• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
no ja neviem, stale nic,ziadna mrcha - manzelik sa tesi, ale pokial neuvidim tu druhu palicku, tak si nic nenamyslam
5. okt 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dobre ranko..... Ninka, kde si????
Vrabcek a test si si robila? nejako som to nezachytila.....
5. okt 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alzbetka, tak toto na ovu este nevyzera :frowning2:
5. okt 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. okt 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len skoda, ze v den ovu som bola bez manzela :frowning2:
5. okt 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....aj ja som uz tu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nemozem spat...uz sa neviem dockat....som jak male decko :grinning:
5. okt 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kv3tka, dlho sme sa tu nestretli v rovnakom case... :slight_smile: cestovnu horucku poznam :grinning:
5. okt 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adka....to je strasna chut....a tuzba po domove :wink: ....uz od 3.00h som sa mrvila....aj sa mi snivalo,ze nam to uletelo :angry: ....tak som radsej vstala :grinning:
ako sa mas po weekende?
5. okt 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ahojte babulky :wink: ...ja len jednym ockom nazeram, ci sa ninka ukazala s pozitivnym testikom, ale kde je? :confused: ...a kedze som sa sem vcera nedostala, tak jej dodatocne zelam vsetko najlepsie k narodeninkam :sunglasses: ...dufam, ze oslava bola uz len pri mineralke :grinning:

...kv3ti :wink: , tak este raz Ti zelam stastnu cestu a poriadne si doma oddychni :sunglasses:

...vsetky ostatne kocky tiez pozdravujem...ozvem sa neskor...praca vola :slight_smile:
5. okt 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem willi :wink:
ninka nas neak napina.... :frowning2: ....inak aj ja sa pripajam a zelam Vsetko najlepsie,najkrajsie a najsladsie k narodeninam :wink:
5. okt 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kv3tka....a mas nadhernu fotku v profile :grinning:
ja som chcela Ninke zablahozelat, ked tu bude, ale ked ste sa takto rozbehli, sa pridavam...Ninka, prajem ti k narodeninam vsetko najlepsie, hlavne vela zdravia, stastia, lasky a splnenych snov!!!
5. okt 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Ja takto.Idem vás dočítať.Ako Ninka?
http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka
5. okt 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj simib.....takze si testovala? :unamused:
5. okt 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib ahoj :wink: ...tak vyzeras nadejne :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....dnes si netestovala?
5. okt 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes nie a už asi ani nebudem.Veď na 12DPO nič. :slight_smile:
5. okt 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako myslis.....negativny test na 12DPO nic neznamena....pozitivny moze byt uz o 2-3dni.....a aj BUDE!!!! :zipper_mouth:
5. okt 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem.Myslím že nie.Počkám si na mrchu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. okt 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ta bude bavit cakat 9mesiacov :confused: ??? :grinning:
5. okt 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a simib aky si pouzila test?
5. okt 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rapid taký zelený obal.
5. okt 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib pozri na str.185...hned hore ti lauritka pridala odkaz.....
tamje pekne vidiet ako na 30DC.....mamatest ukazal krasnu ciarku a rapid nic.....ziadna ciarka :wink:
5. okt 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky :slight_smile:
ninka kde siiii :slight_smile: my cakame a tiez sa pridavam a prajem ti vsetko najkrajsie a najlepsie (a hlavne to jedno!!!) k narodeninkam :dizzy_face:

kv3tka ty si dobre nedockava :wink: ale to poznam :slight_smile: tiez by som nespala... a kedy letite??
5. okt 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj black.... :slight_smile: ....co sa zabijem,ked sa nemozem dockat :grinning: ....letime o 15.35h..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a este je len 7.31 :grinning:
5. okt 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja nechapem mojim teplotam... mam ich hroooozne nizko :frowning2: min. mesiac som si merala BT v ustach a mala som take teploty... a aj rozdiel medzi predovulacnymi a poovulacnymi nie je zrovna velky :frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
5. okt 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa este nacakas :grinning: ako ti to len pojde pomaly... to je hrozneeee... ale mozeme ti pomoct v zabijani casu :grinning:
5. okt 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kv3tka u mňa to bude asi inak.Ale pohoda.Nech si len mrcha príde,veď potom zas odíde.Black ahoj.
5. okt 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Black.....vsak mas pekny graf!
5. okt 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black....kazdy mesiac je iny....ovulka bola a to je hlavne!!!! :wink: ....a vobec neva,ze je taky maly rozdiel :dizzy_face:
mne sa asi pokazil teplomer: http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka :grinning:
5. okt 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, ved ja nestresujem, len sa cudujem, ze su take nizke teplotky, som myslela, ze ked budem merat dolu, tak mi budu skakat do vysin a nic... :confounded: ale som rada, ze ovulka bola :slight_smile:
simib, niekedy je fajn mat takyto pristup aspon nestresujes :slight_smile: drzim palce :dizzy_face:
5. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka ty mas peknu priamku :grinning:
5. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok