ratam...ratam....
:grinning: cize dnes si 7DC....foliky denne narastu aj 2mm..... :wink: ...cize 13DC uz by mohli mat 20mm...a pri takejto velkosti uz dochadza k prasknutiu....a ovulke.....ja si trufam tipnut,ze bude okolo 13-15DC :wink:
3. okt 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava,co nato povie teplotka :grinning:
3. okt 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano presne to si mi povedala ze mohla byt aj skor.no ty mas aku pamat?
inac dakujem ti za radu a tvoj nazor.
budem si sledovat ten hlien a hlavne sa budeme milovat kazdy den od 10DC.lebo sme sa milovali obden.a to asi nestacilo.

a ty si ako na tom?
3. okt 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlien si sleduj....lebo prave v takom vlhkom prostredi sa maju spermijky najlepsie.... :wink:
taktiku si zvolila spravnu....my sme sa tiez tento mesiac milovali kazdy den od 12DC...ovulka bola 16DC....tak teraz cakame na vysledok....som 4DPO....a tiez cakam na dovolenku...uz len zajtra a pondelok letime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
....idem ja na chvilku do zahradky...este sa stavim....zatial ahoooojkaj :wink:
3. okt 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ahoj...a tak u teba je velka pravdepodobnost ze budes tehula..drzim palce a urcite daj vediet...
ked budes tehulka aspon posles nejake virusiky... :grinning:
3. okt 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mrcha stale nic, ja neviem, som na pochybach - doteraz bola ako hodinky, ale ked meska 1 den, tak to nic neznamena, inak mam skoro rovnaky cyklus ako nina
3. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vrabcek...a kolko dpo si?
3. okt 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile: je tu niekto? neviete,ako je na tom ninka?neozvala sa? ja este mrchujem, inak nemam nic nove :slight_smile:
3. okt 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ona hovorila, ze zajrtra pojde na krv ku nejkaej tet a ze potom da vediet...teraz ke dakde na chalupe sa mi zda...
3. okt 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ja tie vyrazy dpo nerozumiem, mala by som si nastudovat tie skratky...
3. okt 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dpo=dni po ovulacii....vrabcek :wink:
3. okt 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou uz lepsie? :grinning:
ja som pocistila šípy....a teraz lenosim....opat :grinning: ....a ninka,ta tu bude az v pondelok.... :wink:
3. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak 14 dni po ovulke..ca.
3. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek a pises....test negativny?ani naznak? :confused: .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a o chvilku ide superstar...tak si lahnem....prikryjem sa dekou....a rozdriemem :grinning:
3. okt 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani naznak, som pozerala zo vsetkych stran, ked tu niekedy pisete, ze su tam duchovia :grinning: , ale nic
3. okt 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na duchov neverim....ale na 14DPO....by uz mohlo nieco byt :wink: ....ale nevesaj hlavu....mam priklad z blizkeho okolia....svagrinke sa ciarka objavila az na 18DPO....predtym ani naznak....tak sa drz a nevesaj hlavu :dizzy_face:
3. okt 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvaeti hej uz lepsie...som si zdriemla :grinning: ja idem kukat x-factor ale bude az o 20.00....
vrabcek tak este pockaj a ked nepride do 2 dni tak skus testnut este raz...
3. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok