• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
spiri... my sa snazime 25ty mesiac...ale ono to raz vyjde :grinning: :grinning: :grinning: URCITE
13. okt 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic....aspon ze dodrzujeme heslo jeden za vsetkych a vsetci za jedneho..... :grinning: aby sme mohli tehulkovat spolu..... :grinning: takze buduci mesiac,ok? :grinning:
13. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnacka :grinning: ...ked sme chodili nakupovat so setrou nedavno tie male vecicky...tak uz len tym ze vstupis do obchodu ta ovanie taka prijemna atmosfera..je to krasne a my to budeme coskoro prezivat tiez :grinning:
13. okt 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ok adu, tak jedna za vsetkych, vsetky za jednu :grinning: ...aj ja uz chceeeeem dostat ms :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze dohodnute...kto sa prida ku mne a Katke a chce tehulkovat s nami? :slight_smile:
13. okt 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz maaaaam :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak idem s Vami do toho, sice este nemam, ale v sobotu budem maaaat a idem s Vami do tehulkovania :grinning:
13. okt 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si uz velmi nepamätam ake bolo moje tehu,vtedy som vôbec nesledovala kedy bude ovu,baz.t.,ani nic podobne.ked som si isla robit test tak mi uz asi tyzden meskala a to som aj zabudla kedy som mala dostat mrchu a tak ma napadlo ze testnem a bolo :grinning: ake jednoduche vtedy.teraz hotova pohroma druhe nie a nechce prist :frowning2:
13. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som medzi vami...ani nemam ani mam :grinning:
willi, ale ty nas mozes este zradit a nepride ti :slight_smile: a potom nam budes radit, lebo budes o 4 tt pred nami :slight_smile:
13. okt 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spiruanka...neboj, onedlho sa vam podari...ked ste pri prvom nemali problem!!! :grinning: len klud :grinning:
13. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...adu, slubujem, ze nezradim :sunglasses:
13. okt 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby... normalne premyslam..keby sme sa tak snazili o to aby ta mrcha prisla a nie o to aby neprisla..mozno by sa to zadarilo.... vravi sa ked ked to vemi chces tak to vtedy nevyjde...tak sa snazme o to aby stale dosla :grinning: :grinning: :grinning: ...to len tak vravim pre zlepsenie naladicky
adka,katka baby prajem vam to velmi a drzim silno palce aby vam to co najskor vyslo :wink:
ja budem snazit urcite stale snad to raz vyjde.zevraj mam uz po ovulke ak som aj mala nejaku :angry:
kati ale toto je podla mna veeeeelmi dobra taktika :grinning: snazit sa nesnazit... ale chciet mrchu :grinning:
13. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka....ze by sme skusili taktiku opacnu...ze "boze, co budem robit? mozno som tehotna..ako to poviem nasim?.." :grinning: :grinning: :grinning:
a mozno to takto just vyjde :grinning:
13. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme Spiruanka, nech to vyjde aj tebe skoro!
13. okt 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi ahoj takze asi tvoje cyklusove dvojca uz nebudem :frowning2:
aj krcok uz mam hore a mierne otvoreny, takze mrchu uplne ocakavam...
dnes sa to tu vazne vsetko nejako spustilo... :unamused:
13. okt 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: adu, no to by bolo :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka inak tak uz aj ja rozmyslala :grinning: ale ked ma uz dojst tak sa modlim boze neprides mrcha jedna :grinning: a ona vzdy pride :angry:
adik dakujem :slight_smile:
13. okt 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ... mozno to presne tak vyjde... budeme si len uzivat zivota s nasimi mm...smiat sa tesit sa nezamyslat sa nad nasledkami a mozno to pomoze...co ja viem..ja uz premyslam nad vselicim.... vidite aj taketo hluposti ma napadaju :grinning:
13. okt 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...super sa to tu otaca :grinning: a potom premenujeme nasu temu: "Cakame kazdy mesiac na ms (zatial uspesne)" :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, keby sa to dalo tak lahko, ja si to vravim kazdy mesiac a este sa mi to poriadne nepodarilo... kazdy mesiac potom stale verim, ze teraz sa to podarilo... :unamused: keby vymysleli nieco, ako zabudnut na snazilkovanie :grinning: to by bolo... a tiez by som chcela zazit ako spiruanka, ze po tyzdni zisti, ze jej mrcha meska :grinning: a nie tyzden na nu vyckavat...
13. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi :grinning: :grinning: :grinning: suhlasim :grinning:
13. okt 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zevraj pomaha ked zacnes komplet upratovat izby,potom ked uz nemas ake tak aj susedkyne :grinning: proste aby si nemyslela na to ale da sa to minim.tyzden pred mrchou nemysliet na to? :astonished: :unamused:
13. okt 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spiruanka, my prerabame byt, zacala mi skola, tak mam toho dost, pracujem a aj tak sa mi tento tyzden velmi nedarilo nemysliet na to :frowning2:
13. okt 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black veru az mi je to divne ako som mohla take nieco :astonished: :sunglasses:
13. okt 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black to je syndrom snaziliek,to nevylieci nic iba mrnousek
13. okt 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi akurat papam perkeltik :dizzy_face:
13. okt 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spiru, to mas pravdu... a mozno po niekolkych rokoch ta to uz omrzi... ale po niekolkych mesiaco stale verime :dizzy_face:
dzooooou, mnaaaaaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: posli aj na SK trosku :slight_smile:
asi by som mala ist nieco pripravit na obed, lebo drahy mi umre pri tej prerabke od hladu :sweat_smile:
13. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...dzou, ale ma provokujes - uz druhy den :stuck_out_tongue_closed_eyes: , asi aj ja ten perkelt urobim :grinning:
13. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok