• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
willi snáď áno :slight_smile:

willi a ty si v akej fáze cyklu? Zisťujem totiž, že choroba je tiež tehu príznakom :grinning: ... vraj sa trošku oslabuje imunita, tak sa často stáva, že sú tehule náchylnejšie na choroby :slight_smile:
9. okt 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja som z 29 dnoveho cyklu momentalne 21 DC...akurat som tu vcera dievcatam pisala, ze som vcera objavila nejaky biely vytok, uplne ako bielko a zacali ma palit bradavky...ale nepripisujem to tehotenstvu (nechcem tomu venovat pozornost, aby neprislo sklamanie) :sunglasses:

...inak o tej oslabenej imunite som tiez dost pocula a vela dievcat uvadza, ze v zaciatkoch tehu sa skor citili ako pri chripke :grinning:

...takze dufam, ze ta moja "chripka" bude mat tiez 9-mesacne trvanie :dizzy_face:
9. okt 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi v tehu je výtok :wink: na tom sa pýtala skúsenejších dievčat aj ja :slight_smile: lebo ho mám
9. okt 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mame dve tehulky :slight_smile:
9. okt 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no uvidime o tyzden, myslim, ze na prve tehu priznaky by bolo este prilis skoro :confused:

...flam a kedy ides k dr., aby Ti potrvdili to, co vieme z testikov? A ktory den cyklu si testovala prvy krat?

...adu, ak by som bola tehu, tak potom budeme uz tri, lebo black ide so mnou :wink:
9. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...adu a Ty nemas tiez podobny cyklus ako black a ja? :confused:
9. okt 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...flam a preloz mi prosim to Tvoje motto :slight_smile:
9. okt 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi....mame skoro rovnaky cyklus.... :grinning: ja (ne)cakam mrchu buduci stvrtok 15.10. .... preto sa mi zda ten moj pokles v grafe divny......mavam skor 29 dnove cykly...
9. okt 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi prvýkrát som testovala 25 deň cyklu :slight_smile: 10-ty deň po ovulácii.... k lekárke neviem kedy, v pondelok budem volať na gyndu, lebo teraz mi to príde ešte také divné... vieš... sestrička sa ma opýta, že koľko mi meškajú krámy a ja poviem: zajtra mám dostať? :grinning:

a motto? :grinning: :grinning: preklad: čokoľvek sa povie po latinsky, znie to vznešene :slight_smile:
9. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no adu, mozn manzelovy potapaci predsa len vydrzali od vikendu :wink: a toto moze byt uhniezdenie... no ved uvidime :zipper_mouth:
willi, ja mam tiez klasicke PMS priznaky... trocha ma bolia prsia (ale nie bradavky), vcera ma pobolievalo brusko a mam vytok, ale to skoro stale od ovulky (co nemavam tak dlho, az pred ms zvycajne)... podla FF mozem ocakavat mrchu do 4 dni, tak este vydrzim a uvidim :slight_smile:
flam a blahozelam :dizzy_face: a vy ste mali aj nejake problemy a vysetrenia za sebou, alebo ste tych 15 mesiacov "len" skusali??
9. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blackrose "len" sme skúšali :slight_smile:.... akurát v júni sa zadarilo prvýkrát, ale bol to spontánny potrat v 5tt... tak snáď to teraz bude mať iný scenár :pensive:
9. okt 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...adu...takze Ty budes stvrta :wink:

...flam, to motto teda nema chybu :sunglasses:

...black, mna tiez bolievali prsia tyzden-dva pred mrchou, ale momentalen nebolia, len tie bradavky :confused: ...ved uvidime, co bude ...takze Ty ocakavas mrchu uz tak skoro? Mne by mala prist 17-teho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam kratsi cyklus (teda zacalo mi to tak blbnut co sa snazime, tak vlastne neviem aky mam)... len min. mesiac som mala 28 dnovy a ovu bola 15. den. Teraz bola ovu 14. den tak cakam, ze aj ms by mala (ale nemusela) dorazit o nieco skor. Ved uvidim...
9. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black...aj mne sa zda, ze za 4 dni to mas nejako skoro :astonished:
Sorry... ovu bola 13. den...
a ak ti potapaci vydrzali, tak si normalne otvorim na oslavu nealko pivo a zblaznim sa..... :grinning:
ale nemam ten pocit.....uvidime teplota zajtra...a to som si hovorila,ze od zajtra nemeriam....
ale teraz mi napadlo,ze zajtra ideme na svadbu a dnes gratulovat s darom a mozno jeden poharik mi nanutia.... to ovplyvni zajtra teplotu,ze?
9. okt 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozrite si moje 3 grafy... mam to take rozhadzane
1. graf: ovu 17 DC, LF len 8 dnova, cyklus 25 dnovy
2. graf: ovu 15 DC (asi), LF 13 dnova, cyklus 28 dnovy
3. graf: ovu 13 DC a ostatne ani len netusim :grinning:

Ale ostatne mesiace sa mi cyklus pohyboval od 25 do 30, takze si myslim, ze ked bola ovu skor, ze mozem ms ocakavat uz okolo 26-27 DC co je za 4-5 dni...
9. okt 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeden poharik by podla mna nemal ovplyvnit tehu, ale ako som citala, je to na kazdej ine... takze tazko povedat... na dovolenke som pila kazdy den 2-3 pohariky vina a vobec netusim ako sa to odzrkadlilo (ci vobec) na teplotke...
9. okt 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uvidim.....rano zmeriam a ak stupne, tak vam pridem povedat...ak nie.....pijem na svadbe od zialu :grinning:
9. okt 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black tak už vieme prečo ten skákavý graf na dovolenke.... :wink: :grinning:
9. okt 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od zialu pit nemusis, ale nechcem ta strasit, ale ani pokles neznamena 100% tehu... stava sa to aj v netehu krivkach :frowning2: co je dost trapne, pretoze uz sa na nic nemozeme na 100% spolahnut...
ako som si aj vcera citala na merenibt:
Studie k implantačnímu poklesu(v angličtině) - píše se tam, že 11% křivek s implantačním poklesem neskončí těhotenstvím, 23% ano. Nejčastěji se tento pokles objeví mezi 7. a 8.DPO
9. okt 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...black, tak Ty poriadne "skaces" :grinning:

...adu :grinning: , v pohode si daj poharik
9. okt 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, myslis, ze to bolo tym pitim??? pretoze som pila stale rovnako :wink: na veceru sme si dali pol litra vina (spolu obaja a mm vypil aj viac ako ja)... ale spravilo to asi vsetko dokopy: kazdodenne narocne cestovanie, vinko, unava, meranie v ustach apod.
9. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black...ja viem, ze to neznamena tehu.....ale pokial teplota vzrastie, tak mam aspon nadej :grinning:
ja som sa tento mesiac na vlastnej kozi presvedcila, ze na teplotu sa absolutne neda spolahnut na 100%....pri tej mojej ovulacii.....
9. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi, preto stale poctivo meriam, aby som vedela, co to so mnou robi a vlastne aku mam LF apod. Lebo z tychto predoslych dvoch merani som vobec nic nezistila... teda hej, ze mam ovu :slight_smile:
9. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Willi...poharik si dam...vsak uz som nepila ani nepamatam kedy :grinning:
adu, tak to mas pravdu :slight_smile:
... obdivujem Vas, ktore meriate BT :wink: ...ja neviem kedy sa k tomu odhodlam, som na to asi dost pohodlna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som vyrastla z toho, ze kazde pichnutie, kazdy iny naznak moze znamenat tehu.... ale nadej zomiera posledna a stale sa snazim mysliet optimisticky :slight_smile:
takze este zajtra zmeriam.... v nedelu asi nie...to asi po svadbe nebudem schopna....a potom uvidime, ci stvrtok alebo piatok mrcha pride.....
9. okt 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...adu, tak sme na tom asi rovnako...tiez sa uz nerada sledujem, pretoze aj tak viem, ze vysledok nijako neovplyvnim, len si mozem navodit stres a zneprijemnovat zivot svojmu okoliu :zipper_mouth: ...takze nechavam to tak ako to ma byt a som pokojnejsia :slight_smile:
9. okt 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok