• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
reivka co narobime :wink: ja uz nechapem preco su stale biele ako sneh :grinning: ked ja tuzim po // cirkach :wink: :wink: :wink:
20. aug 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda.....coooo :rolling_eyes: ??? chybne tehotenske testy
20. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môže sa ukázať ale pozit. test aj v strede a už to môže byť len za napr. 6 hodín nie presne 24-36 čo ty vieš kedy presne bude? no ja si tipujem že ju budem mať v sobotu :grinning:
aha,tak to nebude chyba v testoch :grinning: :grinning: :grinning:
kvetka to sa tak hovori ked nechce ukazat // vies ? :grinning: ved sa snazime ako divy a nic s toho??? ne ne chyba je v testoch nie v nas :slight_smile:)))
20. aug 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nám predávajú tehu testy po záruke :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak aby na nas zarobili hnusaci kiez by jedneho dna mala lekarnicka stastnu ruku a predala nam tie spravne s // :grinning:
20. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som to zle skopirovala.....moment :grinning:
20. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ovulační testy reagují na luteinizační hormon (LH), který je produkován v maximální míře těsně před ovulací a způsobuje prasknutí folikulu. Pokud najdete na ovutestu //, znamená to, že hladina LH je maximální a v nejbližší době (většinou tento nebo příští den) dojde k ovulaci. Výhodou ovulačních testů oproti běžnému měření BT je fakt, že dokáží ovulaci PŘEDVÍDAT dopředu, zatímco BT ji svým ...reivka pre Teba :wink:
20. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....takze pozitivny ovutest.....ti dava signal,ze ovu je za dverami,moja :dizzy_face:
20. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kvetka :wink: :slight_smile: takže druhú čiarku uvidím až deň až 2 pred ovulkou :unamused: fajn
20. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako dlho sa snazite a tym aj testujete,brisilda? :fearful:
20. aug 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej asi nam predavaju zle testy ale myslim si ze tehotensky test by sa nemal mylit ked je v nasom tele ten HCG tak test by to mal zachytit ale ovu testy sa môzu mylit aj sa mylia u mna urcite :grinning:
20. aug 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne reivka......aj ked nespoliehaj sa prilis....ja ich pouzivam,len ako potvrdenie.....ak poznas svoje telo,daj na svoje pocity :wink:
20. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ta stranka kocky,co som skopirovala hore:merenibt.xf.cz je fakt super....som si ju precitala celu....pomohla mi pri zaciatkoch v merani BT....a je tam rozpisane aj o tehotenskych,ci ovulacnych testoch :wink:
20. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris - ten bielkový "plodný" hlien - teda keď JE akurát ovulácia, môže byť len pár hodín, potom proste zmizne :wink: to je jeho nevýhoda :confounded:
20. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sme tu dnes všetky takto pekne na nete, kto sa snažilkuje?? :grinning:
20. aug 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej to je teda nevyhoda keby tam vydrzalo aspon 4 dni ale to je zakon prirody muzi su kazdy den plodny a my zeny si to musime sledovat ratat aby sme to nepresvihli je to nefer :grinning:
20. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barchee presne tak...a niektora zena ho nikdy nema a nebude mat....jedine tak vo vnutri :wink: ...a niektora ho moze mat na rozdavanie...presne ako ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
teraz idú Zúfalé manželky :grinning:
....reivka :grinning:
my sme včera... :dizzy_face: zajtra idem tomu gyndovi, tak dnes nemôžme...nech mu to tam nevyšplechne pod nos :grinning: hahaaaaaaaaaaa :grinning: dúfam, že to nebude vadiť ...spermijky zo včera... pri výteroch a tak... :confused:
20. aug 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3 -presne tak a majú to o dosť ťažšie pri sledovaní...aj ja môžem tiež rozdávať :grinning: ja čakám na Kosti...idú o 22:00 :grinning: baby...ten Booth...no jeden fešáááák :grinning: hahaaaaaaaaaa...to tá ovuláciaaaaaaaaaaa :grinning: vidím fešného samca a je to :grinning: :dizzy_face: :zipper_mouth:
20. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale čoby, to nemôže vadiť doktorovi akurát kebyže dnes, tak by to doktor zistil "od oka" :grinning:
20. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak ja sa s Vami pre dnes lucim.... :slight_smile: ....moj drahy mi prave oznamil,ze som za tym pocitacom strasne sexy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ze ma na mna strasnu chut :dizzy_face: ....tak bezim,aby ho ta chut nepresla.... :grinning: ....sladke snicky :wink:
20. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reivka...len aby ne "do oka" :grinning: preto bude dnes pauzička :sunglasses:
20. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boosth barchee ale je dobrýýýýýý, aj mne sa asi fakt ovu blížiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3 - len mu ukáž, kto je šéf!!! :grinning: brú noc :wink:
20. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: barcheeeeee dnes si mi už chýbala
20. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok