• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
Práve som sa dozvedela, že pre ,, kvalitný,, hlien (ktorý je velmi potrebný ak chceme byť tehu) by sme mali mať prísun vitamínu C 500mg minimálne na deň. Nie viac ako 1000, potom by to malo opačný efekt.
15. okt 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Nina to počujem prvý krát.Ja už tieto veci vobec nesledujem.teraz som v rukách len lekára.
15. okt 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ja sa napriklad nemozem sledovat podla hlienu... a pritom pijem naozaj kazdy den celaskon 500mg
15. okt 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som tiez zacala spinit po kvapkach gynex, teraz ich beriem menej,a prestalo to, mne zacina tiez plodne obdobie ako ninke, chcela som sa s vami vlastne rozlucit, myslim, ze taketo pozorovanie a sledovanie sa nerobi dobre psychicky na to snazenie, takze vas budem sledovat z dialky,drzte sa
15. okt 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si myslím,že to prílišné sledovanie moc nepomáha.Lebo potom na to človek myslí fakt celý deň.Radšej nech ma všetko prekvapí,ako všetko dokonale poznať a prd z toho.
15. okt 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina ty vieš tak dobre Anglicky?
15. okt 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si zas myslim, ze neexistuje prilisne sledovanie alebo slabe sledovanie...bud sa budes sledovat...(merat BT, sledovat ovulaciu, brat vitaminy, citat o tom, rozpravat o tom, chodit po vysetreniach...) alebo tomu nechas volny spad...nech sa stane co sa ma stat..kazda z nas vie ze to druhe je lepsie a skor otehotnieme, ked sme uvolnene, nestresovane a nie stale pod tlakom sledovania...ale ktora to z nas tak robiii????
15. okt 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja si myslím,že je aj slabé sledovanie.že napr.meriaš aby si vedela,či dochádza k ovulácii,ale nestresuješ nad každou teplotou.Ale každá môžme mať iný názor.
15. okt 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Až tak nesúhlasím... Myslím, že každá sme tu registrovaná kvoli tomu istému... Rovnaký ciel. Máme si pomáhať hladať ,,vychytávky,, a rady ako otehotnieť, nie sa baviť o počasí a o varení, na to sú určite iné stránky... Kto nechce myslieť na tehotenstvo, tak nech to urobí ako vrabcek, to je správne... :wink: Drž sa... Potom spolu budeme tŕpnuť. :slight_smile:
15. okt 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne simib...ja to beriem na vedomie aj tvoj nazor :wink:
15. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka s cim nesuhlasis? prepac...som nechapava :grinning:
15. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati napísala si to bohovsky... :wink: Čítaš mi myšlienky... :slight_smile:
15. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka ninka... ale je to len moj nazor :wink:
15. okt 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak teraz nesuhlasim s ninkou :unamused: ...mozno niekomu pomaha aj to, ze bavi o vareni a o pocasi a tehu reci ma dost zo svojha okolia...mozno sa mylim...a vlastne ja ked nemeriam a nesledujem sa az tak do detailov, tak tu nemam co robit?...je to zvlastny postoj, ale kazdy mame svoj nazor na vec
15. okt 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nesúhlasím s názorom Simib, že : ako všetko dokonale poznať a prd z toho.
Je lepšie poznať a prd z toho ako nepoznať a prd z toho... Ale to len podla mňa...
:wink:
No Simib viem anglicky dosť... Teda dúfam... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willinka... ved kazda z nas sme tu aby sme sa podporili...ved o tom hovorime co robime ...co sme uz urobili a tak... a dokonca aj medzi recou aj to co sme varili :grinning: :grinning: :grinning: ... ve dprave zivote je o tom... (o vselicom) :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie willi... Vysvetlila si si to po svojom... Neregistruješ sa na modrého koníka preto, aby si mala pokoj od tehotenských rečí... To je choré, nie? O čom sa tu máme baviť?
15. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešteže Katka ma pochopila... Jasné že tu odzneje aj počasie a varenie, ale to si poďme spraviť tému: Čo dobré navariť keď vonku prší a ani slovo o tehu...
15. okt 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata len tak na uvolnenie atmosfery...co mate dnes k obedu???? :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati ty si rodený diplomat :slight_smile: A k obedu to vidím na menu z reštiky za 3 Eurááá... :grinning:
15. okt 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si dam zrejme len banan a doma nieco ukuchtim..len neviem co..ale to ma teraz netrapi...tym sa budem zaoberat ked dojdem domov:slight_smile:..a ty ninka ides na obed alebo ti ho prinesu?
15. okt 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som to myslela v dobrom. :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi pojdem... AKo kedy... Ale dnes chcem vypadnúť... :slight_smile:
15. okt 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib..ved my to vsetky dobre vieme :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
15. okt 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka tak dobru chut.... :slight_smile:
15. okt 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata neviete co je s aduliacikom?
15. okt 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chápem simib... Aj ja mám niekedy takú náladu, takú ako by som to nazvala:aha REZIGNOVACIU :angry:
15. okt 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak OK. :slight_smile:
15. okt 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib, tak uz chapem preco mas obavy... ale musis verit, ze tebe nic nenajdu a ze si zdrava :slight_smile: drzim palce :slight_smile:

willi budem merat, len som vcera nieco nadhodila, ze by som aj ja prestala, ale neprestanem, pretoze nemam take presne grafy mozno ako kv3tka a necitim ovu podla bolesti a tak... takze do konca roka meriam a potom ked pojdem na vysetrenia uvidim ako dalej... dufam, ze sa toho nedockam a do konca roka budem tehotna :sweat_smile:
15. okt 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok