Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
6. okt 2009

presne dzou....ak sa nepodari do Vianoc....kupujeme dovolenku na Dominiku

kv3tka
6. okt 2009

idem ja uz papa...kamarati cakaju....tak zajtra nakuknem.... 😉

dzou
6. okt 2009

paaaaaaa kveti a daj si jednu slivku na mna 😉 a uzi si to....

dzou
6. okt 2009

teeeeeda simib a mrcha nikde? sak to je dobre znamenie i ked tie stavy..no dufam, ze ti je uz lepsie 😉

simib
6. okt 2009

Nie mrcha zatial nikde.No tie stavy.Nič moc.Je to dnes lepšie ďakujem.

pimma
6. okt 2009

simib... to je podozrive 🙂 drzim palce

dzou
6. okt 2009

a ked nepride zajtra a teplotka ostane chces testnut alebo ako?

simib
6. okt 2009

Možno ano.Mám ešte jeden mamatest,tak ak bude vysoká teplota a nebude mrcha,tak skúsim.Ale do rána určite dojde.

dzou
6. okt 2009

no simib je moc podozriva... 😀 😀 😀 ved uvidis 😉

simib
6. okt 2009

uvidím mrchu.
🙂

dzou
6. okt 2009

no len zeby si nebola prekvapena... 😉 sak sa tatko tu s tebou uz natahujem par dni a mrcha stale nikde 😉

simib
6. okt 2009

No ale dnes je 14DPO,takže dnes nedošla kôli včerajšiemu grcaniu,takže v noci alebo ráno je tu.

dzou
6. okt 2009

a to ako myslis ze nedosla kvoli grcaniu......co to ma s tym spolocne 😕

simib
6. okt 2009

Ja neviem.To len tak.Veď je to fuk.Ja už ju od rána čakám jak krava a to tak neznášam čakanie. 😀

dzou
6. okt 2009

hej verim ti...sak asi kazda to pozna

simib
6. okt 2009

tak ráno uvidíme. 🙂

ludinka
7. okt 2009

Caute baby, vcera mi konik vobec nesiel tak som tu az dnes,
dzou dakujem velmi pekne za mail, ked zacne nrcha tak si zacnem merat tu teplotu, zatial este stale nedorazila 🙄
ked ste sa vcera bavili o tom ktora sa coho zriekla koli snazeniu, tak ma napadlo sa vas spytat ake vitaminy uzivate a ci sa vobec oplati nejake uzivat, ja som si kupila ten femibion 800 ale zda sa mi dost drahy na to ze neviem dopredu ako dlho potrva kym sa zadari.
Rozmyslam ze si kupim len cistu kyselinu listovu neviete ktora znacka je najlepsia?

vrabcek154
7. okt 2009

baby vcera prisla mrcha , ale bolo mi hnusne, musela som ist domou v krcoch, skoda. mozno nabuduce.
Ale mrcha je hrozne silnaaaa.

ludinka
7. okt 2009

vrabcek to mi je luto, aj ja ju uz cakam kazdu chvilu,ale krce mi nejako prestali tak neviem, dufam ze sa nedohrabe az na vikend
aj ja mavam strasne krce ked dostanem a nic mi na to nepomaha- len horuca voda a vrobote si musim dat ibac
☹(

aduliak
7. okt 2009

Dobre ranko babenky....vcera sa mi sem nedalo dostat....
takze moj graf dnes:
http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9 a mam jeden problem......2.10. som bola u doktorky a ta mi tvrdila,ze ovu uz bola - 1.10., preco mi ju ten program dal az na 2.10., ked viem, ze vtedy nebola? 😖
ale uz som zacala citit podbrusko na mrchu :(

aduliak
7. okt 2009

baby, aj ja mavam bolesti pri mrche, bez ibaca prvy den ani na krok 😠

simib
7. okt 2009

No čistý koniec.Kedy už do riti príde?http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka

aduliak
7. okt 2009

ahoj....si si robila ten mamatest? teplota teda mrche nenasvedcuje .....

simib
7. okt 2009

Hej mamatest.Ja už chcem,aby došla.

ludinka
7. okt 2009

simib tak mozno nepride ...... 🙂

aduliak
7. okt 2009

a krcok si si nesledovala?

simib
7. okt 2009

Ale príde Ludi.Na 15DPO test biely,to nemôže inak skončiť.Len ja nechcem ísť na vyvolávačku.Nikdy som nemusela.

ludinka
7. okt 2009

kiezby nam neprisla nikomu...........ale zbytocne nadeje si radsej netreba robit, ja som si este teplotu nemerala tak nemam vobec prehlad ci mam nejaku nadej, na buduci mesiac uz budem aj ja mudrejsia.

ludinka
7. okt 2009

ved hej ani mne nevychadza na teste nic dobre....☹

simib
7. okt 2009

Adul je stále tvrdý ale zmenšil sa už.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre