Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

reivka
18. aug 2009

barchee ty ked začneš s tými pecentami tak hned sa nám zdá asi všetkým že je to neuskutočniteľné aby sa niekedy to vajko so spermoškou stretli 😀

karolina23
18. aug 2009

diky baby uz chapem aj som si precitala uvidime co sa stane ja idem off idem zmenit uces tak pa zatim 😀

barchee
18. aug 2009

reivka 😀 to písal nejaký gynekológ...už neviem, kde som to našla. Nemá to byť odstrašujúce, ale je to proste fakt, že to neni také jednoduché...o to viac, keď po tom bábenku tak strašne túžime 😅 našla som jednu stránku, babena si fotila krčok každý deň počas 30 dňového cyklu...je to tam krásne vidieť všetko, aha, tu to je

http://www.beautifulcervix.com/cervix-photo-gal...

reivka
18. aug 2009

mala by som si to aj ja viac sledovať, aby som bola taká dobrá ako barchee 🙂

barchee
18. aug 2009

jáááj baby 😀 ja som magor do biológie ľudského tela...mám spravené aj medicínske minimum, keď som študovala homeopatiu, musela som to absolvovať 😉 škoda, že som sa ja nedostala na tú medicínu 😀 aaaale zase, potom by som nemala takú krááásnu robotu ako teraz 😀 viem toho dosť z kníh, ale tieto praktické veci treba proste odsledovať na sebe...ja som to všetko zisťovala počas posledných 3,5 rokov...to je čas, koľko neberiem HAK a túžim po bábetku 😅 takže stačí len sledovať signály - teda už ich nesledujem, už len vnímam, že kedy aké nastupujú ...ja to robím už cez 36 mesiacov...preto to tak ovládam 😀 hehehe 😀

bibi24
autor
18. aug 2009

No jasne, neda sa porovnat sledovanie cca 5 mesiacov, ako u mna (navyse po hak). Chvilu to trva, kym sa to zena nauci. A ak si stale nie je ista, treba skombinovat viacero metod. A tiez mat na pamati, ze ani tie nikdy nie su 100%, lebo kazda sme ina a je to veeeelmi indiviualne 😉

barchee
18. aug 2009

presne tak 😉

reivka
18. aug 2009

ale barchee tie fotky na tej stránke 😝 no trochu hnusné 😅

bibi24
autor
18. aug 2009

Rei, no hnusne, ako hnusne...taka je realita u kazdej z nas 😀

barchee
18. aug 2009

čo ja za to môžem? 😀 ale jak vraví bibi, aj ty to tam tak máš 🤐 😀 dokonca trocha iné, lebo už máš detičky 😉 my sme ešte rodidlové panny 😀

karolina23
18. aug 2009

no na tej stranke je to nechutne ale aj to pomôze aspon budeme vediet na com sme môj krcok je uz dost vysoko ze som ho ani nahmatat nemohla cize ovulka uz bola su to dobre obrazky my si dovnutra nevidime ale na tych obrazkach je to vidiet podla mna supis 😀

brisilda
18. aug 2009

kocky taktiez som si to mrkla 😝 🙂)) je to nechutne a nechcem vediet ako by vyzeral moj krcok kedze uz jedno dite mam 😀 inak ta kocka bola inak sikovna ked si to dokazala takto nafotit ja na ten svoj nedovidim 😎 neto este aby som ho aj fotila 😀 😀 😀 no vraj sa na krcok neda spoliehat ani gynekolog vam podla krcka nepovie ci ste alebo neste tehotne on to zistuje cez krv

karolina23
18. aug 2009

hej hej krvny test je istejsi ale je to len tak orientacne aspon na 90% vieme kedy dôjde k ovulke ani ja by som si to nemohla nafotit museli pouzit nejaky specialny fotak sranda inak ze sa odvazila aj ked sme ju do tvare nevideli 😀

brisilda
18. aug 2009

korolinka tak ja kebyze sa riadim krckom tak mam ovu stale 😀 ja neviem a to ho uz dlsiu dobu sledujem 😕 otvoreny stale tvrdy stale ☹ resp. makky????tazko povedat stale tak isto na pohmat, diera ako hrom takze kebyze som tehu tak to vajko aj vypadne 😀 este sa nestihne ani zahniezdit ☹

mona12071
18. aug 2009

ahojte holky keby ste chceli prejdite snazime se od unora a stale nic je tam hodne bab co sou skvely a maji vela rad ja som sa snazila 5 mesicu bt kontrola cipku a tak a posledny mesic ked sme sa tulili coz sme sa tulili kazdy druhy den a bylo jedno ci je ovu tak som mala hore nohy ale nie len niekolko minut ale zaspavala som s polstarem pod prdeli a myslim ze to fakt pomohlo predtym to vyteklo a ted ne tak skuste 😀 teras som 8tt a trapia mna zasa nevolnosti holky viem ake to je

brisilda
18. aug 2009

mona ja to tiez tak robim ale vankus si nedavam ja sa proste tak pripravim aby som s postele uz nevstala po akte a spim tak celu noc a nevyjde ani kvapka nazmar vsetko ostane dnu 😉 takze ak bud. tyzden mrcha nepride tak to funguje a mozete skusat aj vy 😉

karolina23
18. aug 2009

ja si vzdy dam hore nohy na 20 minut ale ak aj vytecie vzdy tam nieco zostane ked su tie spermie take odstate tak to tak nevyteka len trosku sak uvidime 😀

mona12071
18. aug 2009

brisilda-este podla toho ake vajicko myslim ovulku mas vraj niekedy je kvalitnejsie to druhe tak mozno aj na buduci mesiac ale vela babam to pomohlo co sme tady holky s touto metodou sme otehotnili naraz 3 holky co sme sa snazili dlhsie ked sa vam bude chciet zajdite tam do tejto temy tam mame aj tabulko ktora je v akom dni cyklu a pekne sa povzbudzujeme co velmi pomaha

brisilda
18. aug 2009

mona tak ja este neviem ako som dopadla ale ak budem tehu tak je to pravda a funguje to podla mna je to lepsie ako mat nohy hore 😉 bolo mi to sice proti srsti spat neosprchovana po akte ale prezila som 😉 sprcha ma cakala az rano a cuduj sa svete nic nevyslo von ani na 2 den 😉

mona12071
18. aug 2009

brisilda-a takto pomozes aj smermiam skor aby prisli do ciela 😀

karolina23
18. aug 2009

mona a jaka je to tema please 😀

mona12071
18. aug 2009

Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹
v snazilkach

kv3tka
18. aug 2009

ahojte babulky....som sa sem az teraz dostala....co nove?vela ste popisali,tak idem studovat 😀
....jeeeeejda.....to su pekne fotecky....myslim toho krcka 🤐 ...neviem,co je natom nechutne....je to prirodzene a kazda jedna to tam dole mame...len si to nevidime 😉
ja sa snazim svoj krcok spoznat druhy mesiac,ale neak sa mi nedariiii.....a viem aj dovod....zavadzaju mi moje dlhe gelove nechty..... 😀 😀 😀 .....

....a o tej metode,zo zdvihnutym zadockom som uz pocula vela....tak mozno tento mesiac k BT,ovutestom,sledovani hlienu a krcka pridam aj toto.... 😉 ....strategia snazilkovania sa rozsiruje 😀 😀 😀 ...dnes konecne koncim s mrchou..... 😵

mona12071
18. aug 2009

holky prectete si tuhle temu co sem pisala tam vam holky aj porady s kotryhelem to je dobry caj co pomaha no tam baby maju vela skusenosti 😀

karolina23
18. aug 2009

no kvetka tak sa snaz si to odsledovat podla obrazkov to by sme mali mat nejaku hadicku na konci kt.je kamera a svetielko a super vieme nacom sme 😀 len kde to zohnat cheche 😀

mona12071
18. aug 2009

holky krcek mi nikdy nepomohel ja som merala bt dala do grafu a presne som vedela kedy bola ovu

karolina23
18. aug 2009

ja sa riadim podla hlienu bt mi je naprd ked vstavam rano o 9 skôr sa mi nechce vstavat tak sa riadim hlienom

jenniffer001
18. aug 2009

ale to nevadí, že vstáváš v 9, kdyby jsi vstávala v 11, tak je to fuk.... jen když budeš v tu samou hodin měřit každý den....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre