• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
veru priamku :grinning: ...rada by som ju este potiahla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no neviem co a ako bude doma,ci budem merat....teplomer som sice zbalila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
5. okt 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kv3ti...aj ja som mala pred ovu pokazeny teplomer, ale u teba sa zasekol v spravnej dobe :grinning: a nech tak ostane :grinning:
5. okt 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo nech zacne stupat :grinning: :dizzy_face: uz by sa to tu malo nejako rozbehnut...
5. okt 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ju prehovaram aby ostala....len ci posluchne potvora jedna :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :grinning: tak prehovaraj poriadne
5. okt 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ta ninka...."kasle" na nas :frowning2:
5. okt 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tomu vobec nerozumiem... ved vzdy tu bola este predomnou... :unamused: dufam, ze sa pred nami neskryva :confused:
5. okt 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka tu bola vzdy hned rano so mnou :confounded: dufam,ze je v pohode!
5. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave,ze ona tu bola vzdy medzi prvymi :zipper_mouth: ....a ani graf nema aktualizovany.... :confounded:
5. okt 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, ja vas citam, ale akosi nestiham vsetko, kedze som tu 3 dni nebola :wink: , aj ja cakam co napise ninka, ale dufam, ze kedze sa nehlasi tak mozno oslavuje doma alebo zeby isla ku dokymu??? :grinning:
5. okt 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska ahoj a ty si na tom ako?? ja uz mam v tych nasich cykloch nejaky borde.... :unamused:
5. okt 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj black, ja som na tom biedne, mrcha dosla este aj predcasne, ale dnes sa snazime s muzikom, lebo podla jonasa mame dnes "nas den" ci to vyjde netusim....kedze podla bt to absolutne nesedi.... :confounded: no ale ked je stastie unavena.....treba dufat :slight_smile:
5. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj puska.... ani mne Jonas absolutne nesedi s mojimi plodnymi dnami :slight_smile:
5. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: my sme tiez skusali aj podla jonasa, aj podla ovulky... vyslo nam to skoro rovnako... podla jonasa od stvrtka do nedele a ovulka bola nasledujucu stredu... tak len 2 dni rozdiel... uvidime, ci to nieco aj pomoze :slight_smile:
5. okt 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda....ale pocula som ze je to aj jedno ked to nesedi s ovulkou, ze to aj tak moze klapnut...no vsak necham sa prekvapit...ale zase velmi velke nadeje si nerobim...pak bude o to vacsie sklamanie :frowning2: ...no idem ja zase, vsak zase pridem, musim skocit aj ku zubarke, kedze uz mam to volno :angry: papap zatim...dufam, ze ninka sa ozve s radostnou spravickou :wink:
5. okt 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... Jéj, vy ste normálne rozmýšlali, kde som... :slight_smile: No tak ja som na krvi nebola, už ani nepojdem, lebo už to sestričky nemôžu robiť... :frowning2: A čakám mrchu. dnes-zajtra. Krčok mám jak blato, niet pochýb že príde... Ale som úplne v pohode. Až na to, že mi je straaašne zle po včerajšku. (oslava) :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
5. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nina, si nas riadne natahovala :grinning: ale to este nemusi znamenat, ze mrcha pride... testiky si si este robil??
5. okt 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ďakujem k blahoželaniam.... :grinning:
samozrejme ze som myslela "robila" ... preklep :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
robila v nedelu ráno naposledy... Biely. No teraz už dúfam, že príde, lebo som to včera dosť prehnala... :confounded:
5. okt 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze si si poriadne oslavila narodeniny :slight_smile: to je fajn... a ak aj by si bola tehu, tak jednorazova zurka neublizi...
5. okt 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš? fuj však ja ledva žijem... :zipper_mouth:
5. okt 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som hodila kupel....a ako vidim ninka sa nasla :grinning:
ahoj...a dnes si merala...hod grafik.... :wink: ....aj ked po takej riadnej zurke....asi zbytocne merat :grinning: tak i tak bude teplotka skreslena.... :pensive:
5. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pochval sa cim ta potesil manzelik :wink:
5. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som zvedava na darceky :slight_smile:
5. okt 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Ninka...pekne si nas napinala :slight_smile:
5. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kveti... ja som vôbec nemerala cez víkend a dobre vravíš, dnes ráno by to bolo nanič... :zipper_mouth: Takže uajtra ráno zmerám...
Manželík? No ráno ma prekvapila kytica ružových lalií, milujem tie kvetinky no a spodné prádlo mi kúpil-úžasné... :wink: Najkrajší darček som mala od malej, tá mi nakreslila krásny obrázok a zaviazala ho velkou slamkou-úplne sama to vymyslela... :slight_smile:
5. okt 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Od rodičov som dostala moj oblúbený parfém-už rok som ho nemala, tak som sa tešila ako malé dieťa, 2 knihy a ,,zázračnú,,sviečku a od babky a dedka korunky na odsávačku prachu (pri nechtoch), takže tak... :slight_smile: Zajtra sa budem tešiť viac, teraz keby ste ma videli... Toto mi nebolo treba... :confounded:
Ahoj adi... no ja som zaspala...preto až teraz... :sweat_smile:
5. okt 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak pekne si to oslavila, tak uz si aj v Amerike dospela :slight_smile: a Black ma pravdu, ak by si aj bola tehu,tak mimi zacne brat z teba ziviny az v nejakom 6.tyzdni....
5. okt 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...kvetinkou sa nikdy nic nepokaziiii.... :wink: ...i mna najviac potesiiii
a darcek od malej musel byt uzasny :dizzy_face: ....to je tak mile,tie detske napady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok