• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
no my sa vadime pravidelne :grinning: my mame take talianske manzelstvo ale ako som pisala ze nas to vzdy rychlo prejde...
mati nebo nude v pohode.... :slight_smile:
14. okt 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som taka ze ja furt prva volam.ale teraz nie!!! nezavolam a nenapisem,nech sa on vtiera mne!!!
ja sa neviem dlho hnevat...no uvidime...
14. okt 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati sak uvidis... aj ja som vacsinou prva co vola...ale dakedy aj on ked uz som bola moc moc nahnevana :wink:
a inac ako sa mas kedy ides k dokymu?
14. okt 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka dobru chut.

ja viem ze sa udobrime ale tak ma vytocil ze som nezvladla situaciu a vybuchla som.ja som strasne vybusny typ a potom znervozniem a tlak mam urcite na 200
14. okt 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
kv3tka, musim a aj chcem to brat v pohode...na co sa budem nad tym znervoznovat a utapat. Viac ma stvu krce ako to ze mam ms :slight_smile: sama sa cudujem, ze ani trosku nesmutim. Tak nejako som vedela, ze aj ked verim, tak sa nepodarilo. Mozno uz sa konecne! viem od toho trosku odosobnit. Co som naozaj rada.
A tebe drzim palce a som zvedava na tvoju zajtrajsiu teplotu. Urcite hned rano pozriem ako si na tom :slight_smile:
matka, nic si z toho nerob... my sa tiez s mm velmi nevadime a vcera tiez za uplnu hlupost sme sa pochytili, ale nastastie sa rychlo vieme udobrit. Nie je dobre odist alebo aj zaspat pohadany, vzdy na to mysli a bude ti hned lepsie, ak sa to co najskor urovna. Minimalne mu zavolaj, alebo napis sms ze ta to mrzi a ze ho lubis. Bude ti lepsie a budes kludnejsie. Drzim palce :slight_smile:
dzou ty dnes pises ako ja :grinning: same preklepy :wink:
14. okt 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj mojka som z dr na nervy.ani to mi nevychadza.ani tu sprostu ovu nemam...ani foliky nerastu.jaj.
k dridem v pondelok nech mi zase kukne ci aspon narastli...
14. okt 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim palceky aby ti rastli :wink: a ovu bola...
14. okt 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou myslim ze nebola.

black dakujem,este chvilu vydrzim.do konca panelaka mozno mu napisem...aj keby som bola rada keby mi on napisal.

baby ja sa este vratim musim si ist umyt tie moje 3 vlasy :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zatim ahoj mati :wink:
14. okt 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, ja viem, vzdy by sme boli rady, keby si ti nasi muzi uvedomili, co spravili zle... ale niekedy na to nepridu a my sa citime zle. Oni ani nemusia tusit, ze my sa hnevame. Kolko krat sa mi to stalo :grinning: ja nastvana a mm ani nevedel za co :grinning:
s tymi tvojimi cyklami to mas tazke, dufam, ze ti to dr. napravi :unamused:
14. okt 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne black mas pravdu... kolkokrat som na nho nahnevana a on ani netusi :grinning: ae vzdy to poriesime a je v poho
14. okt 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je asi normalne :grinning: chlapi vsetko beru ovela jednoduchsie ako my :slight_smile: niekedy im v tomto az zavidim :sweat_smile:
14. okt 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mam plne bachory :grinning:
ahoj black....uvidis,ze zajtra ta budem nasledovat...klesnem a potom bude mrcha...citim to,aj krcok sa mi zda iny ako vcera....taky jak blato :unamused: ...aj ked ja sa v nom nevyznam...smatram-smatram....a raz cosi najdem,raz nie :grinning:
14. okt 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kveti :grinning: ... noooo uvidis ja mam z teba dobry pocit :wink: akurat uz popijam alchemilku :wink:
14. okt 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: smatras smatras :slight_smile: pises ako keby si smatrala v studni :grinning:
no ak ho mas trosku vyssie a nie uplne nizko, tak je pred mrchou... ja som ho mala aj minuly mesiac aj tento stale nizko, tvrdy, dlhy a zatvoreny a vcera sa mi posunul trosku vyssie, a malinko sa otvoril.
Vraj ak si tehu, tak je nizko, zatvoreny, tvrdy a dlhy.
14. okt 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude mi luto dzou....ked ta sklamem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....opat mam krce ako pri mrche....uz to trva hodinu....a plne brusko to este zosilnelo :angry:
14. okt 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej black to dobre napisala :slight_smile:
ianc vcera vecer som mala take ovu bolesti uplne skoro ako na mrchu tak som este nemala moze to byt alchemilkou?
14. okt 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, ja si tu alchemilku chcem kupit uz 2 mesiace, dufam, ze zajtra nezabudnem a ci ju vobec zozeniem...
co je nizko?....ako hlboko,ci ako? :confused:
kv3tka kŕčok maternice :grinning: ak je nízko a tvrdý, tak sa mrcha zaručene neblíži :wink:
14. okt 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nerozumiem tomu nizko :grinning: ....
14. okt 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nesklames kveti nech bude ako bude .... no nizko je blizko pri vchode posvy a vysoko je ze ho nemozes dociahnut s prstom :wink:
14. okt 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka :grinning: tak si naozaj asi uplne mimo a ja som myslela, ze sa v krcku vobec nevyznam :grinning:
no ak ho nahmatas veeeeelmi lahko, tak je nizko, ak ho nevies skoro vobec dociahnut, tak je vysoko - vtedy je ovulka. Ak je makky, ze ho ani nevies rozoznat, tak je ovulka. Ak je tvrdsi (vraj ako spicka nosa) tak si mimo ovulky.
Ak by si bola tehotna, tak ho musis velmi lahko nahmatat, musi byt tvrdy a ak dobre smatras, tak ho citis taky dlhy, ja mam pocit ze ho mavam aj 2 cm dlhy a zatvoreny, dierku skoro necitis.
14. okt 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka proste skúsiš a hneď naňho natrafíš, nemusíš ho hľadať.... ja som ho mala niekedy tak nízko, že som si robila srandu, že vykúka :grinning:
14. okt 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja ho mam skoro vonku :grinning: ....cize hned pri vchode...ale vcera sa mi zdal tvrdy....a dnes jak blato makky :wink:
14. okt 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze som to napisala tak, ako som to aj myslela :grinning: a ze je to zrozumitelne :grinning:
flam, to jedobreeeee :grinning:
14. okt 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ste mi to vysvetlili :grinning: ....dakujem :wink:
teraz vyzeram jak magor....ale fakt to nizko a vysoko mi neslo do hlavky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co myslite o tych ovu bolestiach a alchemilke? suvisi to so so sebou?
14. okt 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, tak to neviem, mne pred ms nezmekne, len sa troska zdvihne viac dovnutra...
14. okt 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam inak blahozelam....uz som ti v nasej teme blahozelala...len neviem,ci si citala :zipper_mouth: ....tesim sa s Tebov....a nech to teraz dotiahnete do konca :wink:
14. okt 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok